D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Na rozluźnienie, ale zgruzował Pudziana xD
11
Ta połowa znowu mnie utwierdzila, że Real Madryt to obrzydliwy klub.
1
Iñigo mu w nogi wjechał a później wstaje i pokazuję Viniciusowi, że był spalony xD
Kocham tą akcję.
6
Pięknie Inigo wyjaśnił tego śmiesznego Brazylijczyka xD
0
I jak tu nie być Rasistą...
0
Uszaty pełno w gaciach...
2
@blakkudium chyba baran a nie koza.
1
@Cvzx w końcu podszkoli go w taktyce.
2
@Matan_Zajcev no i o to chodzi, nikt pewnie by się nie czepiał Hołowni jakby wrzucił taki filmik, ale że ma fotę jak stoi i robi sobie selfie, no to już jest problem i wpadka wizerunkowa, bo to zdjęcie wygląda śmiesznie, biorąc pod uwagę uroczystość na której się znajdował.
15
@Matan_Zajcev a jest gdzieś zdjęcie jak to osobiście robi Andrzej Duda?
1
@arasz1819 dlatego nie wiem czemu ludzie głosują na Trzaskowskiego jak jest lepszy Zandberg.
1
@Gacek5 tak, był drunk stream.
1
@Prorokk Fotograf rotacyjny.
2
@Pedri16Future Barry Allen na pogrzebie Olivera Queen.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@BorzyKrzys to ten co chce odbierać dzieciom smartfony a sam musi go wyjąć nawet na pogrzebie?
1
@TR3YWAY twoja była to Marianna Schreiber?
0
@VegetaPolska Vinicius trzymający bambusa w ręku? Ja to sobie wyobrażam xD
2
@wojopancer Inigo Martinez, później Pedri i długo nikt.
2
@Kgorecki2500 Maciak pozamiata ich!
2
@tomek8756 niestety, zabrakło odwagi albo sytuacja nie była aż tak dramatyczna :D
1
@tomek8756 ten ostatni mój ulubiony xD
9
@July_6_BcN nigdy w życiu.
3
@Kgorecki2500 a mogliśmy mieć takiego Prezydenta, komu to przeszkadzało?
9
@Mankind ta jego obsesja na punkcie tych socjalow dla Ukraińców jest tak irytująca, żeby to jeszcze jakieś realne dane były...
0
@BorzyKrzys i miłość do Brauna się skończyła xDD
https://x.com/MSchreiberM/status/1915721303987830993
2
@Antimadridista_WR ale nadal jakaś prezencja, znajomości ludzi, świata, języków, sposób mówienie, trzymanie ciśnienia pod presją jest ważna dla Prezydenta nie tylko poglądy.
1
@Antimadridista_WR nie będzie sprawiedliwie, bo się okaże że w następnych wyborach ktoś wystawi jakiegoś no name, który powie poglądy, które w danej chwili są modne i się okaże, że wygra jakiś Maciej Maciak, bo ma dobre poglądy.
Nie da się stworzyć takiego Quizu co by wybrał nam prezydenta.
2
@MessiSuarezNeymar dżem z porzeczek czarnych GOAT!
1
@ptrx podobno jeszcze, ta debata ma polegać, tylko na pytaniach od innych kandydatów, więc może być piękna xD