D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Woch jaka asysta xD
0
Trzaskowski pięknie teraz xD
1
@Kgorecki2500 on ma chyba z 5 metrów.
3
Jeden z Trzynastu, nowy teleturniej.
1
@Pedri16Future mi wyszło 18.
2
@Jakchcesz jest, przecież nikt się nie podniecał tymi 20% które miał.
15-17% to jest realny jego procent w tych wyborach.
Dorabiacie teraz teorię, których nie było, nawet sam Mentzen mówił, że jest sztucznie pompowany.
8
@Sulimo w końcu będę wiedział co mam myśleć.
14
@ikar34 będę umieszczał co będę chciał, wiem że tyłek boli, bo Ci Rafała obraża.
34
Piękne xDDDDDD
23
MILF- MAN I LOVE FLICK!
0
@damianex10 on to mi przypomina tego boksera Wildera, tamten też psychol.
0
@Wojtelele17 to powinno być z pół roku kary, to co on odwalił, nie powinno być potraktowane ulgowo.
14
Ziomek jaki faul, czysto było...
2
@Piotr,1985 chłop 115 minut biegał a i tak miał energię żeby pójść jak dzik w żołędzie.
2
@Worny dwaj starzy patrzą jak dzieci się bawią :)
46
Najpiękniejszy piłkarz tej drużyny, czuć AURE Kapitana!
0
Ciekawe ile meczów kary dostanie Rudiger za ten rzut butelką w sędziego? 1 czy może przymkną oko?
3
Dudek chwali sędziego, bo ładnie gwizdał pod Real.
0
@BorzyKrzys kawał zdrowia dziś zostawił.
0
Viva La Vida!
Guardiola moments.
4
Jak żenada, że TVP pokazuje reklamy...
0
Na ch*j ta przerwa?
0
Rudiger niech wraca do siebie...
0
Araujo znowu łapa w górze...
2
Naprawdę współczuje sędziemu, trudna sytuacja.
2
Raphinha nawinął jak babcie na garnki za 10 tysięcy xD
1
I to jeszcze on z wolnego...
4
No co jest, gramy dalej...
1
@PatrychoO a nie wiem, ale nie jest bokserem, był strongmanem.
Walczył kiedyś w ringu z tym z Gry o Tron Björnssonem.
7
@PatrychoO że on to w Realu bronił a Wojtek to tylko ławka.