La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1499 Culés

9

Claudio Echeverri w drodze do Manchesteru.



@Pawel13sz @Coutinho007 @Sysia11 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Kapitan hawk @mekston @Tollusiek @Lanosss

3

@Lionel_Messi10 teraz to ruszy.

0

@Lionel_Messi10 Ale do którego Manchesteru?

1

@FCBparasiempre City Pepuli ;-)

0

@Lionel_Messi10 A nie uważasz że to za późno? Pepula nic nie wygrał i prawdopodobnie poleci ze stanowiska trenera. A przecież Claudio chodziło właśnie o Pepule, zgadza się?

1

@FCBparasiempre Nie poleci Pep ze stanowiska, a przy Pepie jeszcze pogra pare miesięcy.

1

@Lionel_Messi10 No może i nie poleci ale coś czuje że w końcu sam zrezygnuje, co chyba byłoby najlepszym rozwiązaniem. No a Claudio rzeczywiście jeszcze pare miesięcy przy Pepuli pogra...

1

@FCBparasiempre Zobaczymy co pokaże w City, u Pepa może fajnie śmigać i pasuje do jego układanki;-)

1

@Lionel_Messi10 No właśnie zobaczymy? On jest chyba środkowym do zastąpienia Kevina? Jeśli tak to czas najwyższy go godnie zastąpić...!

1

@FCBparasiempre Dokładnie Tak Byczku ;-) ŚPO tak jak Kevin ;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?