5

@blakkudium najlepiej wydane 40mln... Mieć problemy finansowe i kupować kota w worku.

3

@Gacek5 tak samo jak Psikutas bez "s"

1

@michal26 Żółtek musisz!

1

@Who_you_mam o kolejny z ośmiu gwiazd i SilnychRazem.

2

@Aragorn33 a Ty uważasz, że Bodnar w 100% trzyma się prawa?
Jeśli tak, to raczej Ty kierujesz się sympatią i nienawiścią do PiS-u, ja mam wywalone na PiS, uważam, że wielu z nich zasługuje na więzienie, ale jednak trzeba im to udowodnić zgodnie z prawem.

2

@JoeBlack bo źle to robi, Bodnar robi dobrze, on trzyma się zasad prawnych i konstytucji, no i oczywiście jest z partii rządzącej a nie z opozycji.

1

Dziś o 20:00 na Kanale Zero gościem będzie zawieszony zastępca prokuratora generalnego Michał Ostrowski, prowadzi Robert Mazurek.

0

@Aragorn33 bo Bodnar to nie nadużywa swoich uprawnień.

1

@Kgorecki2500 naprawdę odwala kawał roboty, zrobić tyle miast w miesiąc.

2

@Ojciec5tkidzieci ja bym to połączył, czemu milczą? Może coś wiedzą.

0

@GeneralXavi on to zrobi 10 x lepiej, jeśli będzie musiał, więc spokojnie.

12

ale z tym Kounde, pchającym wczoraj gracza Sevilli to dajcie spokój, kto to słyszał...

20

@Kondziubarca Czekam aż Stanowski wyprzedzi w sondażach Hołownie, to będzie podsumowanie jego kariery.

0

@MesQueUnClub96 widocznie ważne, bo Amerykanie jednak woleli mieć dwie płcie a nie 7575.

0

@BorzyKrzys ona to Nobla powinna dostać, bo jakim cudem, ona ciągle jest tak wysoko w polityce...

4

Perfekcyjny duet nie istn...


1

@Popitek12 zgubiłem się w połowie

2

@Tasde rozumiem, że jacyś posłowie z Konfederacji czy z innych partii, które nie rządziły w tym kraju, krytykują rząd, ale on to powinien wypowiadać się jako ostatni.
Miał ten kraj w rękach i z jakiegoś powodu stracili władze w Polsce.

0

@ranger3120 pozdrowiłeś La Ramble? Jak nie to nie odpalam ;)

3

Oni naprawdę są ograniczeni umysłowo.

7

@Rastafarnianin ta nienawiść do Mentzena, że wszystkich napiszę poprawnie, ale jego nazwisko przekręce, żeby było zabawnie...

2

@ShawnC tak, jak siostry Godlewskie

1

@ShawnC ta z prawej wygląda bardzo ładnie.

3

@barcanawieki ja nie śpię, bo trzymam kredens.

1

@MateS a co Fati grał z 10 na plecach to jego.

27

Ewidentnie wysłuchał reklamy i skorzystał z gorących mamusiek w twojej okolicy


5

@SelloutCrowd ale on obiektywny xD

8

@GeneralXavi a jeszcze lepiej, że Real zremisował.

9

@Mitch_Atleta spokojnie, wróci i powie, że z Trzaskowskiego to mocniej krytykuje i się z niego śmieje.

58

@Rastafarnianin tak wiem, powinnien zwyzywać Nawrockiego a napisał taki delikatny post.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?