D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
@regatta52 szkoda, że tylko wspomniałeś o PiS-ie i Konfederacji, bo takie same fikołki są robione przez fanatyków Rafała i platformy, nie jesteście lepsi.
3
Komentarz usunięty
6
@lithotripter jakieś badanie na ten temat? To nie jest problemem demografi a po za tym to chyba aborcja jest legalna, to po co o tym gadać?
23
No tak, jak będzie aborcja to demografia się poprawi.
8
@arasz1819 każdego polityka trzeba złomować jak jest za co.
8
@Aragorn33 faktycznie, powinien pochwalić takie działanie, bo przecież to nasz sport narodowy - plucie jadem.
3
@Rhaan cała Polska dowie się o Dariuszu Mioduskim i tego co zrobił z Legią.
8
100% racji, już na TV Republika wysmiewanie tego tematu i przekaz, że służby specjalne coś wymyśliły.
19
@arasz1819 mi kiedyś bezdomny dał Bugatti, więc tacy ludzie mają gest.
1
Laboga właśnie doszedł.
4
Ten teraz będzie grał znowu mecz życia...
2
z nami już Enrique Iglesias by strzelił...
1
Smacznej kawusi!
3
co to wszystko oznacza dla Roberta Kubicy?
1
@clyde w końcu poczuli się jak my.
1
@vangoor co? Przecież z ławki wszedł Yamal, Raphinha czy de Jong?
0
Flicka bym jeszcze zostawił, ale powinnien dostać Ultimatum.
1
Grealish z TEMU wchodzi.
0
@Kasy nie stać ich na mnie.
2
Wstyd. Kompromitacja. Hańba. Żenada.
Nie wracajcie do Barcelony...
3
Chłop kontuzji doznał od dotyku motyla.
3
Ter Stegen w formie xD
11
Wy się kłócicie kto lepszy a oni razem sobie czas spędzają i się z was śmieją...
7
@Luciano99 ma łeb do interesów.
7
@ikar34 nawet jeśli to co z tego? Lepiej wydać te pieniądze na opłacenie hejterow?
6
Komentarz usunięty
2
@Kgorecki2500 a Basia od Nawrockiego lat 4, mówi że trzeba na niego głosować. I komu to wierzyć?
6
Piękny klub xD
0
@July_6_BcN oni podobno zbierali o nim informacje, więc może się czegoś o nim dowiedzieli i Stano zrobił kolejny odcinek Dziennikarskiego Zera.
0
Czyli Stano znowu jakieś szachy 5D?