0

@patrickjacob czemu Premier Kanady słowem o tym nie wspomina, tylko posłusznie się godzi i mówi że po rozmowie z Trumpem wdraża to:


2

@patrickjacob marnujesz się na La Rambli, pwinnienes być dziwnnikarzem śledczym

4

@patrickjacob a Ty skąd masz takie informacje z których mediów? Czy sam research robiłeś będąc w USA/Kanadzie i Meksyku?

0

@MesQueUnClub96 załóżmy, że robią to Niemcy w Polsce, wysyłają nam imigrantów, nie pilnują granic i wszystko przez nie przechodzi.
Już widzę jak mówisz żebyśmy nie psuli interesów z Niemcami, że w sumie ten fentanyl to spoko, małe ilości a Imigranci to też fajne chłopaki, niech robią sobie co chcą w NASZYM kraju.

1

@Jakchcesz Justin Trudeau przekazał, że w poniedziałek odbył "dobrą rozmowę telefoniczną" z Donaldem Trumpem. "Kanada wdraża plan graniczny o wartości 1,3 miliarda dolarów. Wzmacniamy granicę nowymi śmigłowcami, technologią i personelem, lepszą koordynacją z naszymi amerykańskimi partnerami i zwiększonymi zasobami, aby powstrzymać przepływ fentanylu" - zapewnił premier Kanady.

Widocznie te 1% to jest problem, ale nie Ty Janusz z Kanapy wiesz co lepsze dla USA.

1

@MesQueUnClub96 już 0.2, na górze pisałeś 1%...
I jak zniszczyć jak Kanada się zgodziła.

2

@ArtNouveau zawiesił żeby to ogarnęły.

A co mógł zrobić żeby oni zabrali tych imigrantów, ogarnęli granicę itd, słucham propozycji Mistrza strategii i negocjacji.

1

@Jakchcesz tak, mniejmy syf w swoim kraju, nielegalnych imigrantów, przemyt narkotyków, ale nic z tym nie zrobimy, bo sąsiadom będzie smutno jak się postawimy xD

Dawać to wszystko do Polski, bądźmy dobrzy dla innych.

0

@Jakchcesz nie, chodzi o interes USA.

Szok, że prezydent swojego kraju chce zadbać o swój kraj.

1

@MesQueUnClub96 no chyba warto, bo Kanada zgodziła się współpracować z USA.

0

@takisobiektos co? Przecież parę dni temu każdy krytykował Trumpa za te cła i w tamtym momencie też bym go skrytykował a wyszło po co to wszystko było.
Ja i Ty jesteśmy Januszami z kanapy, którzy mają bardzo mało wiedzę o polityce i o tym jak świat działa i jak załatwia się interesy.

0

@takisobiektos wstrzymam się jak ta sprawa się rozwinie, bo na razie nic nie wiemy i jak się to potoczy dalej.

0

@MesQueUnClub96 jeśli jest to jedyny sposób żeby te kraje w końcu się ogarnęły i zrobiły porządek w swoim kraju, to tak.

3

Ostatnio hejt na Trumpa, że nałożył cła na różne kraje i wszystko będzie droższe.
Przeciwnicy krzyczeli "macie te swoje dwie płcie, mam nadzieję że cieszycie się kogo ta Ameryka wybrała"

Okazało się, że nakładane cła to szantaż sąsiadów USA,by zmusić ich do ogarnięcia swoich granic, by zwalczyć przemyt narkotyków i zabrać sowich imigrantów z USA a Panama żeby przestała układać się z Chińczykami.

Naprawdę szok, że Prezydent WŁASNEGO kraju, dba o interesy swojego kraju a nie obcych.

27

Nawet Trump ma więcej Mistrzostwo Świata niż pewien Portugalczyk.

5

@BorzyKrzys też tak bym zrobił, kobietę znajdzie sobie po zakończeniu kariery, a teraz jest kluczowy moment dla Barcelony, musi wybrać.

5

@Kondziubarca a wyobraźmy sobie, że matka hitlera dokonuje aborcji, jak wtedy mapa by wyglądała?

2

@Messibestplayerintheworld Hansi wstał i pokazał ten filmik, po czym dodał: Wojtek używa power keeper, patrzcie jak kleją.


1

@norbi77 zabawy jak w buszu.

9

@barcelonaLM on robi odwróconą karierę

0

@Values no, więc może na koniec romantyczny powrót :D

W Arabii za 4 mecze zarobił 9775555766565655 mln dolarów USA, więc może już mu nie potrzebne.

4

@escarabajo to jest ten wasz Idol?

0

@UriBoyka to że strzelił gola ręką i spuścił Ruch to wiem, nawet on po tym golu rękę ucałował xD
Nie wiedziałem, że jest w Sejmie.

0

@FcPortoFan1999 co? xDDD

1

@Eklerek ale przecież napisałem, że jak odzyska formę, potraficie czytać ze zrozumieniem?
Nie napisałem przecież, żeby brać go jak będzie tragiczny.

To wszystko w teorii, która się nie wydarzy.

0

@wojopancer no właśnie byłem i kazali zapytać na La Rambli, bo oni nie znają Polskiego, ale bardzo liczą się z opinią naszej strony.

0

Tak tylko pod rozkmine.

Załóżmy, że Neymar w Santosie odzyskuje formę i po sezonie jest do wzięcia za darmo + chce nie dużo pieniędzy a my nadal mamy problem z lewym skrzydłem.
Bierzemy go pod Last Dance?

14

Najlepszy lewoskrzydłowy świata ma dziś urodziny.
Podobno też jakiś Ronaldo ma.


0

@Jakchcesz a to nie jest tak, że Bidena i Kamala nie zrobili nic i patrzyli się jak giną ludzie po jednej i drugiej stronie.

Czy to nie było tak, że klepali ten Izreal po plecach, że w sumie to dobrze robią i dobry przekaz tam leci.

Po, której stronie tego konfliktu była Kamala i Biden? Jaki pomysł mieli na zakończenie tego?

0

@IronMan43 bo to jest rozkmina, którą może z 2 osoby na świecie są w stanie prowadzić.
Nikt, nawet jak tak uważa, nie ma zamiaru wygłaszać takich teorii, bo to tylko skończy się porażką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?