1

I wyobraźcie sobie, że @Eklerek zniszczył przyjaźń a ten mecz miał mu poprawić humor.

0

Dobra Wojtas odwal coś, bo nuda.

1

@kuz i tylko w meczu Barcelony nie będzie xD

1

Czemu Lewy gra na środku obrony?

2

Gdzie ten Araujo stał...

0

Pewna era się skończyła...

0

@adamek20151 on powiedział, że ma wywalone, bo Barcelona gra, więc luz ziomek.

2

Pablo Torre do Fermina:

https://zapodaj.net/plik-rC9FxgccRj

2

@Encore łatwe. Wszystkie.

0

@Eklerek może pójdą w trójkąt

2

@Herato Seedorf

0

@FCB_dimiC

@Luciano99 dawaj cennik

0

@kuz takie Brugge gra

18

@NeroTFP1
Sergi Roberto na 6:1

8

La Rambla bez polityki byłaby pięknym miejscem.

ale z tym Tuskiem to dajcie spokój, kto to słyszał...

0

@MichuZ44 ja głosuje na PO i krytykuję Owsiaka.

Szach i mat.

1

@Yoshi94 tu nie trzeba wstydzić się miłości!

0

@macio_944 ale wspomnieli xD

Jakby to zrobił ktoś z PiS-u to by wysrali z 30 postów obrażających Panią Minister.

To Stano też tak wspomina.


4

@Cule2013 tylko on!


0

@barcanawieki w sumie prawdę powiedział

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@KRISU77 mi się kojarzy z chorobą

3

a na koniec Owsiak wszedł i zaczął bić brawo :D

6

Mamy to!!!
25 miejsce!

0

@Janas11224 GOAT de Jong ich pokonuje

14

@Comentateiro bardziej Donald

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

39

@Kgorecki2500 zamiast Naziści, może zaczniemy nazywać ich po prostu Niemcami, wtedy o pomyłkę trudniej.

2

@MesQueUnClub96 mam wrażenie, że on jest robotem i wgrali mu tylko kilka zdań, które ciągle powtarza, bez znaczenia jakie było pytanie.

2

@Mitch_Atleta Messi > Lewandowski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?