0

@Kitek1640 Michał Wszołek

4

@partymaker spokojnie to tylko grafika, będzie 10 z tyłu.

0

@Uukasz_93 żeby nie było tak, że w końcu prsestana się nabierać i duże transfery z Ekstraklasy będą na poziomie 3 mln.

1

@TR3YWAY Inter Miami jutro

0

@Sulimo na pewno kreatywny chłopak

0

@marcin62 no nie wiem, posiadnie pliki na poziomie 15%, dupą w bramce, faule co 2 minuty i prowokacje.

0

Getafe, czyli drużna która jest bardziej obrzydliwa od Realu.

4

@barcelonaLM tam miał łatwiej, bo był krótko, w ostatniej chwili go podmienili, teraz musi wytrzymać do maja a już nerwy puszczają.

6

Rafał walczy z Rafałem .

0

@Aragorn33 można powiedziec to o wszystkich partiach. PiS taki zły, ale ich postanowień jakoś nikt nie rusza a PO nawet się zgadza jak z 500+ na 800+.
I jak Konfederacja nie rusza świadczeń? była przeciwko, ale co mają zrobić z 8 głosami?

9

Arsenal jest jak serial, zawsze trzeba czekać na kolejny sezon.

1

@gumaz do czego Ty ją namawiasz.

1

@VegetaPolska nie no Lewy w pierwszym składy.

5

@Moolek kiedyś Ter Stegen tak bronił zamiast Bravo i wyszło znakomicie.

0

@Szczygiel06 1% Chance 99% Faith

4

Panie Flick to jest twoja chwila prawdy, dawaj nam Polaka rodaka na bramce.
Edit.


0

@wawrzyn1 z Getafe? Nigdy w życiu.

0

@Aragorn33 i napisał ten post jak dostawał kasę od PiS-u, dziwne.

1

Wielki Darwin!


4

@blakkudium i bardzo ku*wa dobrze

0

@FcPortoFan1999 złapał formę

0

@Mezocyklon87 a może nie skoczy, trzeba wierzyć.

2

Wąsek to jest nadzieja, że skoki jeszcze tak szybko nie umrą w Polsce. Brawo Pan Paweł!

3

Leganes pogromca wielkich a przegrywają ze słabymi np. Z Realem Madryt
Hiszpański Robin Hood.

2

@blakkudium remis będzie, po co to oglądać.

1

@MichalZZZ nawet lepiej, bo to wcześniejsza historia

7

@daniel32778 Liga mistrzów priorytet, gdzie podpisać taki scenariusz?

1

20 punktów straty do USA. Klasa.

0

Pius Paschke się skończył.

0

@Stinger_ pewnie, że nikt na powaznie nie wierzył, ale myślałem że przynajmniej dłużej człowiek będzie się łudził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?