1

Ten wbił jakiś klin xD

14

ale w swobodnej wypowiedzi zaora tą Schnepf xDDD

1

@MaziFCB a Leo Messi to najlepszy piłkarz w historii.

5

@Stinger_ i to po jednej stronie.

5

Mentzen co wykorzystał Stanowskiego xDD

1

@michal26 ja też, naprawdę jest najlepszy z nich wszystkich.

4

Chciałbym takiego Prezydenta jak Zandberg.

1

Zalatwianie stołków i Ministra równości od nierówności xDDD

2

Zandberg znowu w punkt, piękny Duńczyk!

3

Pan Nawrocki współczesny Janosik, zabiera mieszkanie dziadkowi i oddaje go do DPS-u.

2

@Piotrek1993 Hołownia to podobno nie prowadzi swojego konta, bo jak był na wywiadzie u Stanowskiego, to pojawił się tweet w czasie gdy się wypowiadał.

10

Hołownia ego w kosmosie.

1

Piękny Zandberg!
on jest potężny, ma chyba z 3 metry.

3

@PatrychoO telefonów i gadżetów nie można, tymczasem Stanowski xD

5

Hołownia i trzecia droga, przecież teraz w Sejmie mogą robić wszystko.

Są w koalicji z Platformą więc idą do nich i mówią, że chcą tę ustawę przepchnac a jak PO się nie zgadza, to przecież mogą pójść do PiS-u i przedstawić tą samą ofertę im, w zamian za jakąś przysługę.

22

Nikt tak nie wyprowadza z równowagi jak Braun Trzaskowskiego xD

0

@Kgorecki2500 tak, kosztowało.

1

Co się dziś z Biejat stało, tego bełkotu nie da się słuchać.

7

Elegancko wyjaśnił.

3

Maciak już marzy, żeby dać sobie w płuco.

3

@Szmulek tak, bo brak Ukrainy w UE i NATO to ruska narracja...

6

Ta cytuje Lecha Kaczyńskiego xDDD

0

Przecież służby specjalne powinny tu wbić.

0

Maciak myślami w Moskwie.

3

Ta jak się cieszy xDDDD

9

ale Trzaskowski dziś ciśnienia nie trzyma, psycholog nie pomógł.

0

@Hosh oczywiście, ale dziś wplacone 3 miliardy na te wszystkie zbiórki, by pomogło setki dzieciom.

10

@Hosh jakby zlikwidować TVP, to już by były 3 miliardy na te dzieci, zamiast wydawać na głupoty, to wolne pieniądze dawać na leczenie.

3

Trzaskowski zaskoczony tym pytaniem xD

1

Czemu ten Jakubiak Senyszyn pytanie zadaje, o co on walczy? xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?