D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurtuła pierdo*nie z 80m i strzeli pod poprzeczkę w 123 minucie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Bellingham wyrasta na największego buraka
5
ale czuć bramkę Realu.
3
Oby w karnych Real przegrał.
0
Griezmann dziś chyba Real na kuponie.
1
@ViscaelBarca2007 on myślał, że jest Ronaldo.
1
Lenglet zaraz drugiego zrobi, Calma
0
pewnie rasiści na trybunach byli.
0
Real 0.10 xG, tu na bank bramka w 90+.
0
@mekston jak strzelą wcześniej 6, to i 7 będzie możliwa.
0
@jacobFCB i tak nie zagra, jak cały Real.
1
@Gitarkafcb fckme! Umawiali się po meczu
9
Nie dam się nabrać i tak w 90+ 2137 minucie, strzelą na wagę awansu.
0
@ShawnC no, ale to wina losowania, mogliśmy przecież trafić PSG a później AV.
0
@Culer9002 Lille, ale BVB też jest w porządku.
3
@dmcteam na bogatą 90 - letnia staruszkę, która przepiszę cały swój majątek na mnie.
1
@July_6_BcN wyjdź za mnie.
9
@arasz1819 nie powiedział nigdy nikt.
6
@Ojciec5tkidzieci niby fejk, ale i tak zgoda z tym co powiedział.
6
Ja jestem fanem Messiego, ale uważam że Lionel Andrés Messi Cuccittini jest najlepszy w historii
2
@Douglas piłkarze Barcelony grają w golfa?
https://zapodaj.net/plik-z7RWhD98Yf
7
@Destroyer_of_Worlds tylko, że Czarnek oprócz głosów PiS-u nikogo do siebie nie przekona, bo jest jednym z najmniej lubianych polityków.
O ile jestem wstanie siebie wyobrazić jak oddaję głos na Nawrockiego w II turze byle nie wygrał Trzaskowski, to na Czarnka tego głosu bym nie oddał.
0
@michal26 ale akurat Trzaskowski już wtedy coś znaczył w polityce i sporo osób go znało, tu PiS po prostu nie ma takiego kandydata.
0
@michal26 tylko na kogo PiS ma wymienić? Tam nie ma nikogo a kolejna "nowa twarz" może być jeszcze większą pomyłką.
2
Szczęśliwy Lucho to piękny widok :)
4
ZERO zaskoczenia xDDD
1
aj, myślałem że jak brat w kosmos wyśle piłkę
0
Podobnie jak Messi z Francją na Mundialu
1
PSG chyba spuchło.