0

PSG to bierze, meczycho mamy.

0

O.Dembele to GOAT

0

@MesQueUnClub96 akurat Lucho zawsze będę kibicować.

1

Marzenia się spełniają, Lewandowski zszedł.

18

Cichy bohater Balde, co on tam chodzi na lewej stronie.

0

Czemu on anulował kartkę? xD

1

-Yamal jaką zrobisz cieszynke?
-Tak.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

ale Balde zrobił progres.

1

To jest Araujo...

19

@takisobiektos skutki odstawienia La Rambli.

28

@PW27 dobrze się czujesz? xD

22

0

Elon Musk na następnych zawodach Cię pokonam!

1

@wlodek54 musisz mi blika przesłać.

0

@gumaz GOAT is Back!

0

@adamek20151 o prostowaniu banana

14

@Luciano99 elegancki sprzęt, Xbox też niezły.

4

@MesQueUnClub_87 problemy pojawią się, gdy Maciej Orloś ogłosił, że rezygnuję z płatnej subskrypcji na platformie X.
Kropki same się łączą.

25

Dziś problemy La Rambli i Twittera, to nasuwa pytania.
Czy FcBarca.com jest pompowana pieniędzmi Elona Muska?

2

@Luciano99 ale otoczenia Neymara podobno jest optymistycznie nastawione.

1

@Corr mówisz? Nigdy nie oglądałem a zastanawialem się czy obejrzeć.

3

@Eklerek ładna fabuła.

0

@ObiwanKenobi możliwe, że rodzina woli zrobić pogrzeb przed meczem a nie po.

7

@Eklerek Berkowicz to chyba ma ustawione powiadomienie jak Tusk post wrzuci, on zawsze tam jest xD

3

@Pedri16Future tam dobry komentarz z tymi sankami xD

8

@GeneralXavi "W roku 2025 Dzień Rudych Osób przypada na 8 marca."

2

@michal26 a po co aż milion? Czyżby Rafał, który tak dba o ekologię zmarnował papier bez potrzeby?

2

@July_6_BcN dzień mężczyzn jest całym rokiem. #piekłokobiet

1

@JordiAlbion miałem podobnie, bo Galatasaray przegrywało i miałem wywalone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?