0

@zadafcb o cholera, to ominęła mnie ta informacja, to już pewnie nie wróci.

1

@GigiAmoroso Jednak przy Drewnie to Lukaku był Ronaldinho.
Wood to trochę jak Carroll co w Newcastle strzelał i Liverpool się nabrał

0

@FcPortoFan1999 tak, wiedza o Ekstraklasie potężna, w tych Quizach na Weszło, prawie zawsze najwięcej punktów miał.

0

@FcPortoFan1999 wyrobił się mocno, bo jednak w weszło był kozakiem jeśli chodzi o wiedzę, to mial problem z poprawną wymową.
Nawet kiedyś mówił, że od momentu dolaczenia do C+, mocno pracował nad tym aspektem.

0

@Marian_Pazdzioch ja mam 27 i przeszedłem odwrotną drogę.

2

@Chaoss nie, ale znam kogoś kto chce.

2

@okiemtypera_lucaxx95 ja tak:
1 Tura: Trzaskowski
2 Tura: Biejat

26

Piękne to :)

1

@Donnie_Darko Brock Lesnar to kozak do tej pory, czekam na jego powrót.

1

@Donnie_Darko to ja zacząłem oglądać jak Ty skończyłeś, moja pierwsze WM to ta z 2015 roku.

2

@Kgorecki2500 jesteśmy już na zero.

2

@Mario96w niektóre walki są naprawdę spoko, szczególnie jak zawodnicy są zwinni i szybcy.
Ja np. Jestem fanem Romana Reignsa, ale za jego walkami nie przepadam, bo często są nudne, ale jego postać po za ringiem jest na kompletnie innym poziomie.

2

@Krystian1588 royal rumble to najlepsze w WWE.
Te wejścia, niespodzianki kto się może pojawić, wszystko tam trzyma w napięciu.

2

@Mario96w też rozumiem jak ktoś nie ogarnia WWE, bo jak włączysz jeden odcinek to ciężko się wciągnąć, bo taki ktoś patrzy tylko na walkę.
To tak jakby ktoś zaczął oglądać serial od 3 sezonu.
Tam każdy zawodnik przeszedł już długą historię i z jakiegoś powodu jest taką postacią.
Taki Rollins nienawidzi się Reignsem, a żeby zrozumieć ten konflikt to trzeba się cofnąć o 10 lat.

0

@adamek20151 Jarosław Polskę Zbaw!

3

@Mario96w Jak oglądasz film kryminalny i jest zagadka kto zabił.
To ja czasem siedzę i obstawiam, kto może być zabójcą, ktoś ma większe albo mniejsze szansę.
Wspominamy Cena jest faworytem ponieważ, ogłosił, że jest to ostatni jego rok w ringu i dużo osób się spodziewa, że "Reżyser" WWE da mu ostatnio szansę na zdobycie tytułu.

Każdy zawodnik ma budowaną historię przez cały rok.
Jedna jest lepiej zrobiona a druga gorzej. Jak w filmie ktoś na końcu okazuję się lepszym aktorem albo po prostu chcą opowiedzieć historię, która według nich będzie najlepsza dla widza.
Walki w wrestlingu mają najmniejsze znaczenie, głównie chodzi o historię, która doprowadza do walk.

Taki Roman Reigns w ringu nie jest najlepszy, ale cała otoczka wokół niego sprawia, że jest najlepszy w tej organizacji, był wygwizdywany przez publiczność, nie dlatego, że był słaby, po prostu był tym złym.
W filmach też zawsze wolimy superbohaterów a nie złoczyńców.

2

@Mario96w typowy hejter wrestlingu, nie wiem, ale się wypowiem...

0

@Pawlak1992 jestem dumny z La Rambli, że to moja odpowiedź jest na 1 miejscu w polecanych.

1

@Kubsoleon ciężko to ocenić, ale chyba ma najlepszą opinię, przynajmniej miał i piłkarze go lubią.

0

@Gaucho wszystko zaczyna się układać ;)

3

@Criss18Barca szanuje kolegę mocno za FM :)

0

@Nightraider po tych ostatnich informacjach gdzie go dziewczyna zostawiła, która poszła do Love Island i powiedziała, że woli OnlyFansa niż Marcusa, to ja nie wiem czy tam u niego w głowie jest wszystko w porządku.
a Amorim mówi, że woli 60-latka od niego...


Nie wiem czy Barcelona to miejsce dla niego do odbudowania się, nawet z mniejszą pensją.

2

Chłopie, nie czekaj, nie warto. Barcelona to stracony project.
W United jest dużo lepszy.

https://x.com/ManagingBarca/status/1885292687336890371

1

@zadafcb piękna to będzie gala, jaram się jak nigdy.
Moim zdaniem Cena nie wygra, za proste by to było.
ja stawiam na Drew, który eliminuje CM Punka jako ostatniego, takie Redemption robi za ostatnie porażki, bo dostał ich strasznie dużo.

Ostatnia WM40, świętowanie pasa przez 3
minuty, później strata walizki, po tym jak CM Punka go zaatakował, następnie przegrana rywalizacja z CM Punkiem.
Drew dziś mści się za to wszystko i ma swój moment chwały.

A u kobiet, myślę że dadzą to Charlotte.

2

@Aragorn33 Wszystkie moje zarzuty do Rafała uznałeś za manipulację medialną.

