D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten wbił jakiś klin xD
14
ale w swobodnej wypowiedzi zaora tą Schnepf xDDD
1
@MaziFCB a Leo Messi to najlepszy piłkarz w historii.
5
@Stinger_ i to po jednej stronie.
5
Mentzen co wykorzystał Stanowskiego xDD
1
@michal26 ja też, naprawdę jest najlepszy z nich wszystkich.
4
Chciałbym takiego Prezydenta jak Zandberg.
1
Zalatwianie stołków i Ministra równości od nierówności xDDD
2
Zandberg znowu w punkt, piękny Duńczyk!
3
Pan Nawrocki współczesny Janosik, zabiera mieszkanie dziadkowi i oddaje go do DPS-u.
2
@Piotrek1993 Hołownia to podobno nie prowadzi swojego konta, bo jak był na wywiadzie u Stanowskiego, to pojawił się tweet w czasie gdy się wypowiadał.
10
Hołownia ego w kosmosie.
1
Piękny Zandberg!
on jest potężny, ma chyba z 3 metry.
3
@PatrychoO telefonów i gadżetów nie można, tymczasem Stanowski xD
5
Hołownia i trzecia droga, przecież teraz w Sejmie mogą robić wszystko.
Są w koalicji z Platformą więc idą do nich i mówią, że chcą tę ustawę przepchnac a jak PO się nie zgadza, to przecież mogą pójść do PiS-u i przedstawić tą samą ofertę im, w zamian za jakąś przysługę.
22
Nikt tak nie wyprowadza z równowagi jak Braun Trzaskowskiego xD
0
@Kgorecki2500 tak, kosztowało.
1
Co się dziś z Biejat stało, tego bełkotu nie da się słuchać.
7
Elegancko wyjaśnił.
3
Maciak już marzy, żeby dać sobie w płuco.
3
@Szmulek tak, bo brak Ukrainy w UE i NATO to ruska narracja...
6
Ta cytuje Lecha Kaczyńskiego xDDD
0
Przecież służby specjalne powinny tu wbić.
0
Maciak myślami w Moskwie.
3
Ta jak się cieszy xDDDD
9
ale Trzaskowski dziś ciśnienia nie trzyma, psycholog nie pomógł.
0
@Hosh oczywiście, ale dziś wplacone 3 miliardy na te wszystkie zbiórki, by pomogło setki dzieciom.
10
@Hosh jakby zlikwidować TVP, to już by były 3 miliardy na te dzieci, zamiast wydawać na głupoty, to wolne pieniądze dawać na leczenie.
3
Trzaskowski zaskoczony tym pytaniem xD
1
Czemu ten Jakubiak Senyszyn pytanie zadaje, o co on walczy? xDDD