0

@MesQueUnClub96 ja jestem ono jemu mato Peja i nie podoba mi się, że Rafał mówi, że moja płeć nie istnieje.

0

@MesQueUnClub96 tylko co wtedy z tą równością o której Rafał tak często mówi? Co z ludźmi, którzy uważają, że jest więcej płci? Czy nie jest to dyskryminacja?

Ja uważam, że jest więcej i nie podoba mi się to, że Rafał mówi, że są tylko 2.

0

@Borneo a kto zatwierdzał zielony ład? PO było przeciw?

2

@MesQueUnClub96 masz mnie, wygrałeś, nie mam dowodów, że tak nie uważał.

ale myślę, że po wyborach jeszcze wrócimy do tej rozmowy.

2

@MesQueUnClub96 wstawiłem wyżej post gdzie Rafał pisał o dyskryminacji ze względu na orientację seksualną czy tożsamość.

5

@MesQueUnClub96 no chodził na marsze z ludźmi i wspierał tych, którzy uważali, że jest więcej.


12

Rafał potwierdził, możemy zamknąć ten temat na dobre.

4

@Borneo ja mu wierzę, on zawsze prawdomówny.


5

@Borneo ta, zjednoczy się, wymyślają zielone łady, walki z klimatami i inne głupoty a główny gracz, który zanieczyszcza powietrze, bardziej niż cała Europa, tylko się z tego śmieje, my sami się ograniczamy.

0

@barteq i to też nie był wpis na mundial, bo masz tam 2017r, ten prezent to wygrane el clasico.

15

Brawo Tebas!

2

@Kinginiesta Ale nie kleją!

27

Co ten Peña? xD

0

@barteq ale jak wpiszesz w internet, to Tusk faktycznie mówi, że kibicuje Barcelonie.

0

@ViscaelBarca2007 i to chyba dobrego, bo Cucho dużo strzelał w MLS.

0

@ViscaelBarca2007 jakiś Turkospor

4

Niżej kolega zarzucił, że Tusk kibicuje Barcelonie od lat 80, patrzcie co znalazłem xDDDDD
Nawet tu kłamie?


0

@Eto'o9 R10 on jest jak Figo

0

@Popitek12 a jakiej drużynie on kibicuje?

2

@kynio302 czyli jesteś anty Barcelona...
Powoli ukryte Madryciaki się odkrywają.

5

Sławomir Mentzen kibicuję Barcelonie od 1991r. Czy to was nie przekonuje za głosowaniem na niego?

3

@kuz ja nie porównuje 1 do 1, tylko pan Rafał opowiadał, że policja nie powinna kojarzyć się z polityką a tu wystąpienie Premiera i tło jest robione z POLICJANTÓW.

3

@kuz no tak - klasyk,może oni też używają policjantów do celów politycznych, ale PiS-s to robił gorzej...

5

Rafał Trzaskowski:
Skończyło się wykorzystywanie policji do celów politycznych jak za PiS-u!

1

@Roobo to się w pale nie mieści!

2

@macio_944 ego Cristiano się nie zmieściło

10

Zlatan Ibrahimović:
"The only thing Ronaldo is ahead of Messi is the age".


4

@BorzyKrzys Niemcy i Francja mają problemy przez podobne poglądy jak on.

0

@Corr nic takiego nie napisałem.

0

@Corr kontynuacja nadal będzie, bo ludzie 50+ nie zmienią swoich poglądów politycznych, wielu z tych ludzi nawet nie wie, że jest coś innego nie POPiS, obie strony mają takich fanatyków, że ciężko w Polsce o jakąś zmianę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?