2

Dopiero 1 skok a już 43.1 punktów straty xD

3

@UriBoyka kiedyś Mateja trzymał nas w napięciu do ostatnich kolejek.

0

@Mezocyklon87 muszę w takim razie udać się do Choroszczy

1

@kanver_ on go ku*a kopał

1

Zniszczoł zniszczył marzenia o podium.

1

Grabara tragedia, ale ten Olise to też kozak jest.

0

@MesQueUnClub96 chłop wstał i wybrał język faktów

2

@Luciano99 musiał się przenieść w czasie i trafić do Bournemouth.

2

@michal26 chyba każdego na tej stronie.
ale on wygląda jakby go podmienili.
W tamtym sezonie często spuszczona głowa, zero emocji na boisku a dziś jest definicją kapitana.

7

Nie wiem co mu Flick zrobił, ale od gościa teraz czuć taką pewność siebie.
Chłop z dnia na dzień stał się liderem tej drużyny.

15

Przed Państwem Wiceminister Obrony Narodowej w specjalności cyberbezpieczeństwa xDD
Nie bójcie się marzyć, jak ktoś taki może tak daleko zajść to i my też.


2

@Miszak paliwo byłoby po 5.19 od razu.

0

@partymaker nie no Bournem akurat kozaki

0

@MesQueUnClub_87 niby tak, ale za raz po meczu -100, bo trzeba czekać na kolejną FlikiTake

0

@gumaz Skoki narciarskie, na podwórku miałem skocznie k-1, byłem absolutnym kozakiem.

0

No ciekawy jestem co tam Guardiola z niego zrobi czy może okaże się kolejnym flopem Frankfurta.


1

@fart Krystian się załamie.

4

@Ojciec5tkidzieci Nawrocki zaraz powie to samo i Trzaskowski zmieni zdanie, skrytykuje działania przeciwnika jak to było z Ukrainą w UE.

4

@Ojciec5tkidzieci bo jak ktoś krytykuje rząd Tuska, to jest ruskim agentem i Pisowcem.
Ich nie można krytykowac, bo 100 lat temu to PiS robił gorsze rzeczy i wtedy się nie śmiał a jak się śmiał to nie tak głośno albo czemu się jeszcze teraz nie śmieje.

0

@tbas to nie są sprawy bieżące a PO daje mu same materiału do kręcenia beki, przecież nie wymysla tego sobie.

0

@tbas a czemu ma się śmiać? Ma odgrzebywać żarty z przed 20 lat?

2

@tbas i po co te kłamstwa? Przecież śmiał się z tych ławek 2 lata temu, ale ciężko sprawdzić i lepiej roznosić te bzdury.

0

@FcPortoFan1999 Barcelona prześladuje Real.

0

@tbas gdzie ja krytykuje WOŚP? Bardziej chodzi o rząd i to co robią z naszymi pieniędzmi, bo wiecznie liczą, że Owsiak zasponsoruje szpitale.

1

@LambiPL to znaczy że rządy jednych i drugich są beznadziejne.

1

@LambiPL moja wina, że rząd przewala pieniądze na głupoty? Na jakieś Pisowskie ławeczki patriotyczne czy na TVP 3 miliardy.

4

@kuz obejrzałeś do końca? Żeby zakupić ten sprzęt wystarczyło by podnieść składkę o złotówkę i przez rok by się uzbierało tyle co Owsiaka, plus zamiast walić w TVP 3 miliardy, można ten sprzęt byłoby kupić.

2

@vangoor znalazł prosty sposób jak wyjść z długów [zobacz Jak]

17

Ps. Nie mam nic do Owsiaka, niech sobie zbiera, ale ta narracja w mediach o tym jak WOŚP jest niezbędny do funkcjonowania szpitali jest śmieszna.

2

Bunting - Price w finale Bahrain Masters.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?