D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze, że nie Araujo.
2
Jak można kibicować Realowi Madryt...
1
Jechać z nim do spodu!
2
Raphina założył rękawice Thanosa?
0
@DragonxNF 14 na 11
5
Jak tam Mbappe? xD
11
Real Madryt 2 strzały 2 bramki xDDDD
1
No tak, bo Real ma kontuzje w obronie i dlatego tak wygląda, dobrze że Barcelona gra w optymalnym składzie...
0
ale ich zgruzowali, coś pięknego xD
2
Przecież to symulka xDDD
3
Ręka z początku meczu pokazana.
1
Kartek Cwelnandez zapomniał?
2
@konik83 a jaką funkcję pełnią? Połowa tam jest tylko po to żeby nacisnąć guzik w głosowaniu, tak jak każe szef partii.
Co do ministrów/wiceministrów to się zgadzam, że zarabiają za mało, bo na tych stanowiskach trzeba ekspertów, ale wielu posłów dostaję kasę tylko za wciskanie guzika, bo nawet im się nie chce przyjść by posłuchać.
14
Ja dzwonie, Ty gadasz.
5
ale się rozbrykał xDD
4
@Kgorecki2500 co tam robi nasz kolega z La Rambli?
0
@capricornusjrk to chyba było najgorsze w tym wszystkim.
2
@capricornusjrk wczoraj forma mutant Zandberga, Mentzenowi dobrze szło a Duńczyk go zaorał i tylko to zostanie zapamiętane.
6
Zabawne, że jak Błaszczak ujawnił dane wojskowe o Polsce i jej obronności, które są tajne, to PiS-owcy bili brawo i pochwalali taki zachowanie.
A jak teraz służby specjalne(podobno) dały informacje o Nawrockim, który mógł oszukać dziadka na mieszkanie, to teraz takie coś jest skandalem.
4
@Kgorecki2500 jak on zabawnie z tym telefonem wygląda xD
2
@arasz1819 ale on nie pytał o trenera.
8
a myślałem, że to prawda xD
1
@Pomimo27 w 2:29:34 słychać strzały
4
@Kgorecki2500 wczoraj ładnie się odpalił, szczególnie w stosunku do Hołowni.
8
@NeroTFP1 i to nie był telefon a tablet 12 calowy.
2
@BezglutenowyPedri nie odwaliła, tylko przecież oni wiedzieli, że w tych wyborach nie mają szans na wygraną.
Za 5 lat jak wszystko dobrze pójdzie, to taki Bosak będzie jednym z faworytów; nie będzie musiał się tłumaczyć z przegranych wyborów i błędów z poprzedniej kampanii.
16
Trzeba zacząć obrywać.
1
@Rastafarnianin ludzie mówią, że to dlatego, że teraz to rudy mu płaci.
19
Potężny Duńczyk.
0
@July_6_BcN czasy się zmieniły, teraz ciężko bez domu i pieniędzy wychować dzieci w godnych warunkach, żeby nie był dyskryminowany w szkole.