0

@FcPortoFan1999 a czemu odbierać innym szansę?
Wiadomo, że szansa na to jest jak wygrywanie w totka, ale kampania jest długa, może coś się wydarzyć.

Patrz co było z Kidawą, poparcie tak spadło, że była możliwość nie wejścia do drugiej tury.

2

@CLS63AMG powodzenia ;)

0

@Aragorn33 no bo próbują taki przekaz przepchać a że im to nie wychodzi to już inna sprawa.

0

@SeWo77 oni chyba nadal są w XXw. myślą, że nikt tego nie nagrywa i nikt tego nie zobaczy.

5

Kto im doradza w tych kampaniach.
Kreują go na niezależnego kandytada to zamiast powiedzieć ludziom żeby nie mówić takich haseł, żeby przestać dzielić Polaków to on woli się z tego cieszyć.
Przecież on dzięki temu by tylko zapunktował u tych niezdecydowanych, bo swoich fanów by nie stracił a jeszcze rywal nie miałby żadnych argumentów.


0

@RoberDzik no niestety tak jest jak ma się miliony "fanów" to ktoś zawsze się na to nabierze, bo czemu nie?
Jak Elon mówi żeby coś kupić i się na tym wzbogacisz to czemu miałbyś mu nie ufać, najbogatszy człowiek na świecie Ci to mówi.
A na końcu Trump będzie coś gadał o Bogu i ciężkiej pracy...

0

@RoberDzik nic mnie tak nie wkurza jak zarabianie przez bogatych pieniędzy na swoich scamach.

5

@Eklerek a płatki owsiane?

0

@MesQueUnClub96 a czemu to zawodniczka jest masakryczna? Może to Iga jest aż tak dobra o takim Messim też powiesz, że rywale byli słabi?

0

@Kgorecki2500 niestety zła dla ludzi, ale dobra dla biznesu a to ważniejsze.

0

@gumaz za szybko on do Kataru poszedł.

2

@NeroTFP1 albo po konferencji Verrattiego

1

Zawsze się zastanawiałem jak te pociągi jeżdżą.

0

@Pawlak1992 a wystarczyło wstawać rano, brać zimne prysznice i odziedziczyć firmę po ojcu.

0

FC Porto robi rozgrzewkę przed kupą.

4

Jedyne trofeum United.

0

City wydało 500mln i zaczęli grać.
Guardiola bez transferów nie wygrałby żadnych trofeów.

0

@MesQueUnClub96 jak to walec, ale już prawie żarło.

0

@MesQueUnClub96 walec ten Haga się rozkręcał

0

@abram3k tragiczny był na początku, teraz się rozkręcił

0

Nikt nie chce mistrzostwa, najbardziej my, ale reszta też nie.

2

@NoziX1 tylko po co jak on gra tam gdzie Yamal.

1

@GigiAmoroso ciekawe kiedy poleci ten pasterz

2

@macio_944 zostanie przeniesiony na inną parafię, luz.

1

@leonek160 LM też nie jest jakoś nierealna patrząc na to, że z tymi wielkimi potrafimy wygrywać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@July_6_BcN opłacany przez La Ramble.

1

@Azazel_Pazuzu bo źle na to patrzysz, to nie ogląda się jako sport a raczej jak film/serial.

10

@MateS prawda, ale jak Madryt wyje w komentarzach xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?