2

@MichuZ44 POLSKA GUUUUUUUROM!

0

@Kgorecki2500 myślę, że zebrał, tylko zbiera pewnie z milion żeby się pochwalić.

1

@karolszymek za dzieciaka grało się w jakieś słabe gry(bo te lepsze nie chciały się odpalić) do rana a teraz człowiek może sobie kupić dobry komputer, gry a usiądziesz i się znudzi po godzinie, może jak będzie się miało dzieciaki to trochę ta radość wróci.

0

@Comentateiro chodzi o smak chyba, dobrze przyprawione(chociaż obecnie nie jem, raczej smak z dzieciństwa)
I pewnie reklama, bo za dzieciaka to pamiętam, że wszędzie widzialem reklame Berlinek.

2

@gumaz na pewno, ale przed wyborami raczej nie wierzyli, że PO a szczególnie PiS będą mieli tak słabego kandydata.

A Bosak pewnie nie chciał znowu przegrywać wyborów, bo za 5 lat może mieć dużo większą szansę na zwycięstwo.

0

@Kgorecki2500 Helena, mam zawał...

0

@Kgorecki2500 ile dałeś?

1

@Marian_Pazdzioch no szok, że nikt nie chce osłabiać swojego kraju i dawać wszystkiego za darmo.

Tylko Polscy są tacy naiwni, my zawsze dajemy wszystko, pomagamy wszystkim a później nikt nawet palcem nie kiwnie aby nam pomóc.

4

@Kgorecki2500 ile bym dał żeby się cofnąć o 10 lat i kupić sobie PC do grania. Inaczej to "smakowało".

0

@Zoker nie zapominajmy, że to przez sędziego.

0

@MateS 8.025 miliarda ludzi

10

@draxidox był Komorowski, który zachowywał się jak od pługa odciągnięty.
Przy nim Trzaskowski, Nawrocki czy Mentzen to profesorowie.

3

@PatrychoO taki Cunha w Atletico nic nie grał a w Wolves gwiazda.

4

@norbi77 przykład Salaha, w Chelsea był tragiczny.

0

Czemu na realmadryt.pl dostaje się bany na 13 lat? xDDD

1

@MesQueUnClub96 Dodi Lukebakio tam by pasował

2

@Batys postawisz obie strzelą to 0:0, jak postawisz under 5.5 bramek to w 20 minut zrobią 5:4

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Co to za szrot?
Oni przez ostatnie lata wydali prawie miliard na wzmocnienia i mają taką ławkę xD

0

@escarabajo ja to miałem wrażenie, że on już ma z 28 lat, bo tak dawno o nim słyszałem.

4

@Eklerek admin chyba ma 14 lat xD

22

@wpwelement w wolniej Polsce takie rzeczy by nie przeszły.

0

@barcelonaLM myślę, że najbardziej realny sondaż, Trzaskowski trochę za dużo, ale reszta ok.

1

@Kapitan hawk to który jest synem kogo?

45

Materiał+18, brutalność faulu jest tylko dla ludzi o małej wrażliwości, nie wiem jak ta noga wytrzymała.
Stay Strong Vini!

1

@Rastafarnianin w tym meczu mają xD zamiast xG

0

To już wiemy co czują kibice Realu Madryt jak sędziowie gwiżdżą pod nich.

1

Ostatnio policja mnie zatrzymała i powiedziała, że przekroczyłem prędkość.

Odpowiedzialem im, że jechałem zgodnie z przepisami i żeby się odpierdol*li ode mnie.

Policja grzecznie przeprosiła, życzyliśmy sobie miłego dnia i rozjechaliśmy się w swoją stronę.

8

Sędziowie z nami, dzięki Negreira.

1

Fatalnie prowadzony? Faktycznie, Mbappe na koniec powinnien dostać czerwoną kartkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?