39

Przywrócił radość z oglądania Barcelony, nie mam zamiaru się czepiać miejsca w lidze i straty -7 do Realu, bo wszyscy wiemy jak mecze gdzie traciliśmy punkty wyglądały, ciężko go winić za brak skuteczności.

4

@Kgorecki2500 akurat tego nie da się przewidzieć, bo prawdopodobnie będzie 51:49, tylko jeszcze nie wiadomo w którą stronę.

1

@macio_944 czyli zdanie fachowców jak zwykle podzielone.

0

@Peniu myślę, że po prostu czasem za dużo oczekujmy.
On ma nadal 21 lat, granie zawsze na światowym poziomie nie jest możliwe.

0

@FcPortoFan1999 o kurna, dopiero teraz zobaczyłem co Porto odwaliło xDDD

1

@MesQueUnClub96 jakim cudem mamy -7 punktów straty

0

@Patriskos czy tylko ja tej części nie lubię?

10

@sergio5 Polska GUUUROOOOM!

7

Przypomniał mi się ten mecz, podobnie to wyglądało.


0

@KamQiX z karnym się nie zgodzę, Wojtek znowu źle obliczył odległość do piłki.

2

@Misugi14 - zrobiony karny, tak wiem spalony, ale on wtedy o tym nie wiedział.
- interwencja przed stracona bramką, bardzo niepewna, nie złapał albo nie odbił lepiej prostego strzału w konsekwencji Valencia ponowiła akcje, która zakończyła się bramką (57:56 ten strzał)
- bramka po spalonym Valencii, ta interwencja też była zła, bo piłka przeszła środkiem

0

@Pawlak1992 mało miał okazji do wykazania się, ale był niepewny, nie podobał mi się jego występ.

0

@MateS ewidentnie boki krótko, góra długo była grana.

35

Fermin Lopez
2 bramki
2 asysty

Klasa występ!

4

Myślałem, że Peña wbiegł skasować Wojtka.

1

Lewy to chyba specjalnie Ferranowi tak źle podaje.

1

Zobaczyłabym 10 bramek.

19

Fart imienia Iniakiego Peña

1

@Bartula my właśnie z obozu.

1

Pena by to wyjął.

0

Flick jak przeżywa te mecze, w Bayernie to miał wywalone jajca xDDD

1

Włączyli mecz na amatorze, też tak czasem robię.

2

Szczęsny to wiedział, dlatego sobie na to pozwolił.

8

Jak nam kiedyś cofnęli bramkę, bo spalony był 30 minut temu to i tu też.

0

Wojtas xDDDDDDD

10

Piękny dziś Fermin.

2

Chłopaki oni mają po 12 lat...

1

wszystko wchodzi z Getafe to byloby 0:0.

0

Identyczna bramka.

0

ale to jest maszyna Flicka!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?