D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Jakchcesz ja w ogóle nie wiem co z tym zrobić, ustawiony do końca życia jestem.
1
@gumaz 11 meczów, Jagiellonia 2.3 czy Bilbao 1.95, bo miałem bramki i kartki a reszta kursy 1.4 - 1.6
21
Muszę się pochwalić, wczoraj zasnąłem i miałem wywalone na kupon a dziś wchodzę i sprawdzam a tam 633 zł z 3 zł zrobione.
Później szefowi w pracy powiem co o nim myślę.
19
To niezły "wright sight" xD
4
@BezglutenowyPedri o ile z Sikorskim się zgodzę to gdzie Morawiecki? Na Morawieckiego nikt oprócz PiS-u by nie zagłosował, twarz tamtego rządu, którym ludzie już byli zmęczeni.
1
@Tomason to aplikacja na telefon PlayNow i tam żeby się zalogować, trzeba numer telefonu albo numer klienta podać.
0
@Tomason oni są jakoś z Playem połączeni?
0
@Tomason a z czego ten dekoder? Bo ja na Canal Plus mam w aplikacji canal +.
3
@tomek8756 pranie pieniędzy
2
aż musiałem sprawdzić czy na serio, oni są na 3 miejscu .
0
Wzięło z zaskoczenia.
0
@tbas naruszenie zasad xD
12
Jak nie astma to kombinezony, oni zawsze kręcą w sportach zimowych.
1
@norbi77 klasyk
https://zapodaj.net/plik-DxiZM8X4AC
1
@4drian0 Lecce, bo życie jest złe.
0
a może ten Dembele na lewe skrzydło za Neymara?
0
@FcPortoFan1999 jest Dawidowicz, spokojnie.
0
@Rastafarnianin jeden z największych atencjuszy.
7
@tbas ale po co? Ty i tak już wydałeś wyrok.
0
@filipo2002 nawzajem! ;)
17
@takisobiektos a co to ma do tego? Jechałem po Twitterze i zobaczyłem, że babie która obrażała wojsko umorzyli postepowanie, jakie znaczenie ma kto to napisał?
0
@Walker nie korzystam z żadnych frajerów
27
Normalny człowiek by z więzienia nie wyszedl.
21
Najlepszy prezent na Dzień Kobiet.
1
@maroon no to mają 3 święta.
9
Byliśmy przed a nawet za.
4
@maroon i już wiem jak to jest firma.
0
@Michael24 lepiej żebyś coś umiał niż nic, przynajmniej byś wiedział jak użyć broni.
2
@Michael24 razem z Tuskiem sobie pobiegam, ale fejm dowalony.
0
@RosjaninBut po wyborach zapomni, wtedy bezpieczeństwo nie będzie już ważne.