D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Blorka Mentzen, chociaż bardzo daleko mu do dobrego kandydata na Prezydenta.
3
Ogólnie czemu jakiś Złoty set...W dwumeczu wygrali 4 sety a Turki 3, co za beznadziejne zasady.
3
@MesQueUnClub96 no, prawdopodobnie wszyscy do niego pójdą oprócz jednego kandydata, który się boi trudniejszych pytań, nie ułożonych przez TVN.
2
Stanowski na X:
4 z 5 oficjalnych kandydatów zadeklarowało przyjście do kanału Zero.
Mentzen 26.03 o 21:00
Bartoszewicz 27.03 o 20:00
Braun 03.04 o 20:00
Nawrocki - termin do ustalenia
Trzaskowski - nie odpowiedział na zaproszenie.
1
@DoctorSleep nie dotykaj narkotyków, bo Cię zmiotą z planszy.
12
Co raz dziwniejsze te wstępy do...
https://x.com/BarcaUniversal/status/1902243639658700955
6
@Aragorn33 był na jednym wiecu i już wyrobił opinię xD
A co ma na tych wiecach zawsze co innego gadać? Niby jakim cudem, jak wygłasza swoje poglądy na najważniejsze tematy dla Polski.
A Ty znasz tą dziennikarkę? Przecież ta Pani nie ma żadnych kompetencji, jest krzykliwa, prostacka, zadaje pytanie nie po to żeby usłyszeć odpowiedź, tylko sama na nie odpowiada i próbuje narzucić swoją narrację.
Wczorajsze pytanie na temat 5 Mentzena, przecież ona doskonale wie, że Mentzen nigdy nie powiedział, że chcę usunąć wszystkie podatki a jednak takie pytanie zadaje.
6
@Aragorn33 poczekał bym na jakąś debatę czy obejrzałbym dłuższy wywiad, bo ten Pan robi analizę Mentzena na podstawie wczorajszego ataku na dziennikarkę.
Były wywiady z Wojewodzkim, Dudkiem, Romanowskim itd.
Tam on nie atakował dziennikarza, że jest niekompetentny.
4
@MOLESTA spytaj się siebie, przecież przed chwilą pisałeś, że jesteś nim.
0
@FcPortoFan1999 pewnie hulajnogę
9
@Popitek12 nie ma gorących mamusiek w twojej okolicy?
0
@Cardinale możesz na górze w ustawieniach zablokować uprawnienia do dźwięku
1
@michal26 napiszę, że Stanowskiego tam nie było, to się nie liczy.
1
@Popitek12 Janusz Gajos albo Tomasz Kot.
1
@Popitek12 ręka to nie kobieta, a zmiana filmiku to nie nowa partnerka.
0
Piękne xD
1
Komentarz usunięty
6
Karol Nawrocki właśnie składa 1 300 000 podpisów, no i co hejterzy? Mamy Rekord Skoczni!
1
@Azazel_Pazuzu również to nie jest konto Mentzena, bo on tego konta nie prowadzi, więc to nie Sławek narobił w nachy.
1
@Popitek12 wyłącz TV, włącz myślenie.
2
@BorzyKrzys problem, że tam chyba lepszych nie ma, bo albo są ludzie znienawidzeni przez większość ludzi, albo kompletnie nieznane osoby.
2
@Popitek12 prawie się zabił, tragicznie to wyglądało.
1
@Popitek12 i nie tylko na chodnik.
1
@zadafcb piękny pokaz emocji.
1
@Roobo jutro mają go oficjalnie zgłosić, bo mają podobno rekordową liczbę podpisów xD
3
Cody Rhodes i John Cena mają zacząć dzisiejsze RAW.
Start o 20.
24
@SirFinley halo psychiatryk, pacjent uciekł.
3
@takisobiektos a rozgrywać go w terminie gdzie nie będzie połowy składu jest spoko i nie będzie miało wpływu na Mistrza.
0
@filipo2002 my z Osasuna lubimy grać bez obrońców.
1
@tadzik447 picie to jest życie.