1

@DonCarletto ja też w szoku, że ją złapali.

1

@RosjaninBut dzięki, bo kolega pytał.

11

@Comentateiro bo wymij kij z tyłka, kolega wstawił filmik, gdzie była ładna riposta a Ty się spinasz jak plandeka na żuku, milion razy na La Rambli były prowadzone powazniejsze tematy, nie każdy post musi taki być...

34

@Comentateiro co? xD
Gdzie tu w tym poście było coś dobrego o PiS-ie?

Wam ta nienawiść całkiem mózg wyłącza.

5

Tylko Barcelona potrafi grać z Realem, reszta tych topowych drużyn zawsze z towarem w gaciach gra.

0

@Vamos_RM tylko jak? Canal Plus im nie pozwoli.

2

Nie zdążyłem włączyć...

1

@MesQueUnClub96 tak, jestem wyborcą Tuska.

1

@blakkudium przecież on dopiero o 21

3

@PatrychoO jak on jarał jakieś zioło na ringu, to mogło mu się pomylić...

2

Podobno uszkodził Codyemu oko i błonę bębenkową...

L

0

@partymaker czyli Real dziś pewnie 2,3:0

4

@Comentateiro łydka grubasa

12

@Kondziubarca ale co przez chwilę Żeleński był TOP to jego.

4

Dziś wygrana Atletico, ale remis też jest w porządku.

0

@Czajka90 niby kapitalna młodzież a na lewej stronie nadal dziura jak po bombie

1

@partymaker a co to ma skończyć się kariera na WM? Może wygra na WM i intesywnie będzie się pojawiał bronić tytułu.

0

@Marian_Pazdzioch trzecia kadencja Dudy, bo przynajmniej jakieś doświadczenie ma.

0

@partymaker może jest to budowane powoli i na koniec roku się to wszystko rozkręci.

9

@tomek8756 księżniczki... A one co mają do zaoferowania? Dziurę używaną przez 1027 chłopów?

4

Ludzie to mają farta w życiu...

5

@RosjaninBut przywrocona praworządność.

0

@SirFinley powodów może być milion, za dużo informacji to nie dałeś.

9

Przejmą świat kiedyś, Marek Marucha na czele.


0

@vangoor ale opozycja im nie pozwala.

2

@cules100pro drugim absurdem, że te komisję licencyjne nic z tym nie robią. Powinny być jakieś ujemne punkty, bo to jest skandal, że klub nie płaci piłkarzom i może ich używać do grania w lidze.

Taki Koulouris robi im punkty a w uczciwych warunkach nigdy by takiego piłkarza nie mieli, bo ich nie stać.

0

@Herato nieprawdopodobne co się z tym klubem stało, aż tak nie mieć nosa do transferów.

0

@Rhaan nie, bo większość tych głosujących nie ogląda meczów i patrzy w statystyki.

2

ale to mogło wyglądać.

16

@Eklerek piękna cerata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?