D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Borneo nie, bo opony już letnie.
1
@DiSBlaDE La Rambla się starzeje, na starość każdy w politykę idzie.
1
Batyr na wszystkie pytania odpowiedzi ma i wykuł na blachę.
5
ta debata to wygląda jakby ludzie z psychiatryka uciekli xD
2
@ACMaldini3 bo tak to się oficjalnie nazywa obecnie, żeby przejąć TVP od PiS-u musieli postawić TVP w stan likwidacji, wtedy kontrolę nad tym przejął likwidator.
8
@gumaz no i elegancko, Trzaskowskiemu bokiem się ta zagrywka odbije.
13
Nawet go nie zaprosili, ale to nie znaczy, że nie napiszą że odmówił debaty xDDD
6
@GeneralXavi pewnie @arasz1819 on wszystko wie najlepiej a politykę ma w małym palcu.
0
@wyrek nie no, tyle to nie.
1
@Comentateiro Prince Polo
1
@Popitek12 czemu okrągły a nie kwadratowy?
5
@Szmulek najlepsza kadra do oglądania, eliminacje do Euro 2008 to był Prime.
0
@daniel32778 można było wymieniać, bo to byli doświadczenie piłkarze, którzy robili karierę przez wiele lat, a obecna Chelsea ma prawie samych młodych.
1
@PIWOSZ89 Enzo, Caicedo czy Palmer to światowej klasy piłkarze.
0
Legia w niebieskich gra?
0
@sergio5 Patryk Kun zasługuje na każdy pieniądz świata.
1
@Ziemny masz przy fcbarca.com takie suwaki, wchodzisz w uprawnienia i blokujesz dostęp do dźwięku.
1
@Foesum wystarczy na górze wyłączyć dostęp do audio.
1
@4drian0 dlatego tylko Sofascore
3
@Popitek12 jak to facet, wiadomo czego chce.
1
@Gacek5 H2O
H2SO4
1
@Popitek12 Joanna Senyszyn
1
@Safrani jakieś to były szachy, ale on raczej nie był pewny konsekwencji i jechał na ryzyku.
12
Tak będzie ;)
0
@Popitek12 a Ronaldo na którym?
5
Co to za uniwersum? xDD
2
„Wszelki duch Pana Boga chwali!”
0
ale bramka Raphini, to będzie nagroda Puskasa
1
@arasz1819 tresura jest u Ciebie, bo ty jesteś błyskawicznie na La Rambli żeby napisać coś na Sławka, o Rafale ani słowa.
0
@MesQueUnClub96 a za kim mam podążać?