D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kitek1640 Michał Wszołek
4
@partymaker spokojnie to tylko grafika, będzie 10 z tyłu.
0
@Uukasz_93 żeby nie było tak, że w końcu prsestana się nabierać i duże transfery z Ekstraklasy będą na poziomie 3 mln.
1
@TR3YWAY Inter Miami jutro
0
@Sulimo na pewno kreatywny chłopak
0
@marcin62 no nie wiem, posiadnie pliki na poziomie 15%, dupą w bramce, faule co 2 minuty i prowokacje.
0
Getafe, czyli drużna która jest bardziej obrzydliwa od Realu.
4
@barcelonaLM tam miał łatwiej, bo był krótko, w ostatniej chwili go podmienili, teraz musi wytrzymać do maja a już nerwy puszczają.
6
Rafał walczy z Rafałem .
0
@Aragorn33 można powiedziec to o wszystkich partiach. PiS taki zły, ale ich postanowień jakoś nikt nie rusza a PO nawet się zgadza jak z 500+ na 800+.
I jak Konfederacja nie rusza świadczeń? była przeciwko, ale co mają zrobić z 8 głosami?
9
Arsenal jest jak serial, zawsze trzeba czekać na kolejny sezon.
1
@gumaz do czego Ty ją namawiasz.
1
@VegetaPolska nie no Lewy w pierwszym składy.
5
@Moolek kiedyś Ter Stegen tak bronił zamiast Bravo i wyszło znakomicie.
0
@Szczygiel06 1% Chance 99% Faith
4
Panie Flick to jest twoja chwila prawdy, dawaj nam Polaka rodaka na bramce.
Edit.
0
@wawrzyn1 z Getafe? Nigdy w życiu.
0
@Aragorn33 i napisał ten post jak dostawał kasę od PiS-u, dziwne.
1
Wielki Darwin!
4
@blakkudium i bardzo ku*wa dobrze
0
@FcPortoFan1999 złapał formę
0
@Mezocyklon87 a może nie skoczy, trzeba wierzyć.
2
Wąsek to jest nadzieja, że skoki jeszcze tak szybko nie umrą w Polsce. Brawo Pan Paweł!
3
Leganes pogromca wielkich a przegrywają ze słabymi np. Z Realem Madryt
Hiszpański Robin Hood.
2
@blakkudium remis będzie, po co to oglądać.
1
@MichalZZZ nawet lepiej, bo to wcześniejsza historia
7
@daniel32778 Liga mistrzów priorytet, gdzie podpisać taki scenariusz?
1
20 punktów straty do USA. Klasa.
0
Pius Paschke się skończył.
0
@Stinger_ pewnie, że nikt na powaznie nie wierzył, ale myślałem że przynajmniej dłużej człowiek będzie się łudził.