3

Na rozluźnienie, ale zgruzował Pudziana xD

11

Ta połowa znowu mnie utwierdzila, że Real Madryt to obrzydliwy klub.

1

Iñigo mu w nogi wjechał a później wstaje i pokazuję Viniciusowi, że był spalony xD
Kocham tą akcję.

6

Pięknie Inigo wyjaśnił tego śmiesznego Brazylijczyka xD

0

I jak tu nie być Rasistą...

0

Uszaty pełno w gaciach...

2

@blakkudium chyba baran a nie koza.

1

@Cvzx w końcu podszkoli go w taktyce.

2

@Matan_Zajcev no i o to chodzi, nikt pewnie by się nie czepiał Hołowni jakby wrzucił taki filmik, ale że ma fotę jak stoi i robi sobie selfie, no to już jest problem i wpadka wizerunkowa, bo to zdjęcie wygląda śmiesznie, biorąc pod uwagę uroczystość na której się znajdował.

15

@Matan_Zajcev a jest gdzieś zdjęcie jak to osobiście robi Andrzej Duda?

1

@arasz1819 dlatego nie wiem czemu ludzie głosują na Trzaskowskiego jak jest lepszy Zandberg.

1

@Gacek5 tak, był drunk stream.

1

@Prorokk Fotograf rotacyjny.

2

@Pedri16Future Barry Allen na pogrzebie Olivera Queen.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@BorzyKrzys to ten co chce odbierać dzieciom smartfony a sam musi go wyjąć nawet na pogrzebie?

1

@TR3YWAY twoja była to Marianna Schreiber?

0

@VegetaPolska Vinicius trzymający bambusa w ręku? Ja to sobie wyobrażam xD

2

@wojopancer Inigo Martinez, później Pedri i długo nikt.

2

@Kgorecki2500 Maciak pozamiata ich!

2

@tomek8756 niestety, zabrakło odwagi albo sytuacja nie była aż tak dramatyczna :D

1

@tomek8756 ten ostatni mój ulubiony xD

9

@July_6_BcN nigdy w życiu.

3

@Kgorecki2500 a mogliśmy mieć takiego Prezydenta, komu to przeszkadzało?

9

@Mankind ta jego obsesja na punkcie tych socjalow dla Ukraińców jest tak irytująca, żeby to jeszcze jakieś realne dane były...

0

@BorzyKrzys i miłość do Brauna się skończyła xDD
https://x.com/MSchreiberM/status/1915721303987830993

2

@Antimadridista_WR ale nadal jakaś prezencja, znajomości ludzi, świata, języków, sposób mówienie, trzymanie ciśnienia pod presją jest ważna dla Prezydenta nie tylko poglądy.

1

@Antimadridista_WR nie będzie sprawiedliwie, bo się okaże że w następnych wyborach ktoś wystawi jakiegoś no name, który powie poglądy, które w danej chwili są modne i się okaże, że wygra jakiś Maciej Maciak, bo ma dobre poglądy.
Nie da się stworzyć takiego Quizu co by wybrał nam prezydenta.

2

@MessiSuarezNeymar dżem z porzeczek czarnych GOAT!

1

@ptrx podobno jeszcze, ta debata ma polegać, tylko na pytaniach od innych kandydatów, więc może być piękna xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?