D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jak oni nie będą razem, to ja nie wierzę w miłość.
3
@Criss18Barca i pewnie w magiczny sposób się kasa rozejdzie.
12
@Pawlak1992 trochę inny, bo prostytutki robią to z każdym typem co zapłaci.
1
@tomek8756 tak, tylko coś powinni w niej zmienić, bo tam jest masa zadań, które nikomu się nie przydają.
Ja miałem chyba 70% z matmy a teraz to bym je nawet nie zdał, bo tych ciągów czy innego liczenia delty bym nie zrobił.
1
@Comentateiro no dobra, ale gdzie on mówił o karaniu ludzi albo robieniu jakiś ustaw za obrazanie kościoła?
10
@SelloutCrowd gdzie mówił, że za obraze kościoła i bozi kara śmierci?
0
@Popitek12 no i git, są ważniejsze sprawy a nie jakiś wujek.
2
@mordini123 Osprey najlepszy wrestler, piękny jest w ringu.
3
@Who_you_mam yes, we can't!
6
@Comentateiro dorosną i zagłosują na Mentzena z Trzaskowskiego się wyrasta.
2
@BobSwagger Jak on naprawdę umrze, to nikt nie uwierzy.
5
@Culer9002 Kurevsko nedobre novinky
0
@Mankind jaki piękny fikołek zrobiłeś, przecież on powiedział, że robili z niego wariata jak tworzył WOT, bo tak było, wszyscy krzyczeli po co to, a teraz każdy z tego dumny jest.
Nigdzie nie powiedział, że tylko z tego powodu robią z niego wariata...
4
Kibice Realu teraz:
6
@arasz1819 to o jeden raz więcej niż Rafał Trzaskowski, brawo!
Tym bardziej smutne, że Rafal tych zaprzyjaźnionych kanałów ma więcej.
25
@arasz1819 tak zapłacili
9
@FcPortoFan1999 zadał mu pytanie na tematy, które były kontrowersyjne.
Czy to jego wina że Nawrocki wywinął się z nich w dobrym stylu, bez żadnego plątania się itd.
+ Na wszystkie jego obietnice, Stanowski mówił, że to chwyty dla idiotów, bo Prezydent niczego nie zmieni.
Ja w tych wyborach nie głosuje na niego, ale uważam że po prostu wypadł dobrze i mówił sprawnie na wszystkie tematy.
1
@FcPortoFan1999 tak, wypadł tam dobrze.
62
@MesQueUnClub96 tylko wiesz, że to ten wczorajszy wywiad Stanowskiego z Kanału Zero?
4
@Popitek12 a nawet liga konferencji
13
No i gdzie ten Vinicius?
2
Wylew już jest, czas na sędziego i bramki w 90+5526 minucie
4
jak można kibicować Realowi Madryt? Te poczucie wyższości piłkarzy Realu i pogardy dla innych jest obrzydliwa.
0
Pepe przy Rudigerze to był sympatyczny człowiek...
0
Absolute Cinema xDDDD
0
Zabawe czas zacząć xDDD
3
@gumaz to usuwam konto.
0
@Piotrek1993 Pudziana odrzucił od razu...
8
@tomek8756 to ta cała Iga Świątek?
5
@tbas i nie zapominajmy, że to Sławomir Mentzen ma największą szansę na zwycięstwo w II turze z Rafałem Trzaskowskim.