D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I wyobraźcie sobie, że @Eklerek zniszczył przyjaźń a ten mecz miał mu poprawić humor.
0
Dobra Wojtas odwal coś, bo nuda.
1
@kuz i tylko w meczu Barcelony nie będzie xD
1
Czemu Lewy gra na środku obrony?
2
Gdzie ten Araujo stał...
0
Pewna era się skończyła...
0
@adamek20151 on powiedział, że ma wywalone, bo Barcelona gra, więc luz ziomek.
2
Pablo Torre do Fermina:
https://zapodaj.net/plik-rC9FxgccRj
2
@Encore łatwe. Wszystkie.
0
@Eklerek może pójdą w trójkąt
2
@Herato Seedorf
0
@FCB_dimiC
@Luciano99 dawaj cennik
0
@kuz takie Brugge gra
18
@NeroTFP1
Sergi Roberto na 6:1
8
La Rambla bez polityki byłaby pięknym miejscem.
ale z tym Tuskiem to dajcie spokój, kto to słyszał...
0
@MichuZ44 ja głosuje na PO i krytykuję Owsiaka.
Szach i mat.
1
@Yoshi94 tu nie trzeba wstydzić się miłości!
0
@macio_944 ale wspomnieli xD
Jakby to zrobił ktoś z PiS-u to by wysrali z 30 postów obrażających Panią Minister.
To Stano też tak wspomina.
4
@Cule2013 tylko on!
0
@barcanawieki w sumie prawdę powiedział
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@KRISU77 mi się kojarzy z chorobą
3
a na koniec Owsiak wszedł i zaczął bić brawo :D
6
Mamy to!!!
25 miejsce!
0
@Janas11224 GOAT de Jong ich pokonuje
14
@Comentateiro bardziej Donald
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
39
@Kgorecki2500 zamiast Naziści, może zaczniemy nazywać ich po prostu Niemcami, wtedy o pomyłkę trudniej.
2
@MesQueUnClub96 mam wrażenie, że on jest robotem i wgrali mu tylko kilka zdań, które ciągle powtarza, bez znaczenia jakie było pytanie.
2
@Mitch_Atleta Messi > Lewandowski