1

@Kgorecki2500 z ZSRR

0

@GTBTP ja mam wrażenie, że Putin i Rosja jest teraz odpowiedzią na wszystko.

Jak się z czymś nie zgadzasz to jesteś ruską onucą.

0

Jak on to połączył xD

1

@Eklerek ten to ile ma już tych dzieci z przypadkowymi kobietami?

1

@tadzik447 piątek po pracy to najpiękniejszy czas.

1

@Popitek12 nie bądź dla siebie taki krytyczny.

0

@Criss18Barca nasza też głównie GOATY na środek pomocy szkoli.

Strasznie ciężko z napastnikiem, chyba z tych topowych krajów, to Hiszpanii idzie najgorzej.

0

Hiszpania wylęgarnia talentów, szczególnie w pomocy a Napastnikiem musi być Morata xD

Jak to jest, że oni od tylu lat nie potrafią
wyszkolić "9"

0

@Coutinho007 i też lubi czerwone kartki

7

@PatrykBarca a za odebraniem Immunitetu Błaszczaka Konfa razem z PO.
Czyli współpracują xD

Rozwala mnie to zawsze i jeszcze argument ze zdjęciem, ktoś komuś rękę podał albo zdanie wymienił i już jest ich wspólnikiem, bo przecież jak ktoś jest z innej partii, to trzeba go nienawidzić...

0

Piechota na Kanale Sportowym komentuje Hiszpania - Holandia xDDD

3

@michal26 naprawde bym zrozumiał, jak ktoś z PO wychodzi i mówi;
"Słuchajcie rozumiemy wasze wątpliwości, ale obecnie to my rządzimy, Polacy dali nam takie prawo i my akceptujemy to wszystko na naszą odpowiedzialność."

ale lepiej, wyzywać się od Ruskich onuc, bo lepiej się klika...

5

@michal26 tak, wszyscy byli za Tarczą wschód, nie wiem jak PiS, ale Konfederacji nie podobały się punkty gdzie:
- Stałe finansowanie Ukrainy w relacji do Polskiego PKB
- oddanie decyzyjności w ręce UE
- wpływ na to co i gdzie Polska ma kupować
- Komisja Europejska składa zamówienia na koszt państw członkowskich

Dla mnie są to kwestię do obgadania na spokojnie przy jednym stole a nie wyzywanie się od Ruskich onuc.

6

@michal26 100% racji, a jak ja widzę, że politycy się wyzywają od Ruskich onuc, to ręce opadają.
Rozumiem, żeby PiS odrzucił i niczego nie wyjaśnił, ale powiedzieli co im się nie podoba, bo ogólnie cały projekt Tarczy wschód popierają.
Zamiast usiąść, porozmawiać, wypracować najlepsze rozwiązanie, to ta nienawiść wszystkich zaślepia i jak nie dołączysz do jakiegoś obozu, to jesteś Ruskiem...
I taki syf idzie w świat.

A świat nie jest zero jedynkowy.

1

@macio_944 ale by ich gasił jak peta.

2

Co zwalilem kupon, Hiszpania z Holandią mi się pomyliła i postawiłem na pomarańczowych xD

0

@Batys medal zastawiała?

2

@July_6_BcN a Pietrek był złodziejaszkiem pracującym dla Kurskiego.

13

Maski opadły, Stanowski wspiera Rafała Trzaskowskiego.

6

@Kessie Borek to nie naklejka na ubikacje.

1

@barteq bo uwielbiam te wasze teorie.

Mentzen mówił, że
-prywatnie się lubią
- mają podobne poglądy na wiele spraw
- krytykują ten i poprzedni rząd

Nie szukałabym tu jakiejś teorii, Mentzen potrzebuje mieć kogoś po swojej stronie, a razem ze Stanowskim w debacie w TVP w likwidacji mogą uderzać w POPiS i ich absurdy.

0

@Cvzx pewnie teraz już mniejszą, ale w sumie to się nie dziwię, bo on tak naprawdę ich nie zbierał, ogłosił tylko żeby ludzie mu wysyłali pocztą czy do paczkomatu i liczył, że tak uzbiera bez wysiłku.

3

@barteq to już Stanowski nie jest Pisiorem? I Kaczyński go nie opłaca?

0

@Pedri16Future myślę, że przypadkowo, wielu ludzi nie wie jak wygląda większość flag.

0

@Eklerek Ty, ale skąd on miał wiedzieć ile ona ma lat?

1

@Krzysztof1987 nie wiem, nie znam go, łatwo nam oceniać, a co czuł i czemu takie wybory podjął to on tylko sam wie.

0

@UriBoyka nikt, ale czasami gdy trafiasz w złe otoczenie jesteś na to skazany, żeby się wpasować.

0

Zbyszek wstał i wybrał przemoc.

https://zapodaj.net/plik-BAqMxb1un6

1

@michal26 naprawde jest przerażony niektórymi ludźmi, ile w nich nienawiści do drugiego człowieka, rozumiem z kimś się nie zgadzać i próbować rozmawiać na argumenty, ale często na X/Twitterze to ludzie się tylko wyzywają i nawet nie chcą słuchać drugiej strony.

7

@Blorka Mentzen, chociaż bardzo daleko mu do dobrego kandydata na Prezydenta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?