D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MichuZ44 POLSKA GUUUUUUUROM!
0
@Kgorecki2500 myślę, że zebrał, tylko zbiera pewnie z milion żeby się pochwalić.
1
@karolszymek za dzieciaka grało się w jakieś słabe gry(bo te lepsze nie chciały się odpalić) do rana a teraz człowiek może sobie kupić dobry komputer, gry a usiądziesz i się znudzi po godzinie, może jak będzie się miało dzieciaki to trochę ta radość wróci.
0
@Comentateiro chodzi o smak chyba, dobrze przyprawione(chociaż obecnie nie jem, raczej smak z dzieciństwa)
I pewnie reklama, bo za dzieciaka to pamiętam, że wszędzie widzialem reklame Berlinek.
2
@gumaz na pewno, ale przed wyborami raczej nie wierzyli, że PO a szczególnie PiS będą mieli tak słabego kandydata.
A Bosak pewnie nie chciał znowu przegrywać wyborów, bo za 5 lat może mieć dużo większą szansę na zwycięstwo.
0
@Kgorecki2500 Helena, mam zawał...
0
@Kgorecki2500 ile dałeś?
1
@Marian_Pazdzioch no szok, że nikt nie chce osłabiać swojego kraju i dawać wszystkiego za darmo.
Tylko Polscy są tacy naiwni, my zawsze dajemy wszystko, pomagamy wszystkim a później nikt nawet palcem nie kiwnie aby nam pomóc.
4
@Kgorecki2500 ile bym dał żeby się cofnąć o 10 lat i kupić sobie PC do grania. Inaczej to "smakowało".
0
@Zoker nie zapominajmy, że to przez sędziego.
0
@MateS 8.025 miliarda ludzi
10
@draxidox był Komorowski, który zachowywał się jak od pługa odciągnięty.
Przy nim Trzaskowski, Nawrocki czy Mentzen to profesorowie.
3
@PatrychoO taki Cunha w Atletico nic nie grał a w Wolves gwiazda.
4
@norbi77 przykład Salaha, w Chelsea był tragiczny.
0
Czemu na realmadryt.pl dostaje się bany na 13 lat? xDDD
1
@MesQueUnClub96 Dodi Lukebakio tam by pasował
2
@Batys postawisz obie strzelą to 0:0, jak postawisz under 5.5 bramek to w 20 minut zrobią 5:4
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Co to za szrot?
Oni przez ostatnie lata wydali prawie miliard na wzmocnienia i mają taką ławkę xD
0
@escarabajo ja to miałem wrażenie, że on już ma z 28 lat, bo tak dawno o nim słyszałem.
4
@Eklerek admin chyba ma 14 lat xD
22
@wpwelement w wolniej Polsce takie rzeczy by nie przeszły.
0
@barcelonaLM myślę, że najbardziej realny sondaż, Trzaskowski trochę za dużo, ale reszta ok.
1
@Kapitan hawk to który jest synem kogo?
45
Materiał+18, brutalność faulu jest tylko dla ludzi o małej wrażliwości, nie wiem jak ta noga wytrzymała.
Stay Strong Vini!
1
@Rastafarnianin w tym meczu mają xD zamiast xG
0
To już wiemy co czują kibice Realu Madryt jak sędziowie gwiżdżą pod nich.
1
Ostatnio policja mnie zatrzymała i powiedziała, że przekroczyłem prędkość.
Odpowiedzialem im, że jechałem zgodnie z przepisami i żeby się odpierdol*li ode mnie.
Policja grzecznie przeprosiła, życzyliśmy sobie miłego dnia i rozjechaliśmy się w swoją stronę.
8
Sędziowie z nami, dzięki Negreira.
1
Fatalnie prowadzony? Faktycznie, Mbappe na koniec powinnien dostać czerwoną kartkę.