1

Co to oznacza dla Roberta Kubicy?

1

@Ojciec5tkidzieci a o sobie to nie wspomniał, jak pijany siedział w restauracji sejmowej i obrażał ludzi.

0

Nie i pięknie, Zawiercie wygrywa i będzie kolejny mecz.

2

Ronald Araujo z przekazem:


0

@Szmulek przecież dostanie pałac Prezydencki, to po co mu jakieś 28m w Gdańsku.

0

Nawrocki przekazuje mieszkanie Pana Jerzego na cele charytatywne.

4

@olejtm jakie pozbycie się Fermina, idealny piłkarz na zmianę.

0

@Patrykl145 ale za to w pojedynkach główkowych też sobie nie radzi.

15

Szkoda, że wczoraj Christensen nie wszedł zamiast Araujo.

0

@Ojciec5tkidzieci miał momenty gdzie ewidentnie włączał mu się tryb lenia, ale faktycznie nie zawalił wczoraj niczego.

2

@koniczila bo Inter prowadził 2:0, więc zadziałała super przewaga.

3

Yann Sommer bohaterem tego dwumeczu, brawo za walkę dla naszych.

1

Jeszcze sfaulował xDDDDD

1

Wrzutka imienia Daniego Alvesa.

0

Inter Mediolan nie sięga Legii do kolan.

2

Zakończenie meczu jak w Fifie xD

0

Wymieniam korzyści posiadania Araujo:

Dziękuję.

0

Czemu my zawsze musimy setki marnowac...

0

Dobrze, że Ferran na wślizgu nie wjechał.

4

de Jong to już się nawet nie kryje z tym, że nienawidzi Barcelony.

0

To się wszystko zemści...

0

Czy Gerard Martin ma najlepszą lewą noge na świecie?

2

Gerard Martin GOAT!

1

Piękny jest Eric Garcia!!!

0

@RoberDzik to najtwardszy ku*as w grze.

8

de Jong jakie sprinty robi, jak mój dziadek.

0

Wszyscy do sprzedania...

2

ale zgruzował Martina...

0

Elegancko, że jest reklama.

1

@michal26 polecam też materiał od Mentzena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?