D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 niestety, ale choroba nie pozwola mu na to, żeby być w tym dobrym.
1
@Kgorecki2500 to się w pale nie mieści
3
Szef dziś wraca :)
2
@MesQueUnClub96 Olmo
0
Real Madrid TV: Celem jest, żeby Real przestał zdobywać punkty w tej parszywej lidze Negreiry
No tak, bo ktoś im zabronił strzelać bramki w tym meczu...
1
@Safrani Sytuacja jak z tym Jadenem Philogene.
Też pół okienka był grany transfer do Barcelony a na koniec trafił do Aston Villa.
Być łączony z potęgą światową a na koniec trafia do średniaka Anglii, dziennikarze mają fantazję
1
@Ptasior Kampania Trzaskowskiego to jedno wielkie wyrwanie z kontekstu.
3
@Matan_Zajcev klasyk, post nie dotyczy Mentzena, ale trzeba w komentarzach zacząć burze.
Troche jest różnica;
- pakt migracyjny, który jest kluczowy dla państwa i z tego kłamstwa nie powinno się robić
- jedzenie robaków - gdzie uwierzy w to tylko osoba o wątpliwej inteligencji
9
Po angielsku to byłby hit światowy.
0
@Popitek12 ta przysługa pewnie, że i tak załatwi mu walkę o mistrza na WM.
0
bez sensu ten Jey Uso, przez cały rok dostawał walki o Mistrzostwo i je przegrywał.
0
Strowman potrzebuję większych spodni.
4
ale żenada z tym Speedem, aż musiałem wyjść z pokoju, bo cringe był zbyt duży.
0
@Transu96 chyba chodzi o to, że zobaczył jak Cody pokazał agresję w stosunku do KO i stanie po stronie Owensa w tym konflikcie.
0
Cody Rhodes chyba powoli heel turn.
1
Orton wraca i miesza się w walkę Cody vs KO?
0
@Barclonismo tak, słabo są prowadzone historię tag teamów.
0
@zadafcb Cody przegrywa, idzie do RR i wygrywa 3x z rzędu? :D
0
Ktoś wie czy męski RR jest na koniec czy walka Rhodesa?
2
@MesQueUnClub96 PM Cunk I tyle w temacie.
0
@Transu96 I tak wiadomo, że Cody nie starci pasa przed Wrestlemania.
0
Jade Cargill, miała być gwiazdą WWE, rok temu debiut na RR a Tu nawet się nie pojawiła.
1
@MesQueUnClub96 Chcialbym Drew
0
Czyli Charlotte to bierze
2
@misterio miałem dziwne upodobania.
0
Nikki Bella, mój crush z młodości.
0
Charlotte w ogóle nie podobna do siebie xD
0
@PatrychoO było pewne, że po takim czasie nie dadzą jej nic dużego, chociaż moim zdaniem trochę za wcześnie ją wyrzucili.
0
@PatrychoO coś pięknego
0
@Transu96 chyba jakiś ukłon dla Europy