D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
@MOLESTA gdzie masz brednie? Wypunktowanie Tuska i to co mówił na przestrzeni lat a teraz próbuje mówić, że on wcale tak nie mówił.
To Tusk gada populistyczne hasła i zmienia zdanie gdy wiatr zawieje.
17
Piękne oranie Tuska xD
1
@BorzyKrzys a nie powiedział, że Trump to Ruski agent, był przecież tego pewny.
6
@norbi77 a czy Iniaki jest Polakiem?
0
Dobry jest ten Sinner.
5
@Azazel_Pazuzu nigdzie nie powiedział, że jest kandydatem antysystemowym, ale oczywiście trzeba tak napisać... Zapomniałeś dodać, że bierze kasę od Orlenu i wypełnia polecenia PiS-u.
0
@FcPortoFan1999 po 1 secie
13
Tak było, nie zmyślam.
22
Widać, że Flick się zmienił i praca tu sprawia mu przyjemność.
28
oj tak byczq
4
Bohater!
18
Kocham ten mecz.
0
Nawet Patryka Vegeta takich filmów nie robi.
0
@GeneralXavi ale cały ten mecz to w sumie niemożliwy byl.
0
Mecz jeszcze trwa.
1
Takimi meczami wygrywa się mecze.
0
@Nazio_87 można zamykać, lepszego nie będzie.
13
Wyobraźcie, że są ludzie, którzy oglądali Juventus i 0:0 xD
10
Szczęsny to pod fabułę zrobił.
36
Co za poje*ana akcja xD
0
I co nadal chcecie Peña?
6
To Fc Barcelona czy już Real Madryt?
1
Absolute Cinema!
0
Kto pisał scenariusz do tego meczu
4
Absolute Cinema!
0
@Gibbon_FCB przecież strzelił ładną bramkę
0
Najbardziej poje*ny mecz jaki oglądałem.
0
idę o zakład, że jeszcze Wojtas coś odwali.
0
Co to jest za dycyplina sportu?
1
Co to jest za mecz xDDDDDDD