D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zabawna ta Polska Liga xD
0
@pax nie, nie popieram. Skąd pomysł, że ja wszystko co Trump mówi popieram?
To, że zgadzam się z nim w pewnych kwestiach, nie znaczy, że zawsze się z nim zgadzam i nie mam zamiaru go bronić na siłę.
Nie ma na świecie polityka, który by miał
100% zgodnych poglądów ze mną, ale chyba jakiegoś muszę wybrać?
Do Kamali czy Bidena jeszcze dalej mi było w wielu sprawach światopoglądowych(oni też nic nie zrobili żeby rozwiązać konflikt w Izraelu.)
Ps. I po co ta idiotyczna zaczepka? Myślisz, że ja siedzę i przeglądam komentarze, które były prawie tydzień temu? Tylko dzięki twojej wiadomości, ponownie się tu znalazłem, bo nie ma zwyczaju wracać do starych dyskusji.
1
@MesQueUnClub96 przecież nawet dziś się śmiałem z jego odpowiedzi, sam post wstawiłem.
Wczoraj się śmiałem z tego, że prąd chce obniżać o 30%.
Ps. Tak w tajemnicy, Orlen i PiS mi płacą.
5
@MesQueUnClub96 kampania dla debili, piękny pokaż kultury, wiedzy obu Panów i któryś będzie Prezydentem...
5
Pacześ z Lotkiem mogą zwijać swój interes.
https://x.com/WaldemarKowall/status/1888530383286718538
1
@13th jeszcze brakuje doboru koszulek jak wczoraj w meczu Radomiaka ze Śląskiem
0
@Mitch_Atleta ale on już któryś raz ma podobny filmik i odpowiada podobnie, by nikogo nie urazić.
17
Pytania to mu chyba @Popitek12 zadaję...
-Karol, Barcelona czy Real?
- Barcelona, ale Real też jest w porządku.
1
@PiotrR powiedzenia, trzymaj mocno zwieracze.
24
Jeden obniży o 30% jak wygra, drugi już obniżył o 30%, jeszcze chwila i prąd za darmo będzie.
52
a czy za Fuck Off Bellinghama do sędziego będą jakieś konsekwencje czy musiałby się podrapać po nosie? A może za cicho krzyknął?
0
Jak jesteście ciekawi to u Gały na X standardowo, mecz ustawiony.
1
@Kapitan hawk coś pięknego xD
12
komentatorzy jak odżyli, w pierwszej połowie ledwo ich słyszałem xDDD
2
Teraz trzymać remis.
0
Vinicius "Złota piłka, zrobię to 10x lepiej, jeśli będę musiał" Jr, coś słabo gra
1
@Donnie_Darko Rudiger od tego momentu ma uraz głowy i zachowuje się jak małpa.
0
@messi33 co za przypadek.
6
@Messiargentynczyk karnych? Zależy od wyniku, czy sami będą sobie dawać radę.
1
@partymaker tak się kończy zdjęcie Antony'ego.
3
@sergio5 Mamo ja chce Salaha!
- Mamy Salaha w domu
- Salah w domu:
0
@Popitek12 Any man who must say, "I am the King", is no true king.
1
@Commando bo to on grał w gruby i chudszy, tego chudego.
3
Ten co formę złapał.
0
@BezglutenowyPedri tak, ale nie ma miejsca w składzie.
2
Ta gaśnica jako symbol przewodni Kampanii xD
1
Wpływ Antony'ego na Betis jest szalony.
0
No i co @Luciano99 ? Mówiłem, że Śląsk to pewniak.
1
@kryhaa ewidentnie, traktuje jego inaczej.
53
Piękny jest to trener :)