0

Elegancko, że taki meczyk jest w TVP!

3

Te reklamy w trakcie prezentacji xDDDDDD

18

Wyjaśnienie Stana.

2

@Michael24 tak, bo myślał, że może przyszła u niego jakaś refleksja, a on swoje, więc to zakończył.
Ps. Dla mnie też słabe zachowanie Stana.

0

@Deathwing112 może liczył, że Maciak nie wyleci w pierwszych minutach z miłością do Putina.

1

Jednak trochę Stana trzeba zrozumieć, Maciak mógł gadać jakieś rzeczy i YouTube by mu kanał zablokował, raczej nie warto narażać biznesu.

16

@KrychaFCB każdy kto krytykuje ten rząd jest ruskim agentem, proste.

3

@karolszymek a dla mnie to nie madryciok, stara się obiektywnie patrzeć na te dwie drużyny.
A wy macie ból tyłka, bo skrytykuje Barcelone, jak jest za co, to trzeba i nie widzę nic w tym złego.

5

@Antimadridista_WR Stano zamiast spokojnie sobie obejrzeć Barcelone, to będzie gadać z ruskim agentem xD

2

@Mankind piękne uniwersum xD

10

@Kgorecki2500 masakra, taka godzina i trzeba się stać ekspertem od spraw Indii i Pakistanu...

1

@arasz1819 o @arasz1819 w końcu wiem co mam na ten temat myśleć, dzięki Panie obiektywny za ten pokaz wyższości, ta pogarda do innych u was jest straszna.

0

Ja się wyłamie i jestem za PSG, no bo lubię tego naszego Enrique.

1

@PatrychoO ja to myślałem, że jakiś stary mecz włączyłem xD

1

@Rastafarnianin ale o Nawrockim ciągle gada, że to kołek drewna.

0

@Kgorecki2500 Duper express.

0

@Prorokk za Maciaka będzie сбой питания

0

@Piotr777 gdzie takie coś wyczytałeś?

0

@Rastafarnianin pewnie cieszy się życiem a co ma robić?

2

Maciak pewnie obstawił gruby hajs.

3

@karolszymek nie wróci, na Twitterze mu za dobrze idzie.

1

@Encore nie no, jako dwójka jest spoko, zawsze jakieś ciekawostki czy dobre spojrzenie na mecz da.

12

@Kgorecki2500 akurat tu się zgadzam, tak to go nigdzie nie zapraszają, udają że go nie ma a jak coś Braun "odwali" to przychodzą i szukają sensacji.

1

@BorzyKrzys I am Jose Mourinho.

1

@jakub1906 nie ma żadnego meczu.

3

Kiedyś to były czasy, ale czasy się zmieniły...

2

@Stinger_ ma największą Aurę Prezydenta, ale jego poglądy są szkodliwe dla Polski.

2

@matirix20 ani nie przegrał ani nie wygrał, umocnił się na trzecim miejscu i tyle.

3

a naprawa mężczyzn? To jest ta ich równość...

5

Serio tak jest xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?