2

Woch jaka asysta xD

0

Trzaskowski pięknie teraz xD

1

@Kgorecki2500 on ma chyba z 5 metrów.

3

Jeden z Trzynastu, nowy teleturniej.

1

@Pedri16Future mi wyszło 18.

2

@Jakchcesz jest, przecież nikt się nie podniecał tymi 20% które miał.
15-17% to jest realny jego procent w tych wyborach.
Dorabiacie teraz teorię, których nie było, nawet sam Mentzen mówił, że jest sztucznie pompowany.

8

@Sulimo w końcu będę wiedział co mam myśleć.

14

@ikar34 będę umieszczał co będę chciał, wiem że tyłek boli, bo Ci Rafała obraża.

34

Piękne xDDDDDD

23

MILF- MAN I LOVE FLICK!

0

@damianex10 on to mi przypomina tego boksera Wildera, tamten też psychol.

0

@Wojtelele17 to powinno być z pół roku kary, to co on odwalił, nie powinno być potraktowane ulgowo.

14

Ziomek jaki faul, czysto było...

2

@Piotr,1985 chłop 115 minut biegał a i tak miał energię żeby pójść jak dzik w żołędzie.

2

@Worny dwaj starzy patrzą jak dzieci się bawią :)

46

Najpiękniejszy piłkarz tej drużyny, czuć AURE Kapitana!

0

Ciekawe ile meczów kary dostanie Rudiger za ten rzut butelką w sędziego? 1 czy może przymkną oko?

3

Dudek chwali sędziego, bo ładnie gwizdał pod Real.

0

@BorzyKrzys kawał zdrowia dziś zostawił.

0

Viva La Vida!
Guardiola moments.

4

Jak żenada, że TVP pokazuje reklamy...

0

Na ch*j ta przerwa?

0

Rudiger niech wraca do siebie...

0

Araujo znowu łapa w górze...

2

Naprawdę współczuje sędziemu, trudna sytuacja.

2

Raphinha nawinął jak babcie na garnki za 10 tysięcy xD

1

I to jeszcze on z wolnego...

4

No co jest, gramy dalej...

1

@PatrychoO a nie wiem, ale nie jest bokserem, był strongmanem.
Walczył kiedyś w ringu z tym z Gry o Tron Björnssonem.

7

@PatrychoO że on to w Realu bronił a Wojtek to tylko ławka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?