10

@fart tylko co z tego, jak on jako Marszałek i główny koalicjant może więcej a wiemy co robi.

1

Nawrocki chyba straci, w ogóle nijaki w tej debacie.

1

Stanowski jest mną.

0

A jak mam wannę to co z prysznicem?

29

Przecież Hołownia to sezonowiec, zobaczył że dobrze idzie to zaczął kibicować, a Sławomir Mentzen kibicuje Barcelonie od lat 90, więc glosujcie na niego, bo to on ma największą szansę na zwycięstwo z Rafałem Trzaskowskim w II turze.

1

Musimy fedrować!

1

Stanowski czy Pedri?

3

@macio_944 idzie na jakieś forum piłkarskie...

0

Zaorał Nawrockiego, nie widział co powiedzieć.

6

ale Mentzen nie powiedział, że ma największą szansę...

2

Ta pani nie powinna pozwalać na takie wtrącanie się.

6

Hołownia jaki burak...

7

Maciakowi nie wyszedł podryw, to Bartoszewicz próbuje.

2

@Bobo25 razem będą mieli wszystko.

0

Real Madryt znowu najłatwiejsze losowanie.

0

Rzut karny dla Realu Madryt.

2

Dziś Senyszyn słabo, widać że się wystrzelała ostatnio.

2

Woch wydaje się sympatyczny, podszedłbym z nim na piwko.

4

Najlepszy kucharz w kraju

2

Niskie i skomplikowane podatki!

4

Jakubiak najlepiej gada.

0

GOAT Kandydat na Prezydenta.

3

Potężny Adrian Zandberg.

1

Kto ma największą szansę na zwycięstwo w II turze?

1

@GTBTP dla jaj na bank

0

Niech zwolni tego, co mu kazał to gadać.
Nawet ja, jego wyborca jestem tym zmęczony

0

Nawrocki widać, że z TV Republiki. Nazwisko Tuska na każdym kroku.

1

Brakuje Macieja Maciaka.

9

Po ten wypowiedzi Stanowskiego, Rafał oddaje mu poparcie.

6

Pytanie o NFZ a on gada o CPK xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?