D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ACMaldini3 prędzej wygram w totka.
1
@Encore początek nudny, ale później dla mnie majstersztyk.
0
@tbas no trochę zlał. Alcarez po 1 secie ani razu nie był blisko wygranej.
Przegrał 3 kolejne sety bez nawet chwilowego prowadzenia, Novak wszystko kontrolował.
2
@Popitek12 Cole Palmer
0
@AmigoBlancos dla neutralnego kibica to najlepsza.
9
@marko111122 jak byłem młodszy to objąłem Real Madryt, sprzedałem ich najlepszych piłkarzy i kupiłem sam szrot z Ekstraklasy za grube miliony.
1
@MessiForeverTheBest @Halo @POLICJA proszę przejechać na La Ramble
0
@Bykunn a chipsy bez soli? Popcorn bez soli?
Nikt nie mówi, że siedzę i jem to kilogramami dziennie.
Ps. I chodziło mi orzeski ziemne a nie o orzechy ogólnie, więc mój błąd źle przeczytałem komentarz kolegi, byłem pewny, że chodzi o ziemne.
0
@Bykunn tylko po co wtedy jeść, nie solone są średnie w smaku.
0
@MessiForeverTheBest jak dobrze, że inni kandydaci nie zmienili zdania.
1
@Antimadridista_WR już się skończył, możesz wracać.
5
@Antimadridista_WR nawet i 5h może trwać.
1
Piękny jest ten wywiad Djokovicia :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@norbi77 dobrzy wy jesteście, śmiejecie się z foliarzy a sami dorabiacie teorię o zdjęciu na tle telebimu.
2
@A4ron "Kurs obecnie na Alcaraza 1.10, czyli stawiając 100 nawet nie przebijesz podatku a poruszenie jakby to był co najmniej równy mecz."
Chłop w szoku pewnie.
1
@Eklerek też bym stawiał na Alcaraza, mimo że wolę Djokovicia.
1
Kurs obecnie na Alcaraza 1.53, czyli stawiając 100 przebijesz podatek a poruszenie jakby to był co najmniej równy mecz
1
Dziadka Nowaka już skreślili a dziadek ma jutro swoje święto i się nie podda.
0
@LeoMessiiBarcaPepa to jest jakiś zaszyfrowane pytanie?
0
@FcPortoFan1999 i prawdopodobnie co raz więcej ich będzie, walczą o utrzymanie w Seria A więc będą robić transfery teraz.
0
@A4ron poruszenie, bo gra GOAT z młodym, który chciałby się zbliżyć do takiej kariery. Mecz pokoleniowy.
Jakby Messi grał przeciwko Yamalowi.
1
@FcPortoFan1999 bogaty właściciel
2
@FcPortoFan1999 Wielkieś mi uczyniła pustki w domu moim,
Moja droga Ekstraklaso, tym zniknieniem swoim!
Pełno lig, a jakoby żadnej nie było:
Jedną maluczką ligą tak wiele ubyło.
0
@MesQueUnClub96 a mówiłeś, że masz zimne.
0
Będą grać do 18.
0
@norbi77 oczywiście, mam kolegę z Ukrainy i mówił, że Trump dziś był, machnął ręką i powiedział że kończymy wojnę. Wszyscy odłożyli broń, podali sobie ręce, życzyli powodzenia i rozeszli się do siebie.
0
@Tomaszekkkkk a to tylko chcesz raz obejrzeć Barcelonę?
0
ale on jest potężny.
0
@MesQueUnClub96 chyba żeś się w głowe uderzył