Czyli Rafał jest kandydatem idealnym? Czy to jest Jezus Chrystus naszych czasowy? Według Ciebie nie ma on żadnej wady, dla Ciebie to wszystko manipulacja medialna, zdumiewające.

3

@Aragorn33 1. To czemu się oburzył, że Nawrocki nie widzi na ten moment Ukrainy, skoro był tego samego zdania.

2. CPK zostało odrzucane, aż do momentu wyborów Prezydenckich.

3.Naprawdę idziesz w to, że Trzaskowskiego nie było w sejmie.
Przecież doskonale wiemy jaką decyzję by podjął, cała jego drużyna była przeciwko odebraniu 800+ a teraz wszyscy magicznie są za.

4. Całe PO było przeciwko budowaniu muru, tak zaraz mi powiesz, że Trzaskowski nie ma nic z tym wspólnego.

5.Nie czepiam się wydania środków, tylko do słów "Policja nie będzie wykorzystywana do politycznych celów."
Stał na tle nowych samochodów i policji wypowiadając te słowa.

6. Dla ciebie się skompromitował, dla mnie kompromytacja łykać fejka ruskiej onucy.

7. Nie zamierzam się kłócić.

Piszesz, że Trzaskowski mało ma doczynienia z PO i ich decyzjami. To nie czepiaj się Nawecokiego, bo on tym bardziej nie ma doczynienia z PiS-em.

0

@Aragorn33 PiS z PO jest jak kobieta, która już Cię tyle razy zdradziła, ale ciągle jej wybaczasz, bo boi się tego co czeka po drugiej stronie, co się stanie jak się rozstaniecie.
Wolę pójść do nowej "kobiety". Czy mnie zdradzi? Pewnie tak, ale jest jakiś 1% szansy, że może nie.
Przynajmniej nie zamierzam trwać w toksycznym związku, który do niczego nie prowadzi, bo wiem co się wydarzy jak do niej wrócę.

7

@Aragorn33 Trzaskowski:
- zmiana zdania na temat Ukrainy w UE ( 3 dni wcześniej mówił, że to ciężki temat żeby Ukraina była w UE.
Potem usłyszał wypowiedź Nawrockiego i powiedział: "Jestem zaskoczony, że mój rywal stawia pod znakiem zapytania obecność Ukrainy w UE i NATO."
- CPK, nie tak dawno mówił, że mamy lotnisko w Berlinie, teraz mówi, że jest na tak.
- Ukraina i 800+, niecały rok temu jego Partia z Tuskiem na cele była przeciwko zabraniu im 800+, teraz Rafał i Tusk jest na tak.
- Imigranci, jeszcze nie tak dawno byli oni biednymi ludźmi, których trzeba wpuścić, teraz absolutnie ich nie chcemy.
- Mieszanie policji do polityki, on się tym brzydzi i dlatego stoi na tle policji, daje im samochody i mówi: "Policja nie będzie już brała udziału w politycznych potyczkach."
- Kłamstwa z Moraweickim
- Krytykował gdy jego rywal nie zareagował jak tłum skandował "nie bać Tuska", gdy sam nic nie zrobił jak tłum skandował osiem gwiazdek.

O 100 konkretów w 100 dni nie wspominając.

Napiszę ciąg dalszy jak się wyśpię.

Ps. Jestem kimś kto nie wie na kogo ma zagłosować, bo to co robią PiS z PO mnie po prostu obrzydza i nie mam zamiaru patrzeć nadal na tych samych ludzi, co tylko przed wyborami są mili i uprzejmi.

Ty jesteś zwolennikiem PO, przekonaj mnie dlaczego miałbym zagłosować na Rafała, co jest w nim takiego wyjątkowego, że tak zaciekle go bronicie.

1

@Aragorn33 Czy ja kiedykolwiek napisałem, że tylko Rafał kłamie w kampanii?

Nawrocki ma podobne głupie filmiki; np. ten gdzie tłumaczy się z tego, że był w siedzibie PiS-u, ale nie spotkał tam nikogo, bo on jest niezależny kandydat.

Zgadzam się z tym, że Sławek też ma takie wypowiedzi, ale mam wrażenie, że wyciągnął jakieś wnioski i ta kampania jest nudna w jego wykonaniu, bez żadnych afer.
Nie śledzę każdej jego wypowiedzi, ale nie natknąłem się jeszcze w tej kampanii żeby powiedział jakieś głupoty (jak masz to możesz mi podesłać, to chętnie się do informuje :)

ale sorry, w kampanii Rafała jest rekordowa liczba kłamstw i jak to ładnie nazwałeś, brudnych chwytów.

*Będę wdzięczny jeśli będziesz częściej podsyłał mi głupoty innych kandydatów, bo albo ich nie widzę, albo nie chce widzieć, albo jest ich mniej.

3

@Aragorn33 jeśli dostał zaproszenie sam, to czemu miałby pojechać z kimś?

Tak można się pośmiać, że trochę w nieporadny sposób próbował się tam dostać, ale zmyślać historię, że próbował wejść na Wikipedię, ale go nie wpuścili.


Podaj mi konkretny film Mentzena o tych robakach, bo rzuciłeś ogólnym hasłem i nie wiem jak mogę się do tego odnieść i tego zweryfikować.

Czemu pozwalamy na to, że w kampaniach politycy robią z narodu debili?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?