D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale to jest maszyna Flicka!
0
@Smixu naprawdę tych reklam już nie mogą sobie odpuścić.
4
Na bank Peña coś musiał odwalić i podpadł Hansiemu.
3
No nie powiem ucieszył mnie widok Szczęsnego :)
0
@FcPortoFan1999 gdzie on do Juve? Chyba do Juve Stabia.
3
@Luciano99 ja postawiłem na Fulham z X, więc z tym United to pewniak.
Miłego życia w bogactwie.
2
Czy już można mówić, że Wąsek > Małysz?
0
@MesQueUnClub96 i wyobraź sobie, że nie ma tych punktów za wiatr.
0
@Criss18Barca a skąd wiesz, że za 10 lat 21-23 latkowie nie będą na wyższym poziomie niż Ci 31-33 lata.
2
@Criss18Barca wróżenie z fusów.
0
@PIWOSZ89 jaki finał?
0
Najważniejsze, że Niemiec nie wygrał.
0
@D10SLEO jednak nie, było blisko.
0
Teraz Zverev przełamuje, robi comeback życia i wygrywa turniej.
3
Szkoda kontuzji Novaka, bo chociaż jakieś emocje by tu były.
0
Koniec Tenisa, dowidzenia.
0
@Encore to jest dramat co on gra.
0
Gdyby Zverev w każdym gemie serwował to pokonałby Sinnera.
Taka jest moja prawda tenisa.
0
@BezglutenowyPedri wszystko przez dietę bezglutenową
0
Strasznie dużo prostych błędów robi Zverev.
5
@SzczenaWojtula najlepszy jest Hurkacz, tylko przegrywa mecze.
0
No niestety Grzesznik chyba to bierze.
1
@draxidox w takim razie mamy 20+ jak są nazywane?
0
Czyżby to był ten sezon, czy znowu HSV się zesra metr przed kiblem
0
@Popitek12 najważniejsze żeby było zdrowe, wychowasz jak swoje.
3
@GigiAmoroso gdzie on do Xaviego, Xavi jakiegoś sezonu miał 30 asyst i z 5 razy tyle kluczowych podań.
Xavim 08/09
51 spotkań
10 goli
31 asyst
Chore liczby jak na piłkarze, który nie grał na pozycji "10".
5
@ViscaelBarca2007 poziom przez żadnego obecnego pomocnik nie do osiągnięcia.
0
@MesQueUnClub96 To tylko wkurzy Dodiego.
1
A mógł Pepula kupić de Jonga po promocji od nas za 150mln i zrobić z niego Środkowego Obrońcę.
3
Ten Khusanov to wygląda jak Dawidowicz.