0

@Fake69 nie masz żadnego pojęcia o wrestlingu, jeśli nazywasz to sportem w którym się niby biją ...

0

@Transu96 wygląda jak azjatka xD

1

@zadafcb miłego oglądania! ;)

1

@Kapitan hawk bo polityka to temat zastępczy, żeby przykryć nieudolność Realu Madryt.

2

@Cyzix ekspert xDD

1

Let’s Get Ready to Rumble!!!

Start 24:00 na Netflixie!

0

Ten jeden dzień w roku, szanuję Eapanyol.

0

Vinicius według Sofascore, najgorszy na boisku xDD

1

@norbi77 to już nie ma co kombinować, tu trzeba doliczać ;)

29

@norbi77 a widzisz wynik?

0

@FcPortoFan1999 czerwona kartka prawdopodobnie wcześniej dla Espanyolu

0

Trochę mi smutno, że Real przegrywa w nieuczciwy sposób


xDDDDD

0

@Kitek1640 może jakby dostał porządnie łopatą przez plecy to by się złamał na pół? Kto wie?

0

Dobra Pjoter, odpalaj mecz xD

3

Mam znajomego sędziego z B-klasy i mówi, że było czysto.
Jest też kibicem Barcelony, ale mówił, że to nie ma znaczenia przy ocenie.

0

@333tricampeones333 to chyba jakiś błąd Flashscore, bo na Sofa ma 6.6, ufam bardziej sofie w tych ocenach.

0

@FcPortoFan1999 spokojnie, ciepłowodni zaraz wygrają jakieś 2 przypadkowe mecze i znajdą się na swoim miejscu.

0

Espanyol to duma Barcelony, tak trzymać przyjaciele.

1

@norbi77 tym bardziej teraz, moment był jak przegraliśmy z Las Palmas.

4

Kilka fajnych interwencji miał.


3

@FCB_dimiC czyli za 3700 lat

4

@Rewolucja123 Wojciech Szczęsny

1

@NeroTFP1 Fabian Piasecki, najlepszy napastnik grający tyłem do bramki, pracujący dla drużyny.

2

@Popitek12 W Ranczu to najlepiej podsumowali:
- Panowie mają problem z alkoholem - mówi Wikary
- Czasem trochu i mamy, ale jak nie jeden postawi to drugi - odpowiedział Pietrek

3

@Kgorecki2500 zawsze już go zapamiętam z tego jak się zagotował przysłuchując Kaczyńskiego.

2

@July_6_BcN Tadzik! na górę!

0

@tristan87 kiedy Motor na kuponie...

4

@Kgorecki2500 tak o kraj, przyznaj się, że marzy Ci się 2400 zł.

16

@MesQueUnClub96 nie, nie adoptuję Cię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?