1

@ACMaldini3 prędzej wygram w totka.

1

@Encore początek nudny, ale później dla mnie majstersztyk.

0

@tbas no trochę zlał. Alcarez po 1 secie ani razu nie był blisko wygranej.
Przegrał 3 kolejne sety bez nawet chwilowego prowadzenia, Novak wszystko kontrolował.

2

@Popitek12 Cole Palmer

0

@AmigoBlancos dla neutralnego kibica to najlepsza.

9

@marko111122 jak byłem młodszy to objąłem Real Madryt, sprzedałem ich najlepszych piłkarzy i kupiłem sam szrot z Ekstraklasy za grube miliony.

1

@MessiForeverTheBest @Halo @POLICJA proszę przejechać na La Ramble

0

@Bykunn a chipsy bez soli? Popcorn bez soli?
Nikt nie mówi, że siedzę i jem to kilogramami dziennie.

Ps. I chodziło mi orzeski ziemne a nie o orzechy ogólnie, więc mój błąd źle przeczytałem komentarz kolegi, byłem pewny, że chodzi o ziemne.

0

@Bykunn tylko po co wtedy jeść, nie solone są średnie w smaku.

0

@MessiForeverTheBest jak dobrze, że inni kandydaci nie zmienili zdania.

1

@Antimadridista_WR już się skończył, możesz wracać.

5

@Antimadridista_WR nawet i 5h może trwać.

1

Piękny jest ten wywiad Djokovicia :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@norbi77 dobrzy wy jesteście, śmiejecie się z foliarzy a sami dorabiacie teorię o zdjęciu na tle telebimu.

2

@A4ron "Kurs obecnie na Alcaraza 1.10, czyli stawiając 100 nawet nie przebijesz podatku a poruszenie jakby to był co najmniej równy mecz."

Chłop w szoku pewnie.

1

@Eklerek też bym stawiał na Alcaraza, mimo że wolę Djokovicia.

1

Kurs obecnie na Alcaraza 1.53, czyli stawiając 100 przebijesz podatek a poruszenie jakby to był co najmniej równy mecz

1

Dziadka Nowaka już skreślili a dziadek ma jutro swoje święto i się nie podda.

0

@LeoMessiiBarcaPepa to jest jakiś zaszyfrowane pytanie?

0

@FcPortoFan1999 i prawdopodobnie co raz więcej ich będzie, walczą o utrzymanie w Seria A więc będą robić transfery teraz.

0

@A4ron poruszenie, bo gra GOAT z młodym, który chciałby się zbliżyć do takiej kariery. Mecz pokoleniowy.
Jakby Messi grał przeciwko Yamalowi.

1

@FcPortoFan1999 bogaty właściciel

2

@FcPortoFan1999 Wielkieś mi uczyniła pustki w domu moim,
Moja droga Ekstraklaso, tym zniknieniem swoim!
Pełno lig, a jakoby żadnej nie było:
Jedną maluczką ligą tak wiele ubyło.

0

@MesQueUnClub96 a mówiłeś, że masz zimne.

0

Będą grać do 18.

0

@norbi77 oczywiście, mam kolegę z Ukrainy i mówił, że Trump dziś był, machnął ręką i powiedział że kończymy wojnę. Wszyscy odłożyli broń, podali sobie ręce, życzyli powodzenia i rozeszli się do siebie.

0

@Tomaszekkkkk a to tylko chcesz raz obejrzeć Barcelonę?

0

ale on jest potężny.

0

@MesQueUnClub96 chyba żeś się w głowe uderzył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?