D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ziobro oddał się w ręce policji.
1
@MOLESTA gdzie Ci skazani Pisowscy? Nadal tylko jakieś komisję, gdzie taki Kaczyński rozegrał ich jak dzieciaków a reszta im ucieka.
0
@MOLESTA mam wrażenie, że Ty czytać nie potrafisz, prawdopodobnie jesteś z ekipy SilnychRazem.
Czy jak gdzieś bronie PiS-u?
1
@MOLESTA pan Giertych nie mdlał i nie uciekł do Włoch?
Czy ja gdzieś napisałem, że Tusk ukrywał się? Mam zarzut, że on też nie jest niewinnym czlowiekiem, tak jak dużo osób w tym kraju, które nie ponoszą żadnych konsekwencji, bo są na wysokich stanowiskach.
0
@MOLESTA dobrze, ale dostały się następne szumowiny, nie powiesz mi, że Tusk czy Giertych to wzory niewinności.
3
Wracaj jak najszybciej!
1
Policja próbuje wejść do siedziby telewizji Republika xD
1
@Konradowskyy bo hejtowac kogoś, kto jeszcze nigdy w tym kraju nie rządził jest dziwne.
Tusk, Morawiecki i inni w tym kraju są już od tylu lat, ciągle ludzi oszukają, smród afer się za nimi ciągnie a i tak ludzie na nich głosują.
To tak jakby Cię żona zdradzała, ale byś jej to ciągle wybaczał, bo obiecała, że tym razem już tego nie zrobi.
1
@Comentateiro Największy cud świata.
1
@Ojciec5tkidzieci był to Bardzo śmieszny dzień na X, szkoda że ktoś taki siedzi w sejmie.
1
@Michael24 piękna ta jego walka, dostaje notkę, usuwa wpis, daje nowy, dostaje notkę itd.
Piękna walka :D
0
@BulaKG pamiętam, że przez nich musiałem Viaplay wykupić xD
1
@Popitek12 nie cierpię jak mi się to zdarza, tylko ja jestem tym kolegą, który wraca do domu.
0
@blakkudium dziwne, ten Mitoma jest średni, lepszej oferty już za niego nie dostaną.
2
@xvcWinterSoldier to chyba główna przyczyna, plus kibice Realu.
3
@Michael24 ja go rozumiem.
Jednak Barcelona to jest jego klub i przeżywa pewnie każdy mecz z 2 razy bardziej. Już w City pokazuję, że jego układ nerwowy jest w ciężkim stanie.
W Barcelonie jednak miał problemy z zarządem, w City może robić co chce.
9
Nie rozumiem, że są ludzie, którzy go nie lubią.
1
@barca__rządzi byłem na 90% pewny, że ACL.
Strasznie dziwnie mu ta noga uciekła.
2
@ProMILs Naprawdę nie rozumiem ludzi, jak już chcą głosować na POPiS to czy nie mogą głosować na jakieś nowe twarze?
Za Giertychem ciągnie się smród, jego niewinność jest dużą wątpliwością a ludzie na takich ludzi głosują, dają im miejsce w sejmie i płacą mu pensję, żeby dalej robił te swoje podejrzane interesy.
4
Kontekst społeczności xDDDDDD
https://x.com/GiertychRoman/status/1884957650292474073
4
@NeroTFP1 tu doszło do Sigmy
3
i są ludzie co narzekają na zimę i wolą lato, a tu tak cieplutko na dworze w styczniu.
1
@Pitinho kto to ku*wa jest Douglas?
9
Komentarz usunięty
6
@arasz1819 edytowany, bo linki z Twittera się nie wklejają prawidłowo.
26
@clyde a może politycy by wpadli na pomysł, że ich rodziny i znajomi nie mogą pełnić funkcji w spółkach skarbu państwa.
7
@Kgorecki2500 pochwalił się pierwszy, ale czy zebrał pierwszy? Sławek ma 250tys podpisów, wątpię że zdobył je dziś.
14
@arasz1819 Pochwalił się pierwszy, że zebrał, ale to Sławek złożył jako pierwszy.
No, ale @arasz1819 nie wiedzioł...
7
@Kgorecki2500 można go lubić można nie, ale kampanię prowadzi Bardzo dobrze i gdyby był z POPiS-u to miałby dużą szansę.
0
@Kinginiesta tylko kim był Stanowski 5 lat temu, dopiero wchodził w to. Wcześniej zajmował się tylko sportem i zaraz pewnie ktoś dopisze teorię, że to nie przypadek, że zaczął teraz nawalać w PO.
Przypadek czy nie, ten rząd jest nieudolny i trzeba to pokazywać, jeśli zmieni się władza a Stano nic wtedy nie będzie mówił, to można po nim jechać.
Plus, jesteście pewni, że na Twitterze czy gdzieś nie śmiał się z PiS-u, macie aż tak dobrą pamięć i pamiętacie wszystko co na temat tamtej partii mówił?