D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PSG to bierze, meczycho mamy.
0
O.Dembele to GOAT
0
@MesQueUnClub96 akurat Lucho zawsze będę kibicować.
1
Marzenia się spełniają, Lewandowski zszedł.
18
Cichy bohater Balde, co on tam chodzi na lewej stronie.
0
Czemu on anulował kartkę? xD
1
-Yamal jaką zrobisz cieszynke?
-Tak.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
ale Balde zrobił progres.
1
To jest Araujo...
19
@takisobiektos skutki odstawienia La Rambli.
28
@PW27 dobrze się czujesz? xD
22
Powiem tylko tyle:
https://zapodaj.net/plik-8Q8PiJqPKe
0
Elon Musk na następnych zawodach Cię pokonam!
1
@wlodek54 musisz mi blika przesłać.
0
@gumaz GOAT is Back!
0
@adamek20151 o prostowaniu banana
14
@Luciano99 elegancki sprzęt, Xbox też niezły.
4
@MesQueUnClub_87 problemy pojawią się, gdy Maciej Orloś ogłosił, że rezygnuję z płatnej subskrypcji na platformie X.
Kropki same się łączą.
25
Dziś problemy La Rambli i Twittera, to nasuwa pytania.
Czy FcBarca.com jest pompowana pieniędzmi Elona Muska?
2
@Luciano99 ale otoczenia Neymara podobno jest optymistycznie nastawione.
1
@Corr mówisz? Nigdy nie oglądałem a zastanawialem się czy obejrzeć.
3
@Eklerek ładna fabuła.
0
@ObiwanKenobi możliwe, że rodzina woli zrobić pogrzeb przed meczem a nie po.
7
@Eklerek Berkowicz to chyba ma ustawione powiadomienie jak Tusk post wrzuci, on zawsze tam jest xD
3
@Pedri16Future tam dobry komentarz z tymi sankami xD
8
@GeneralXavi "W roku 2025 Dzień Rudych Osób przypada na 8 marca."
2
@michal26 a po co aż milion? Czyżby Rafał, który tak dba o ekologię zmarnował papier bez potrzeby?
2
@July_6_BcN dzień mężczyzn jest całym rokiem. #piekłokobiet
1
@JordiAlbion miałem podobnie, bo Galatasaray przegrywało i miałem wywalone.