D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
W poniedziałek znowu stand-up xD
0
@capricornusjrk nie wiem ktoś się podniecał, ja głosuje na Mentzena, ale uważam że 17% to będzie maks, bo Nawrocki był zaniżany w sondażach.
10
Tak myślałem.
8
"potwierdź czy jesteś człowiekiem"
Czyli Messi na La Ramble ma zakaz wstępu?
3
@blakkudium co oni na sześciu napastników chcą grać?
3
@blakkudium oby powrót do Weszło.
1
@Eklerek a jeszcze w wigilię razem przy stole i wielka miłość xD
0
@macio_944 I poprawiło się jej?
3
@kuz my tam zremisowaliśmy.
4
Maszyna ruszyła!
1
@Stinger_ dali więcej niż za ostatnią LM.
3
@Barcafan2020 to już Ci zdradzę wyniki
Na notatniku wygra Bellingham
Na La Rambli Pedri
5
@Arden pewnie będzie: 2 lata zawieszenie albo 100 zł grzywny.
0
jak nuta po bramce xDDD
9
Nieraz oczywistego spalonego to 5 minut sprawdzają a tu takiego stykowego w pare sekund xD
0
Muj borze...
To nie wpadnie.
0
100 strzałów 0 bramek...
1
@adamek20151 fatalny to Ty jesteś, następne pytanie proszę.
1
14 mln zarabia...
0
Świetny dziś Wojtas.
4
@Martwy elegancko, dziś konklawe?
1
kto to ten Ansu Fati?
1
@macio_944 miałem tak samo, tragiczna zmiana...
1
@Kgorecki2500 a owocowe czwartki czy nie? bo nie wiem czy warto?
3
@xvcWinterSoldier my mamy jakąś obsesje Ofensywnych pomocnikow, mimo że bardzo go lubię, to jednak priorytet lewoskrzydłowy.
6
Watykan musisz!
9
@Kgorecki2500 Matteo Borekiano może wszystko, to prosty chłopak z Denbinone.
22
@Kondziubarca człowieku. przecież to jego syn może przeczytać...
1
@Vane elegancko! ;)
0
Komentarz usunięty