D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Kgorecki2500 masakra, taka godzina i trzeba się stać ekspertem od spraw Indii i Pakistanu...
1
@arasz1819 o @arasz1819 w końcu wiem co mam na ten temat myśleć, dzięki Panie obiektywny za ten pokaz wyższości, ta pogarda do innych u was jest straszna.
0
Ja się wyłamie i jestem za PSG, no bo lubię tego naszego Enrique.
1
@PatrychoO ja to myślałem, że jakiś stary mecz włączyłem xD
1
@Rastafarnianin ale o Nawrockim ciągle gada, że to kołek drewna.
0
@Kgorecki2500 Duper express.
0
@Prorokk za Maciaka będzie сбой питания
0
@Piotr777 gdzie takie coś wyczytałeś?
0
@Rastafarnianin pewnie cieszy się życiem a co ma robić?
2
Maciak pewnie obstawił gruby hajs.
3
@karolszymek nie wróci, na Twitterze mu za dobrze idzie.
1
@Encore nie no, jako dwójka jest spoko, zawsze jakieś ciekawostki czy dobre spojrzenie na mecz da.
12
@Kgorecki2500 akurat tu się zgadzam, tak to go nigdzie nie zapraszają, udają że go nie ma a jak coś Braun "odwali" to przychodzą i szukają sensacji.
1
@BorzyKrzys I am Jose Mourinho.
1
@jakub1906 nie ma żadnego meczu.
3
Kiedyś to były czasy, ale czasy się zmieniły...
2
@Stinger_ ma największą Aurę Prezydenta, ale jego poglądy są szkodliwe dla Polski.
2
@matirix20 ani nie przegrał ani nie wygrał, umocnił się na trzecim miejscu i tyle.
3
a naprawa mężczyzn? To jest ta ich równość...
5
Serio tak jest xD
7
Fatalny to Ty jesteś...
4
@Comentateiro niby oczywistości, a zawodowi Politycy nie potrafią się tym zająć, lepiej przepalać kasę na komisje Ziobry ..
20
Krzysztof Jakub Stanowski to jest GOAT!
0
@MessiForeverTheBest no na pewno lepsze są partię, co chcą zielonego ładu i masowej migracji...
2
Joanna Senyszyn z programem Mosty+
1
@Stinger_ wtedy Stano mógłby wygrac.
5
Maciak w trakcie wyszedł na fajka xDDDDDDD
3
"Tego typu" - Tiger Bonzo
6
Maciak wpisuje kod bombowy.
1
@Aragorn33 a Lewicy nigdy nie rośnie, chociaż parę pomysłów dobrych mają, to przez to, nigdy z 5% nie wyjdą.