3

Zabawna ta Polska Liga xD

0

@pax nie, nie popieram. Skąd pomysł, że ja wszystko co Trump mówi popieram?
To, że zgadzam się z nim w pewnych kwestiach, nie znaczy, że zawsze się z nim zgadzam i nie mam zamiaru go bronić na siłę.

Nie ma na świecie polityka, który by miał
100% zgodnych poglądów ze mną, ale chyba jakiegoś muszę wybrać?
Do Kamali czy Bidena jeszcze dalej mi było w wielu sprawach światopoglądowych(oni też nic nie zrobili żeby rozwiązać konflikt w Izraelu.)

Ps. I po co ta idiotyczna zaczepka? Myślisz, że ja siedzę i przeglądam komentarze, które były prawie tydzień temu? Tylko dzięki twojej wiadomości, ponownie się tu znalazłem, bo nie ma zwyczaju wracać do starych dyskusji.

1

@MesQueUnClub96 przecież nawet dziś się śmiałem z jego odpowiedzi, sam post wstawiłem.
Wczoraj się śmiałem z tego, że prąd chce obniżać o 30%.
Ps. Tak w tajemnicy, Orlen i PiS mi płacą.

5

@MesQueUnClub96 kampania dla debili, piękny pokaż kultury, wiedzy obu Panów i któryś będzie Prezydentem...

5

Pacześ z Lotkiem mogą zwijać swój interes.

https://x.com/WaldemarKowall/status/1888530383286718538

1

@13th jeszcze brakuje doboru koszulek jak wczoraj w meczu Radomiaka ze Śląskiem

0

@Mitch_Atleta ale on już któryś raz ma podobny filmik i odpowiada podobnie, by nikogo nie urazić.

17

Pytania to mu chyba @Popitek12 zadaję...
-Karol, Barcelona czy Real?
- Barcelona, ale Real też jest w porządku.

1

@PiotrR powiedzenia, trzymaj mocno zwieracze.

24

Jeden obniży o 30% jak wygra, drugi już obniżył o 30%, jeszcze chwila i prąd za darmo będzie.

52

a czy za Fuck Off Bellinghama do sędziego będą jakieś konsekwencje czy musiałby się podrapać po nosie? A może za cicho krzyknął?

0

Jak jesteście ciekawi to u Gały na X standardowo, mecz ustawiony.

1

@Kapitan hawk coś pięknego xD

12

komentatorzy jak odżyli, w pierwszej połowie ledwo ich słyszałem xDDD

2

Teraz trzymać remis.

0

Vinicius "Złota piłka, zrobię to 10x lepiej, jeśli będę musiał" Jr, coś słabo gra

1

@Donnie_Darko Rudiger od tego momentu ma uraz głowy i zachowuje się jak małpa.

0

@messi33 co za przypadek.

6

@Messiargentynczyk karnych? Zależy od wyniku, czy sami będą sobie dawać radę.

1

@partymaker tak się kończy zdjęcie Antony'ego.

3

@sergio5 Mamo ja chce Salaha!
- Mamy Salaha w domu
- Salah w domu:

0

@Popitek12 Any man who must say, "I am the King", is no true king.

1

@Commando bo to on grał w gruby i chudszy, tego chudego.

3

Ten co formę złapał.

0

@BezglutenowyPedri tak, ale nie ma miejsca w składzie.

2

Ta gaśnica jako symbol przewodni Kampanii xD


1

Wpływ Antony'ego na Betis jest szalony.

0

No i co @Luciano99 ? Mówiłem, że Śląsk to pewniak.

1

@kryhaa ewidentnie, traktuje jego inaczej.

53

Piękny jest to trener :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?