D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonCarletto ja też w szoku, że ją złapali.
1
@RosjaninBut dzięki, bo kolega pytał.
11
@Comentateiro bo wymij kij z tyłka, kolega wstawił filmik, gdzie była ładna riposta a Ty się spinasz jak plandeka na żuku, milion razy na La Rambli były prowadzone powazniejsze tematy, nie każdy post musi taki być...
34
@Comentateiro co? xD
Gdzie tu w tym poście było coś dobrego o PiS-ie?
Wam ta nienawiść całkiem mózg wyłącza.
5
Tylko Barcelona potrafi grać z Realem, reszta tych topowych drużyn zawsze z towarem w gaciach gra.
0
@Vamos_RM tylko jak? Canal Plus im nie pozwoli.
2
Nie zdążyłem włączyć...
1
@MesQueUnClub96 tak, jestem wyborcą Tuska.
1
@blakkudium przecież on dopiero o 21
3
@PatrychoO jak on jarał jakieś zioło na ringu, to mogło mu się pomylić...
2
Podobno uszkodził Codyemu oko i błonę bębenkową...
L
0
@partymaker czyli Real dziś pewnie 2,3:0
4
@Comentateiro łydka grubasa
12
@Kondziubarca ale co przez chwilę Żeleński był TOP to jego.
4
Dziś wygrana Atletico, ale remis też jest w porządku.
0
@Czajka90 niby kapitalna młodzież a na lewej stronie nadal dziura jak po bombie
1
@partymaker a co to ma skończyć się kariera na WM? Może wygra na WM i intesywnie będzie się pojawiał bronić tytułu.
0
@Marian_Pazdzioch trzecia kadencja Dudy, bo przynajmniej jakieś doświadczenie ma.
0
@partymaker może jest to budowane powoli i na koniec roku się to wszystko rozkręci.
9
@tomek8756 księżniczki... A one co mają do zaoferowania? Dziurę używaną przez 1027 chłopów?
4
Ludzie to mają farta w życiu...
5
@RosjaninBut przywrocona praworządność.
0
@SirFinley powodów może być milion, za dużo informacji to nie dałeś.
9
Przejmą świat kiedyś, Marek Marucha na czele.
0
@vangoor ale opozycja im nie pozwala.
2
@cules100pro drugim absurdem, że te komisję licencyjne nic z tym nie robią. Powinny być jakieś ujemne punkty, bo to jest skandal, że klub nie płaci piłkarzom i może ich używać do grania w lidze.
Taki Koulouris robi im punkty a w uczciwych warunkach nigdy by takiego piłkarza nie mieli, bo ich nie stać.
0
@Herato nieprawdopodobne co się z tym klubem stało, aż tak nie mieć nosa do transferów.
0
@Rhaan nie, bo większość tych głosujących nie ogląda meczów i patrzy w statystyki.
2
ale to mogło wyglądać.
16
@Eklerek piękna cerata.