D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Braun teraz ładnie xDDD
1
ale Nawrocki Jakubiaka wykorzystał do strzelenia bramki
1
@Commando nic, do pustaka sobie wystawia.
0
@Barcafan2020 zaczął nerwowo gadać i dawać głupie komentarze do Kotłowni.
5
Karol Nawrocki jest jak Kurski z Miodowych latach, co uczył Karola jak mówi profesor i kazał mu powtarzać ciągle trzy słowa: empirycznie, paradoksalnie i par excellence.
0
Ja rozmawiałem z Trumpem.
2
@Aragorn33 to, że ten Senator wypisał wszystkich z nazwisk i ich oskarżał o tą zbrodnie, Berkowicz nikogo bezpośrednio nie oskarżył.
2
@Aragorn33 bo dużo gorsze było zachowanie pana senatora.
5
@Szmulek taki wujek dobra rada, nie masz mieszkania? To sobie kup.
1
@Barcafan2020 był, ale to było nagrane pytanie
2
Mam sześcioro rodzeństwa, mieszkaliśmy w jeziorze.
0
@FcPortoFan1999 i bardzo kurna dobrze, tydzień temu przez nich 500 zł mi przeleciało koło nosa, bo postanowili z Polonią wygrać...
2
@Ghostface plus policjanci i władza którzy dokonywali by tych czynów, również stali by się "zwierzętami", mogliby to też polubić a później przy mniejszych wykroczeniach, też by nadużywali przemocy.
12
@Danny Gaucho można, ale trzeba wstawać rano, na tym polega odpowiedzialność.
5
@A4ron tylko, że w konstytucji nawet przestępca ma zapis o zakazie tortur i nieludzkiego zachowania.
1
@Przemek2323 ja tam się w cale nie dziwie tych 29.1%, przecież beton pisowski jest strasznie mocny.
16
@A4ron bo nawet przestępca ma swoje prawa.
2
@Lionel_Messi10 nawet bez pytania wiedział kto będzie :)
0
@JoeBlack a co zrobił nie tak?
0
@MesQueUnClub96 były jakieś MILFY?
34
Ludzkość upada xDD
0
@Katalończyk 99 Węgiel zawsze potęgą Polski.
0
@Kgorecki2500 Pablo VI lubił nazistów?
18
@Lionel_Messi10 największy burak wśród ekspertów, bije od niego taka przemądrzałość.
6
Taki to ma życie, jeden tłit i obserwujących przybywa.
https://x.com/CardPrevost/status/1920526520965075388
1
@Ls0811 ktoś się spodziewał orki? Przecież to bardzo inteligentny człowiek i nawet jak zadasz mu trudne i kontrowersyjne pytania, to on w odpowiedzi poda tyle wątków, że nie jesteś w stanie na to odpowiedziec.
0
@kamiVeB jaka rybka, jak nie jestem wyborcą Trzaskowskiego i ostatnim człowiekiem, który by go bronił, ale tak wygląda normalny wywiad.
11
@kamiVeB a jaki ma być? Zwyzywać go i napluć w twarz?
Wy już nie potraficie normalnie rozmawiać.
7
Trzeba przepis o Polskim Młodym Biskupie .
0
@July_6_BcN podobno mają być telefony na żywo, więc nie.