D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Klimach fan żeby Polska szła w lepszym kierunku to te patologie o których on mówi, trzeba zlikwidować i może w końcu ktoś pójdzie po rozum do głowy.
1
Nic z tego nie zrozumiałem co on powiedział xD
1
@turhiay on pytania układał.
0
Nie można gadżetów, to czemu Stano ma te flagi?
5
Schnepf stała uśmiechnięta a teraz ledwo ślinę przełyka xD
7
Stano jak Barcelona wczoraj z Realem.
1
@Stinger_ widać, że przygotowany, bo gadał płynie, na poprzednich debatach szukał myśli.
1
@JimMorrisonFCB pojechał TVP w likwidacji i panią Schnepf.
9
Ten co flagi zawalił xDDDDDD
1
Trzaskowski rozsierdzony.
1
@Kgorecki2500 bo resta przecież nie potrafi, tylko Pan tak ładnie mówi.
5
pytanie od Schnepf do Trzaskowskiego, czemu Pan jest taki cudowny a reszta taka kiepska?
0
@Nazio_87 zapinamy pasy i startujemy!
0
ale na bogato w TVP w likwidacji
0
@Rastafarnianin trzba wszędzie wprowadzać sznurowadła, szczególnie tam gdzie są wojny.
0
@Wojciech123 tak, Magdalena Kidawa- Błońska zdecydowaną zwyciężczynią debaty.
0
@Eric_Abidal_22 chyba tak, czuł że nie pomagał dziś drużynie i emocje po meczu wzięły góre.
2
Christensen co za piękne zachowanie.
6
Vinicius mózg Ci wypadł.
- nie dzięki, mam 15 Lig Mistrzów
11
Dzięki Rodri za uratowanie futbolu, jakby to wygrał ten klaun z 7 to byłby skandal.
27
Złoto xDDD
1
@th@les przecież on już 5 lat temu miał aferę, jak w pandemii zebrał podpisy w 2 tygodnie xD
0
Trzy ostatnie wypowiedzi należą do Rafała Trzaskowskiego.
Co za przypadek xD
48
Nie widziałem gorzej poprowadzonego meczu, absolutny kryminał i to powinien być koniec kariery Hernandeza.
7
Hernandez Hernandez z MVP po stronie Realu Madryt.
3
Ten dzban z gwizdkiem zabrał mi całą przyjemność z tego meczu...
1
Santiago Munoz jeszcze...
2
Bardziej oczywistego karnego nie mogło być...
0
Dobrze, że nie Araujo.
2
Jak można kibicować Realowi Madryt...