1

@Kapitan hawk Polska bez Polaków!

3

Gerard Martin - Pau Victor - Inaki Pena to jedyna sensowna linia ataku na jutrzejszy mecz.

3

@Lionel_Messi10 teraz to ruszy.

0

@BezglutenowyPedri nie wiem, stałem najbliżej 1000 km od niego, nie było czuć z takiej odległości.

1

Naprawdę Siemienca nie da się nie lubić.
Ja w szoku, że on 33 lata :o

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Messibestplayerintheworld czemu nie? ręka ewidentnie pomogła przyjąć mu piłkę. Więc jakie znaczenie ma to, że była przy ciele?

0

@Recha_0684 nie mam, o ręce piłkarza Las Palmas zero słowa, wczoraj nawet tego nie sprawdzali.

1

Byłem pewny, że nas wczoraj przekręca, jak sędzia podbiegł do monitora i zaczął oglądać 5 minut zagranie ręką Erica Garcia.
Czemu w ogóle to mu pokazali jak najpierw spalony a później pilkarz Las Palmas przyjął sobie piłkę ręką...

0

@lucca87 tak wiem, ale nadal Thauvin jest kapitanem, który jest wyznaczony przez trenera do strzelania karnych.
Nie podważa się takich decyzji na boisku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Ego jakby był Ronaldo...


6

@okiemtypera_lucaxx95 pracował byś u @Luciano99 to byś papieru nie kradł, bo u niego trzeba ze swoim przychodzić.

8

@mekston ruch*sz się, Tak czy nie?

5

Znajdź sobie kogoś, kto będzie patrzył na Ciebie, tak jak Donald na ziemniaki.

4

@Bocheno1 raczej nikt nie wie, bo kompletnie zniknął z mediów społecznościowych, chyba że na La Rambli jest jego kolega i powie co się z nim dzieje.

1

@Danny Gaucho skąd wiesz, że są na pomarańczowej platformie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@FCBMati10 pewnie wszedł w tryb wyciszenie. Wwróci jak uzna, że odpokutował albo zajął się czymś innym.

0

@takisobiektos umarł w momencie gdy Hurkacz zaczął przegrywać.

0

@Messibestplayerintheworld a to on kiedyś był w kadrze?

36

Piękny terminarz xD

4

@Rhaan że jak Trump nie wycofa swoich słów to wyp*dala do Kanady lub Meksyku.

1

@Krzysztof1987 nie wiem jaka sytuacja tam jest, ale może myślał, że jak zajmie się czymś to te problemy alkoholowe znikną albo przynajmniej nie będą nim kontrolować, bo jest na poważnym stanowisku.

0

@Popitek12 spokojnie, stanie Ci jeszcze

5

@ObiwanKenobi Grona ich też zweryfikuje.

9

@Zoker w końcu głos rozsądku, możemy się napinać, ale nadal to jest tylko sport i słabszym dniem możemy ten dwumecz z PSG przegrać, a z Benfica jednak większa szansa, że nawet słabszy dzień, nie zrobi nam krzywdy.

3

ze Szczęsnym to wiadomo, że wygrany.

31

@pikass14 chłopie, w sejmie siedzi gościu co wywalił 70 mln złotych na wybory, które się nie odbyły(Normalna osoba jakby naraziła państwo na taką stratę to by z pierdla nie wyszla.
Tam z polowa ludzi siedzi, która nie powinna tam być.

0

@tadzik447 można pomylić z prawdziwością.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?