D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dopiero 1 skok a już 43.1 punktów straty xD
3
@UriBoyka kiedyś Mateja trzymał nas w napięciu do ostatnich kolejek.
0
@Mezocyklon87 muszę w takim razie udać się do Choroszczy
1
@kanver_ on go ku*a kopał
1
Zniszczoł zniszczył marzenia o podium.
1
Grabara tragedia, ale ten Olise to też kozak jest.
0
@MesQueUnClub96 chłop wstał i wybrał język faktów
2
@Luciano99 musiał się przenieść w czasie i trafić do Bournemouth.
2
@michal26 chyba każdego na tej stronie.
ale on wygląda jakby go podmienili.
W tamtym sezonie często spuszczona głowa, zero emocji na boisku a dziś jest definicją kapitana.
7
Nie wiem co mu Flick zrobił, ale od gościa teraz czuć taką pewność siebie.
Chłop z dnia na dzień stał się liderem tej drużyny.
15
Przed Państwem Wiceminister Obrony Narodowej w specjalności cyberbezpieczeństwa xDD
Nie bójcie się marzyć, jak ktoś taki może tak daleko zajść to i my też.
2
@Miszak paliwo byłoby po 5.19 od razu.
0
@partymaker nie no Bournem akurat kozaki
0
@MesQueUnClub_87 niby tak, ale za raz po meczu -100, bo trzeba czekać na kolejną FlikiTake
0
@gumaz Skoki narciarskie, na podwórku miałem skocznie k-1, byłem absolutnym kozakiem.
0
No ciekawy jestem co tam Guardiola z niego zrobi czy może okaże się kolejnym flopem Frankfurta.
1
@fart Krystian się załamie.
4
@Ojciec5tkidzieci Nawrocki zaraz powie to samo i Trzaskowski zmieni zdanie, skrytykuje działania przeciwnika jak to było z Ukrainą w UE.
4
@Ojciec5tkidzieci bo jak ktoś krytykuje rząd Tuska, to jest ruskim agentem i Pisowcem.
Ich nie można krytykowac, bo 100 lat temu to PiS robił gorsze rzeczy i wtedy się nie śmiał a jak się śmiał to nie tak głośno albo czemu się jeszcze teraz nie śmieje.
0
@tbas to nie są sprawy bieżące a PO daje mu same materiału do kręcenia beki, przecież nie wymysla tego sobie.
0
@tbas a czemu ma się śmiać? Ma odgrzebywać żarty z przed 20 lat?
2
@tbas i po co te kłamstwa? Przecież śmiał się z tych ławek 2 lata temu, ale ciężko sprawdzić i lepiej roznosić te bzdury.
0
@FcPortoFan1999 Barcelona prześladuje Real.
0
@tbas gdzie ja krytykuje WOŚP? Bardziej chodzi o rząd i to co robią z naszymi pieniędzmi, bo wiecznie liczą, że Owsiak zasponsoruje szpitale.
1
@LambiPL to znaczy że rządy jednych i drugich są beznadziejne.
1
@LambiPL moja wina, że rząd przewala pieniądze na głupoty? Na jakieś Pisowskie ławeczki patriotyczne czy na TVP 3 miliardy.
4
@kuz obejrzałeś do końca? Żeby zakupić ten sprzęt wystarczyło by podnieść składkę o złotówkę i przez rok by się uzbierało tyle co Owsiaka, plus zamiast walić w TVP 3 miliardy, można ten sprzęt byłoby kupić.
2
@vangoor znalazł prosty sposób jak wyjść z długów [zobacz Jak]
17
Ps. Nie mam nic do Owsiaka, niech sobie zbiera, ale ta narracja w mediach o tym jak WOŚP jest niezbędny do funkcjonowania szpitali jest śmieszna.
2
Bunting - Price w finale Bahrain Masters.