D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 a czemu odbierać innym szansę?
Wiadomo, że szansa na to jest jak wygrywanie w totka, ale kampania jest długa, może coś się wydarzyć.
Patrz co było z Kidawą, poparcie tak spadło, że była możliwość nie wejścia do drugiej tury.
2
@CLS63AMG powodzenia ;)
0
@Aragorn33 no bo próbują taki przekaz przepchać a że im to nie wychodzi to już inna sprawa.
0
@SeWo77 oni chyba nadal są w XXw. myślą, że nikt tego nie nagrywa i nikt tego nie zobaczy.
5
Kto im doradza w tych kampaniach.
Kreują go na niezależnego kandytada to zamiast powiedzieć ludziom żeby nie mówić takich haseł, żeby przestać dzielić Polaków to on woli się z tego cieszyć.
Przecież on dzięki temu by tylko zapunktował u tych niezdecydowanych, bo swoich fanów by nie stracił a jeszcze rywal nie miałby żadnych argumentów.
0
@RoberDzik no niestety tak jest jak ma się miliony "fanów" to ktoś zawsze się na to nabierze, bo czemu nie?
Jak Elon mówi żeby coś kupić i się na tym wzbogacisz to czemu miałbyś mu nie ufać, najbogatszy człowiek na świecie Ci to mówi.
A na końcu Trump będzie coś gadał o Bogu i ciężkiej pracy...
0
@RoberDzik nic mnie tak nie wkurza jak zarabianie przez bogatych pieniędzy na swoich scamach.
5
@Eklerek a płatki owsiane?
0
@MesQueUnClub96 a czemu to zawodniczka jest masakryczna? Może to Iga jest aż tak dobra o takim Messim też powiesz, że rywale byli słabi?
0
@Kgorecki2500 niestety zła dla ludzi, ale dobra dla biznesu a to ważniejsze.
0
@gumaz za szybko on do Kataru poszedł.
2
@NeroTFP1 albo po konferencji Verrattiego
1
Zawsze się zastanawiałem jak te pociągi jeżdżą.
0
@Pawlak1992 a wystarczyło wstawać rano, brać zimne prysznice i odziedziczyć firmę po ojcu.
0
FC Porto robi rozgrzewkę przed kupą.
2
@norbi77 https://x.com/D10SBarcaFan/status/1881100839693193720
4
Jedyne trofeum United.
0
City wydało 500mln i zaczęli grać.
Guardiola bez transferów nie wygrałby żadnych trofeów.
0
@MesQueUnClub96 jak to walec, ale już prawie żarło.
0
@MesQueUnClub96 walec ten Haga się rozkręcał
0
@abram3k tragiczny był na początku, teraz się rozkręcił
0
Nikt nie chce mistrzostwa, najbardziej my, ale reszta też nie.
2
@NoziX1 tylko po co jak on gra tam gdzie Yamal.
1
@GigiAmoroso ciekawe kiedy poleci ten pasterz
2
@macio_944 zostanie przeniesiony na inną parafię, luz.
1
@leonek160 LM też nie jest jakoś nierealna patrząc na to, że z tymi wielkimi potrafimy wygrywać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@July_6_BcN opłacany przez La Ramble.
1
@Azazel_Pazuzu bo źle na to patrzysz, to nie ogląda się jako sport a raczej jak film/serial.
10
@MateS prawda, ale jak Madryt wyje w komentarzach xD