D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@blakkudium najlepiej wydane 40mln... Mieć problemy finansowe i kupować kota w worku.
3
@Gacek5 tak samo jak Psikutas bez "s"
1
@michal26 Żółtek musisz!
1
@Who_you_mam o kolejny z ośmiu gwiazd i SilnychRazem.
2
@Aragorn33 a Ty uważasz, że Bodnar w 100% trzyma się prawa?
Jeśli tak, to raczej Ty kierujesz się sympatią i nienawiścią do PiS-u, ja mam wywalone na PiS, uważam, że wielu z nich zasługuje na więzienie, ale jednak trzeba im to udowodnić zgodnie z prawem.
2
@JoeBlack bo źle to robi, Bodnar robi dobrze, on trzyma się zasad prawnych i konstytucji, no i oczywiście jest z partii rządzącej a nie z opozycji.
1
Dziś o 20:00 na Kanale Zero gościem będzie zawieszony zastępca prokuratora generalnego Michał Ostrowski, prowadzi Robert Mazurek.
0
@Aragorn33 bo Bodnar to nie nadużywa swoich uprawnień.
1
@Kgorecki2500 naprawdę odwala kawał roboty, zrobić tyle miast w miesiąc.
2
@Ojciec5tkidzieci ja bym to połączył, czemu milczą? Może coś wiedzą.
0
@GeneralXavi on to zrobi 10 x lepiej, jeśli będzie musiał, więc spokojnie.
12
ale z tym Kounde, pchającym wczoraj gracza Sevilli to dajcie spokój, kto to słyszał...
20
@Kondziubarca Czekam aż Stanowski wyprzedzi w sondażach Hołownie, to będzie podsumowanie jego kariery.
0
@MesQueUnClub96 widocznie ważne, bo Amerykanie jednak woleli mieć dwie płcie a nie 7575.
0
@BorzyKrzys ona to Nobla powinna dostać, bo jakim cudem, ona ciągle jest tak wysoko w polityce...
4
Perfekcyjny duet nie istn...
1
@Popitek12 zgubiłem się w połowie
2
@Tasde rozumiem, że jacyś posłowie z Konfederacji czy z innych partii, które nie rządziły w tym kraju, krytykują rząd, ale on to powinien wypowiadać się jako ostatni.
Miał ten kraj w rękach i z jakiegoś powodu stracili władze w Polsce.
0
@ranger3120 pozdrowiłeś La Ramble? Jak nie to nie odpalam ;)
3
Oni naprawdę są ograniczeni umysłowo.
7
@Rastafarnianin ta nienawiść do Mentzena, że wszystkich napiszę poprawnie, ale jego nazwisko przekręce, żeby było zabawnie...
2
@ShawnC tak, jak siostry Godlewskie
1
@ShawnC ta z prawej wygląda bardzo ładnie.
3
@barcanawieki ja nie śpię, bo trzymam kredens.
1
@MateS a co Fati grał z 10 na plecach to jego.
27
Ewidentnie wysłuchał reklamy i skorzystał z gorących mamusiek w twojej okolicy
5
@SelloutCrowd ale on obiektywny xD
8
@GeneralXavi a jeszcze lepiej, że Real zremisował.
9
@Mitch_Atleta spokojnie, wróci i powie, że z Trzaskowskiego to mocniej krytykuje i się z niego śmieje.
58
@Rastafarnianin tak wiem, powinnien zwyzywać Nawrockiego a napisał taki delikatny post.