D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jacobFCB to ty chyba u @Luciano99 nie byłeś
0
@MesQueUnClub96 ten przed śmiercią
0
@Spacedragon trzeba się umawiać
2
Mam wrażenie, że transfer tylko po to, żeby zareklamować zondacrypto xD
Losowy Senegalczyk, który nie ma nawet wyceny na Transfermarkt.
0
@adamek20151 jakby oglądali na Flashscore to Szczęsny miał 4 ocenę w zespole.
1
@krol211 co wy z tym Szczęsnym? Co miał zrobić przy bramkach?
0
@kanver_ nie pamiętam, ale był pierwszym który przerwał passę bez strzelonego gola z wolnego w Barcelonie
3
Czy zmiana Pau Victora to najlepsza zmiana w historii tego sportu?
0
@KrychaFCB zawsze tak mówię i nic z tego.
0
@Korsain bo to legionista
2
@Gibbon_FCB co tu robi Szczęsny? xDDD
9
Araujo od dziecka marzył, żeby być sędzią liniowym.
1
@Striker jeszcze kiedyś jakiś może wpływ to miało, z VAREM jest to bezsensu.
3
"To jest napad na bank, wszyscy do góry ręce. Do góry ręce, jak na naszym koncercie..."
13
Czy ktoś powie Araujo, że jest VAR i nie musi sędziować?
0
Cuadrado? To on jeszcze żyje?
1
@clyde
"Araujo to na ten moment nasz najsłabszy obrońca. :("
Chwila przed tragedią xD
Ps. Nie zmienia tego że jest najsłabszym OBROŃCĄ.
0
Araujo znowu ręka do góry...
2
@Rewolucja123 bo jest słaby.
0
Inaki Peña to broni.
2
Zaplątał się w korzeniach.
8
Garcia i Araujo to nie są Inigo i Cubarsi.
1
@Mankind tak, ale w ogóle nie wiadomo, na którym lepiej być.
0
@MesQueUnClub96 teraz Pedri wyszedł do przodu a Lewy był za nim
1
ale mnie irytuje Lewandowski, stoi na środku boiska zamiast w polu karnym...
0
ten co podał xDD
1
@GeneralXavi dlatego tylko sofascore
2
Gorszego meczu dawno nie oglądałem.
1
To może być znowu kolano...
1
I wyobraźcie sobie, że @Eklerek zniszczył przyjaźń a ten mecz miał mu poprawić humor.