5

Jak oni nie będą razem, to ja nie wierzę w miłość.

3

@Criss18Barca i pewnie w magiczny sposób się kasa rozejdzie.

12

@Pawlak1992 trochę inny, bo prostytutki robią to z każdym typem co zapłaci.

1

@tomek8756 tak, tylko coś powinni w niej zmienić, bo tam jest masa zadań, które nikomu się nie przydają.
Ja miałem chyba 70% z matmy a teraz to bym je nawet nie zdał, bo tych ciągów czy innego liczenia delty bym nie zrobił.

1

@Comentateiro no dobra, ale gdzie on mówił o karaniu ludzi albo robieniu jakiś ustaw za obrazanie kościoła?

10

@SelloutCrowd gdzie mówił, że za obraze kościoła i bozi kara śmierci?

0

@Popitek12 no i git, są ważniejsze sprawy a nie jakiś wujek.

2

@mordini123 Osprey najlepszy wrestler, piękny jest w ringu.

3

@Who_you_mam yes, we can't!

6

@Comentateiro dorosną i zagłosują na Mentzena z Trzaskowskiego się wyrasta.

2

@BobSwagger Jak on naprawdę umrze, to nikt nie uwierzy.

5

@Culer9002 Kurevsko nedobre novinky

0

@Mankind jaki piękny fikołek zrobiłeś, przecież on powiedział, że robili z niego wariata jak tworzył WOT, bo tak było, wszyscy krzyczeli po co to, a teraz każdy z tego dumny jest.

Nigdzie nie powiedział, że tylko z tego powodu robią z niego wariata...

4

Kibice Realu teraz:


6

@arasz1819 to o jeden raz więcej niż Rafał Trzaskowski, brawo!
Tym bardziej smutne, że Rafal tych zaprzyjaźnionych kanałów ma więcej.

25

@arasz1819 tak zapłacili

9

@FcPortoFan1999 zadał mu pytanie na tematy, które były kontrowersyjne.
Czy to jego wina że Nawrocki wywinął się z nich w dobrym stylu, bez żadnego plątania się itd.
+ Na wszystkie jego obietnice, Stanowski mówił, że to chwyty dla idiotów, bo Prezydent niczego nie zmieni.

Ja w tych wyborach nie głosuje na niego, ale uważam że po prostu wypadł dobrze i mówił sprawnie na wszystkie tematy.

1

@FcPortoFan1999 tak, wypadł tam dobrze.

62

@MesQueUnClub96 tylko wiesz, że to ten wczorajszy wywiad Stanowskiego z Kanału Zero?

4

@Popitek12 a nawet liga konferencji

13

No i gdzie ten Vinicius?

2

Wylew już jest, czas na sędziego i bramki w 90+5526 minucie

4

jak można kibicować Realowi Madryt? Te poczucie wyższości piłkarzy Realu i pogardy dla innych jest obrzydliwa.

0

Pepe przy Rudigerze to był sympatyczny człowiek...

0

Absolute Cinema xDDDD

0

Zabawe czas zacząć xDDD

3

@gumaz to usuwam konto.

0

@Piotrek1993 Pudziana odrzucił od razu...

8

@tomek8756 to ta cała Iga Świątek?

5

@tbas i nie zapominajmy, że to Sławomir Mentzen ma największą szansę na zwycięstwo w II turze z Rafałem Trzaskowskim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?