7

@adamek20151 jak każdy kobiecy sport w porównaniu do męskiego.

0

Taki błąd, maskara...

0

@michal26 dzięki za wyjaśnienie.

3

@Kapitan hawk Wojtek by się wjeb*ł w Balde.

0

@Eklerek rok temu byli przeciwko i poszło do kosza, ale mam nadzieję że przycisną ich i wyrobią się do wyborow.

3

Wybory w Polsce powinny odbywać się co miesiąc, wtedy wszystkie korzystne ustawy dla POLSKI by przechodziły.

0

Teraz pięknie IGA!

0

Koniec Australian Open. DOWIDZENIA.

0

@Ogorinho1974 wspólnie ocieranie się z Anką.

0

To wygląda na 2:1 dla Keys.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Co jeśli one już nie wygrają swojego serwisu? Moim zdaniem wygrają, ale co jeśli nie?

0

po meczu, można wyłączyć.

1

@SelloutCrowd
-Mieszanie się w politykę, wybory za chwilę a Jurek wiadomo kogo wspiera.
- Łapanie staruszków, którzy napiszą komentarz gdzie życzą Owsiakowi śmierci. W innych sprawach tak policja szybko nie działa.
- Gdy ktoś pyta o rozliczenia ze zbiórek, Owsiak ucieka od odpowiedzi i mówi, że boi się o swoje życie.
- są dane gdzie Pieniądze przekazywane na WOŚP nie idą na cel o którym mówił Jurek.

0

@FcPortoFan1999 te Klucze dobrze grają?

0

@Szczepanbog1 przecież drużyny 9-24 będą musiały zagrać dodatkowe 2 mecze żeby znaleźć się w 1/8 co jest w tym śmiesznego?
Połowa tych drużyn odpadnie i zostanie 16.

0

Nie da rady, mocniejsza jest.

1

@Kidd a gdzieś był podany powód rozstania? Może to z jego powodu się rozstali i sobie z tym nie radzi.

6

@Criss18Barca Carlos Alcaraz

3

@BulaKG gratulacje! (Złodzieju)

4

Myślałem, że niższy jest.

1

co się z tym City w tym sezonie stało.

0

@Sulimo jakim cudem?

0

Chyba chcą przebić wczorajszy mecz.

1

@LukaszFan W normalnych warunkach taki Real zajął by 1 miejsce w grupie, ewentualnie 2 i awans do 1/8 a teraz będą musieli grać baraż i to niekoniecznie ze słabą drużyną.

2

Jaki spalony xDDDDDDD

3

z cyklu: On tam grał?

0

Wszędzie deszcz pada

2

@tbas a tych kibli ma nie pokazywać, bo Rafałowi jest smutno. Lepiej ukrywać?
Niech mu nie dają amunicji to nie będzie strzelał.

0

@TheNekro94 zgadzam się, ale tam i tak się wyborów nie wygra.

Załóżmy że mamy idealnego kandydata, taki Leo Messi wśród polityków, ale jest bezpartyjny, to on i tak nie ma szans wygrać wyborów, nawet jakby w każdym mieście był.
Ludzie i tak zagłosują na POPiS i tylko pytanie, która partia więcej obieca i do której ludzie czują większą niechęć.
Nic na tych spotkaniach się nie dzieje co zmieni bieg wyborów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?