0

ale to jest maszyna Flicka!

0

@Smixu naprawdę tych reklam już nie mogą sobie odpuścić.

4

Na bank Peña coś musiał odwalić i podpadł Hansiemu.

3

No nie powiem ucieszył mnie widok Szczęsnego :)

0

@FcPortoFan1999 gdzie on do Juve? Chyba do Juve Stabia.

3

@Luciano99 ja postawiłem na Fulham z X, więc z tym United to pewniak.
Miłego życia w bogactwie.

2

Czy już można mówić, że Wąsek > Małysz?

0

@MesQueUnClub96 i wyobraź sobie, że nie ma tych punktów za wiatr.

0

@Criss18Barca a skąd wiesz, że za 10 lat 21-23 latkowie nie będą na wyższym poziomie niż Ci 31-33 lata.

2

@Criss18Barca wróżenie z fusów.

0

@PIWOSZ89 jaki finał?

0

Najważniejsze, że Niemiec nie wygrał.

0

@D10SLEO jednak nie, było blisko.

0

Teraz Zverev przełamuje, robi comeback życia i wygrywa turniej.

3

Szkoda kontuzji Novaka, bo chociaż jakieś emocje by tu były.

0

Koniec Tenisa, dowidzenia.

0

@Encore to jest dramat co on gra.

0

Gdyby Zverev w każdym gemie serwował to pokonałby Sinnera.
Taka jest moja prawda tenisa.

0

@BezglutenowyPedri wszystko przez dietę bezglutenową

0

Strasznie dużo prostych błędów robi Zverev.

5

@SzczenaWojtula najlepszy jest Hurkacz, tylko przegrywa mecze.

0

No niestety Grzesznik chyba to bierze.

1

@draxidox w takim razie mamy 20+ jak są nazywane?

0

Czyżby to był ten sezon, czy znowu HSV się zesra metr przed kiblem


0

@Popitek12 najważniejsze żeby było zdrowe, wychowasz jak swoje.

3

@GigiAmoroso gdzie on do Xaviego, Xavi jakiegoś sezonu miał 30 asyst i z 5 razy tyle kluczowych podań.
Xavim 08/09
51 spotkań
10 goli
31 asyst

Chore liczby jak na piłkarze, który nie grał na pozycji "10".

5

@ViscaelBarca2007 poziom przez żadnego obecnego pomocnik nie do osiągnięcia.

0

@MesQueUnClub96 To tylko wkurzy Dodiego.

1

A mógł Pepula kupić de Jonga po promocji od nas za 150mln i zrobić z niego Środkowego Obrońcę.

3

Ten Khusanov to wygląda jak Dawidowicz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?