2

@Aragorn33 bo dużo gorsze było zachowanie pana senatora.

5

@Szmulek taki wujek dobra rada, nie masz mieszkania? To sobie kup.

1

@Barcafan2020 był, ale to było nagrane pytanie

2

Mam sześcioro rodzeństwa, mieszkaliśmy w jeziorze.

0

@FcPortoFan1999 i bardzo kurna dobrze, tydzień temu przez nich 500 zł mi przeleciało koło nosa, bo postanowili z Polonią wygrać...

2

@Ghostface plus policjanci i władza którzy dokonywali by tych czynów, również stali by się "zwierzętami", mogliby to też polubić a później przy mniejszych wykroczeniach, też by nadużywali przemocy.

12

@Danny Gaucho można, ale trzeba wstawać rano, na tym polega odpowiedzialność.

5

@A4ron tylko, że w konstytucji nawet przestępca ma zapis o zakazie tortur i nieludzkiego zachowania.

1

@Przemek2323 ja tam się w cale nie dziwie tych 29.1%, przecież beton pisowski jest strasznie mocny.

16

@A4ron bo nawet przestępca ma swoje prawa.

2

@Lionel_Messi10 nawet bez pytania wiedział kto będzie :)

0

@JoeBlack a co zrobił nie tak?

0

@MesQueUnClub96 były jakieś MILFY?

34

Ludzkość upada xDD

0

@Katalończyk 99 Węgiel zawsze potęgą Polski.

0

@Kgorecki2500 Pablo VI lubił nazistów?

18

@Lionel_Messi10 największy burak wśród ekspertów, bije od niego taka przemądrzałość.

6

Taki to ma życie, jeden tłit i obserwujących przybywa.
https://x.com/CardPrevost/status/1920526520965075388

1

@Ls0811 ktoś się spodziewał orki? Przecież to bardzo inteligentny człowiek i nawet jak zadasz mu trudne i kontrowersyjne pytania, to on w odpowiedzi poda tyle wątków, że nie jesteś w stanie na to odpowiedziec.

0

@kamiVeB jaka rybka, jak nie jestem wyborcą Trzaskowskiego i ostatnim człowiekiem, który by go bronił, ale tak wygląda normalny wywiad.

11

@kamiVeB a jaki ma być? Zwyzywać go i napluć w twarz?
Wy już nie potraficie normalnie rozmawiać.

7

Trzeba przepis o Polskim Młodym Biskupie .

0

@July_6_BcN podobno mają być telefony na żywo, więc nie.

1

@DragonxNF bo w Tokyo jest już jutro.

3

Oby na koniec powiedział: Visca el Barça, Visca Catalunya!

23

69 lat, to chyba jakiś młody talent ze szkółki.

7

@Antimadridista_WR niezależny i obywatelski.

1

Co to oznacza dla Roberta Kubicy?

1

@Ojciec5tkidzieci a o sobie to nie wspomniał, jak pijany siedział w restauracji sejmowej i obrażał ludzi.

0

Nie i pięknie, Zawiercie wygrywa i będzie kolejny mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?