6

Co to za głosy?

1

Już jutro w gazetach Madryckich "Barcelona zdobywa bramkę ręką."

0

@BialyKolorDoDupy nie interesuje mnie co robią w łóżkach i z kim.

0

Mam wrażenie, że jest to koniec Barcelony, widać że najlepszy moment już za nami, zmian trenera dobrze tej drużynie by zrobiła.

34

"Dwie błędne decyzje na korzyść Realu Madryt w meczu z Leganés"

Z innych informacji: po nocy jest dzień a trawa jest zielona.

1

@July_6_BcN tak przed kamerami?

0

@ViscaelBarca2007 wątpię, że troll konto.
Myślę, że ta osoba tak naprawdę myśli i czuję, sfrustrowany dziadek z jakimś urazem głowy.

0

@draxidox ktoś tam ładnie skomentował, że teraz się nie dziwi czemu wywiad w samochodzie, bo gość nie jest wstanie wyjść.

1

@tomek8756 teoria Żukowskiej udowodniona, biologiczny mężczyzna może urodzić dziecko.

2

@Starrk to już wiemy kto stoi za La Rambla, Jarek władca Polski.

3

za PiS-u to takiego reżimu tu nie było.

6

@ikar34 Ty zdrowy jesteś?

1

Jezus Maria! Olek poleciał.

6

Czysta woda w TVP...
Niech w końcu ktoś to zamknie i te 3 miliardy da na coś pożytecznego.

4

@FCB_dimiC
+ Brak możliwości wyklejania linków z Twittera

Jest dobrze.

5

@Danny Gaucho tu pisał, że nie tylko we wrześniu xD

https://zapodaj.net/plik-hDx37vX5hA

2

@patrix211 zaśpiewa Miłość w Zakopanem?

11

@Roobo jeszcze 5 Trzaskowskiego i na niego zaglosuje.

14

@Vurt Pan Pedri

16

@Rastafarnianin taka ciekawostka o niedźwiedziach, wiesz że w triatlonie człowiek by wygrał z niedzwiedziem?

Mimo tego, że niedźwiedź lepiej biega i pływa, to nie poradziłby sobie z jazdą na rowerze.

4

@PIWOSZ89 nie, bo Ewa Kopacz wszystkie zlikwidowała.

1

@July_6_BcN co to oznacza dla Roberta Kubicy?

1

To już wiadomo czemu Osasuna wczoraj tak tragicznie wyglądała na boisku, bo cały tydzień zamiast przygotowywać się do meczu, to siedzieli z prawnikami i rozważali możliwości w których będzie można dostać walkowera, bardzo szybko się zorientowali, że ktoś zagrać nie mógł...

1

@Eto'o9 R10 no nie, jakiego koloru skórę ma Vinicius?

0

@Zoker słabe zachowanie, bo mecz był odwołany z przykrych powodów, nie odwołaliśmy go tak jak np. w Polskiej lidze żeby się lepiej przygotować do meczu pucharowego, tylko wydarzyła się tragedia.
Termin meczu był dla nas mniej sprawiedliwy, bo większość piłkarzy dopiero co wróciła z Reprezentacji a teraz Osasuna się zastanawia czy Martinez nie powinien być na Reprezentacji a nie w klubie jest słabe.

3

@Zoker a dla mnie słabe zachowanie, mecz był odwołany z ich zgodą, termin ustawiony przez La Lige dla nikogo nie był dobry, a teraz czepianie się jakiś szczegółów jest absurdalne, my jakbyśmy przegrali to też trzeba było skargę zgłaszać, że nie mogliśmy z Raphini skorzystać.

1

@mekston zgadzam się z komentarzami.

0

@Rifek nie będziesz musiał wracać, jak Rafał zostanie Prezydentem to Niemcy sobie wezmą Polskę i będziemy jednym wielkim państwem.

Ps. Jak coś to żart, bo zaraz zlecą się fanatycy.

0

@mmaciass osobiście mam wrażenie, że on w tym starcie na Prezydenta ma jakiś cel(chce się wybić w mediach, sprzedać książkę czy coś w tym stylu)bo nie wierzę w te jego gadki, że wygra to najpóźniej w II turze, nie w tej Polsce, gdzie nieważne kogo wystawi POPiS to i tak zbiorą 60% głosów.

1

oby się kiedyś tragedią nie skończyły te wślizgi głową.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?