2

To jest wasz Idol? bo mój tak.

3

@DragonxNF właśnie blisko noszy xD

8

Szczęsny zdrowy chłop :D

29

No to do zobaczenia za 2 miesiące na 2 mecze.

4

Negreira jest większą legendą Barcelony niż Leo Messi.

5

To jest już Fernando Torres.

0

Ćwiąkała jest do końca sezonu.

37

ban dla redakcji za prowokacje powinien być.

1

@Kgorecki2500 szkoda, że nie będzie Żółtka.
GOAT

2

@July_6_BcN do mnie tak, że niby jak?

34

Komentarz usunięty

0

@Popitek12 no i elegancko, jeśli Ci się podobają ich poglądy, to mi nic do tego.

5

@Popitek12 współczuje...

9

@Comentateiro i on to zrobi wszystko jako Prezydent, bo Prezydent ma takie uprawnienia, że na drugi dzień od wejścia do pałacu zniszczy Polskę...

Dla mnie Mentzen to najmniejsze zło.
- Trzaskowski to dopełnienie tego rządu Tuska, ze swoim Prezydentem u władzy, będą robić co tylko chcą
- Nawrocki to będzie kontynuacja Dudy i dalszy podział Polski na POPiS

Mentzen może tam wejść i te konflikty wygasić a przynajmniej zmusić ich do robienia czegoś dobrego dla Polski(czy to zrobi to inny temat) albo przynajmniej przystopować tą nienawiść obu Partii, bo będą musieli zacząć się liczyć z Konfederacją, która za 2 lata może im narobić problemów.

19

@tbas śmiejecie się z foliarzy a sami teorię robicie xD

3

i gdzie hejterzy co mówili, że co to za Prezydent co jajecznicy zrobić nie potrafi?

0

@Popitek12 19cm

21

@Comentateiro wywiad się nie odbył a Ty już wiesz co będzie, dzięki za info.

16

@Jakchcesz no traci 100% władze, bo Konfederacja może raz być z PiS-em a jak oni nie będą chcieli ich pomysłów realizować to pójdą do Tuska, tak czy siak Donald traci władze, bo bez Konfederacji niczego nie zrobi.

5

@Rastafarnianin nie wiem gdzie Ty te badania robiłeś, ja na Trzaskowskiego nigdy nie zagłosuje, ale znajomość języków przez niego dla mnie to jest duży plus.

0

@clyde w zemście ZP dostanie Messi

1

Mentzen chce zlikwidować NFZ, tymczasem Trzaskowski:


0

@Ojciec5tkidzieci gorsze jest to, że wielu polityków wysoko postawionych taki np. Giertych powołuje się na niego i udostępniania te jego głupoty...

3

@Popitek12 bo to konfident

0

@FcPortoFan1999 za emocjami? Ja to wczoraj zasnąłem na tym meczu, tak mnie emocje poniosły xD

19

@barteq nie wiem, ale się wypowiem, bo można skrytykować...
Twojego Rafała też zaprosił, ale chyba zgubił się mail, bo nie odpowiedział na zaproszenie.

1

@BorzyKrzys większość posłów nie chce opuścić koryta, bo to łatwe pieniądze i dobre życie.
Ciężko to opuścić i zająć się pracą, w której trzeba pracować a większość pewnie nie znajdzie pracy, która będzie tak dobrze płatna.

0

@Ojciec5tkidzieci Silnyrazem słaby osobno.

0

w których koszulkach nasi grają?

6

@fart ciągle mnie śmieszy, że był to program sponsorowany przez Tyskie i ich hasło "Przejdźmy na TY" a Borek z tekstem, że nie jest z nim po imieniu xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?