D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michal26 Witold Zembaczyński
0
Trener mental ma na San Marino, wszystko super, dobrze robią, dobry przekaz leci.
0
@Aragorn33 ogólnie się z Tobą zgadzam, ale czemu Ruska propaganda? Nienawiść do imigrantów to jest tylko Rosyjska?
0
@JordiAlbion aj, chyba nie będzie, bo nie jest w opisie na Kanale Zero
1
Absolute Cinema!
1
@cchesterr43 pamiętam ten klasyk :D
4
oddawajcie Wilno!
1
Czesławie wracaj!
0
@Chaoss kto oprócz Polski?
0
@damian16161212 co ekspert to ekspert.
2
Wiedziałem, że będzie kiepsko, ale nie spodziewałem się, że aż tak...
0
Najważniejsze na 0 z tyłu, bo z przodu i tak nic nie wpadnie.
3
Przypominam, że my z Litwą, grając o punkty nigdy nie wygraliśmy, więc spokojnie z tą krytyką.
3
Kilka niedociągnięć jest.
1
@zadafcb they talk to me!
1
@Katalończyk 99 po meczu będą wracać z Polski
0
@Borneo Nawrocki jakby wymyślił lekarstwo na raka, to by nawet nie przerwali wiadomości z działu plotkarskiego, żeby to pokazać.
1
@Kgorecki2500 w GTA?
6
Piękna telewizja xD
20
@ProMILs i to samo przemówienie o imieniu Kazimierz, bo jego ojciec uwielbiał Kazimierza Jagiellończyka, Macron łapie za kolano Trumpa a Polska będzie miała najsilniejsze granice w Europie.
Czepianie się, że Mentzen gada to samo a każdy kandydat to robi, bo nie da się mówić ciągle czegoś innego.
4
@MesQueUnClub96 Leo Messi i zamykam dyskusje.
7
@Rastafarnianin i tu nie mylić z czerwoną porzeczką, bo Sok z tego owocu, będzie miał zupełnie inny kolor .
1
@Ojciec5tkidzieci do wygrania będą Prawa Kobiet
1
@NeroTFP1 prawie jak Oppenheimer i Barbie.
0
Teraz żałuję, że więcej nie wagarowałem.
0
@esem91 szkoda mi tych ludzi, oni powinni jak najdalej od polityki.
8
@NeroTFP1 trochę Cię poniosło, posty na La Rambli pisze tylko elita.
5
@Roobo czy ktokolwiek spodziewał się, że będzie inaczej? Telewizja kontrolowana przez partię rządzącą, zawsze będzie tak wyglądać.
Już dawno powinno się przestać to finansować i zamknąć to na dobre.
1
@jacobFCB to zależy gdzie byli.
1
@clyde też tak uważam, oryginał nie ma podejścia do naszej wersji.
Trochę smutne, że tylko my Polacy zrozumiemy geniusz tego dubbingu.