D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będą grać do 18.
0
@norbi77 oczywiście, mam kolegę z Ukrainy i mówił, że Trump dziś był, machnął ręką i powiedział że kończymy wojnę. Wszyscy odłożyli broń, podali sobie ręce, życzyli powodzenia i rozeszli się do siebie.
0
@Tomaszekkkkk a to tylko chcesz raz obejrzeć Barcelonę?
0
ale on jest potężny.
0
@MesQueUnClub96 chyba żeś się w głowe uderzył
0
@Pedri16Future gdzie wady?
3
Co za typa dziś na magazyn przyjęli, tylko siedzi i patrzy w telefon.
0
@ViscaelBarca2007 tyle kasy żeby grać na poziomie Ferrana Torresa, bo nie wierzę w jego odrodzenie.
8
Miał proste zadanie dobić do pustej a i tak się wyrżnął xD
1
@Szklaner najlepszy transfer okienka. Powodzenia.
0
@Gall Orlen go opłaca i jest Ruskim agentem.
0
@partymaker liga + extra, siedział i komentował błędy sędziów w ustawionej przez niego lidze xD
3
Chyba największy zmarnowany Polski talent.
4
@Witekk10 wypchnięty Coutinho grający mecz życia po wejściu na boisko. 2 bramki i asysta.
0
Wszedł na Wikipedię jednak.
0
@Comentateiro obejrzałem cały film z którego się zwolennicy PO śmieją to ewidentnie tamtejsze służby tłumaczą mu jak ma dojść do tego miejsca, widać odpalone google mapa na telefonie.
A tu zmanipulowany film:
https://x.com/PabloMoralesPL/status/1881342193513959791
1
@D10SLEO edit.
"Wczoraj premier Morawiecki szedł na umówione spotkania, w tym wywiady. Nie na żaden wiec. Pół Waszyngtonu jest zamknięte, więc zapytał strażnika o drogę, bo zmieniono organizację ruchu.
Niektórzy się tak zagrzali, że nawet daty w kalendarzu nie sprawdzili. Może dlatego, że w Waszyngtonie w ogóle ich nie ma? Inauguracja jest dzisiaj."
1
@barteq że nie był zaproszony, że na siłę chciał wejść na uroczystości.
1
@macio_944 oczywiście, że Pinokio to ostatni, którego można słuchać, ale jego wersja się spina.
5
Czyżby zwolennicy PO znowu manipulowali?
https://x.com/szef_dywizji/status/1881349640026824765
5
@Ptasior przynajmniej PiS nie rządzi.
5
@Eklerek ale mu Ferrari nie pasuje.
13
@Konradowskyy przytocz wypowiedź gdzie zmienili zdanie na jakiś temat o 180 stopni.
To, że gadają jakieś głupoty, które nie mają racji bytu w Polsce to jedno, ale zmiana poglądów żeby zdobyć głosy innych to są fikołki.
Zmienili zdanie o aborcji? o LGBT? może o imigrantów? o Ukrainie? O kwocie wolnej od podatku? O socjalach? Zielony ład? CPK?
8
@BorzyKrzys dobrze, że wszystkich tak równo traktują:
40
@tbas nie wysilaj się, takich fikołków jak PO nikt nie robi w polityce.
31
@Roobo on był za a nawet przeciw.
2
@ObiwanKenobi to też jest dobre, najbardziej mnie śmieszy ten profil na X Osiem gwiazdek, teraz jak wyję o to hasło :D
Gdzie sam pochwała takie zachowanie jak robi to PO.
0
@XELO wyjmij kija, tu dużo rzeczy jest pisane dla żartów.
0
Prawie perfekcyjnie losowanie, słabszy był tylko Real.
3
@AbelKabel nie no Tusk też to robił, po śpiewach "ebac PiS" napisał na Twitterze to:
Obie strony są takie same.