D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 ja jestem ono jemu mato Peja i nie podoba mi się, że Rafał mówi, że moja płeć nie istnieje.
0
@MesQueUnClub96 tylko co wtedy z tą równością o której Rafał tak często mówi? Co z ludźmi, którzy uważają, że jest więcej płci? Czy nie jest to dyskryminacja?
Ja uważam, że jest więcej i nie podoba mi się to, że Rafał mówi, że są tylko 2.
0
@Borneo a kto zatwierdzał zielony ład? PO było przeciw?
2
@MesQueUnClub96 masz mnie, wygrałeś, nie mam dowodów, że tak nie uważał.
ale myślę, że po wyborach jeszcze wrócimy do tej rozmowy.
2
@MesQueUnClub96 wstawiłem wyżej post gdzie Rafał pisał o dyskryminacji ze względu na orientację seksualną czy tożsamość.
5
@MesQueUnClub96 no chodził na marsze z ludźmi i wspierał tych, którzy uważali, że jest więcej.
12
Rafał potwierdził, możemy zamknąć ten temat na dobre.
4
@Borneo ja mu wierzę, on zawsze prawdomówny.
5
@Borneo ta, zjednoczy się, wymyślają zielone łady, walki z klimatami i inne głupoty a główny gracz, który zanieczyszcza powietrze, bardziej niż cała Europa, tylko się z tego śmieje, my sami się ograniczamy.
0
@barteq i to też nie był wpis na mundial, bo masz tam 2017r, ten prezent to wygrane el clasico.
15
Brawo Tebas!
2
@Kinginiesta Ale nie kleją!
27
Co ten Peña? xD
0
@barteq ale jak wpiszesz w internet, to Tusk faktycznie mówi, że kibicuje Barcelonie.
0
@ViscaelBarca2007 i to chyba dobrego, bo Cucho dużo strzelał w MLS.
0
@ViscaelBarca2007 jakiś Turkospor
4
Niżej kolega zarzucił, że Tusk kibicuje Barcelonie od lat 80, patrzcie co znalazłem xDDDDD
Nawet tu kłamie?
0
@Eto'o9 R10 on jest jak Figo
0
@Popitek12 a jakiej drużynie on kibicuje?
2
@kynio302 czyli jesteś anty Barcelona...
Powoli ukryte Madryciaki się odkrywają.
5
Sławomir Mentzen kibicuję Barcelonie od 1991r. Czy to was nie przekonuje za głosowaniem na niego?
3
@kuz ja nie porównuje 1 do 1, tylko pan Rafał opowiadał, że policja nie powinna kojarzyć się z polityką a tu wystąpienie Premiera i tło jest robione z POLICJANTÓW.
3
@kuz no tak - klasyk,może oni też używają policjantów do celów politycznych, ale PiS-s to robił gorzej...
5
Rafał Trzaskowski:
Skończyło się wykorzystywanie policji do celów politycznych jak za PiS-u!
1
@Roobo to się w pale nie mieści!
2
@macio_944 ego Cristiano się nie zmieściło
10
Zlatan Ibrahimović:
"The only thing Ronaldo is ahead of Messi is the age".
4
@BorzyKrzys Niemcy i Francja mają problemy przez podobne poglądy jak on.
0
@Corr nic takiego nie napisałem.
0
@Corr kontynuacja nadal będzie, bo ludzie 50+ nie zmienią swoich poglądów politycznych, wielu z tych ludzi nawet nie wie, że jest coś innego nie POPiS, obie strony mają takich fanatyków, że ciężko w Polsce o jakąś zmianę.