D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fake69 nie masz żadnego pojęcia o wrestlingu, jeśli nazywasz to sportem w którym się niby biją ...
0
@Transu96 wygląda jak azjatka xD
1
@zadafcb miłego oglądania! ;)
1
@Kapitan hawk bo polityka to temat zastępczy, żeby przykryć nieudolność Realu Madryt.
2
@Cyzix ekspert xDD
1
Let’s Get Ready to Rumble!!!
Start 24:00 na Netflixie!
0
Ten jeden dzień w roku, szanuję Eapanyol.
0
Vinicius według Sofascore, najgorszy na boisku xDD
1
@norbi77 to już nie ma co kombinować, tu trzeba doliczać ;)
29
@norbi77 a widzisz wynik?
0
@FcPortoFan1999 czerwona kartka prawdopodobnie wcześniej dla Espanyolu
0
Trochę mi smutno, że Real przegrywa w nieuczciwy sposób
xDDDDD
0
@Kitek1640 może jakby dostał porządnie łopatą przez plecy to by się złamał na pół? Kto wie?
0
Dobra Pjoter, odpalaj mecz xD
3
Mam znajomego sędziego z B-klasy i mówi, że było czysto.
Jest też kibicem Barcelony, ale mówił, że to nie ma znaczenia przy ocenie.
0
@333tricampeones333 to chyba jakiś błąd Flashscore, bo na Sofa ma 6.6, ufam bardziej sofie w tych ocenach.
0
@FcPortoFan1999 spokojnie, ciepłowodni zaraz wygrają jakieś 2 przypadkowe mecze i znajdą się na swoim miejscu.
1
@blakkudium najlepsza liga
https://x.com/ldz_skw1910/status/1885093564134117799
0
Espanyol to duma Barcelony, tak trzymać przyjaciele.
1
@norbi77 tym bardziej teraz, moment był jak przegraliśmy z Las Palmas.
4
Kilka fajnych interwencji miał.
3
@FCB_dimiC czyli za 3700 lat
4
@Rewolucja123 Wojciech Szczęsny
1
@NeroTFP1 Fabian Piasecki, najlepszy napastnik grający tyłem do bramki, pracujący dla drużyny.
2
@Popitek12 W Ranczu to najlepiej podsumowali:
- Panowie mają problem z alkoholem - mówi Wikary
- Czasem trochu i mamy, ale jak nie jeden postawi to drugi - odpowiedział Pietrek
3
@Kgorecki2500 zawsze już go zapamiętam z tego jak się zagotował przysłuchując Kaczyńskiego.
2
@July_6_BcN Tadzik! na górę!
0
@tristan87 kiedy Motor na kuponie...
4
@Kgorecki2500 tak o kraj, przyznaj się, że marzy Ci się 2400 zł.
16
@MesQueUnClub96 nie, nie adoptuję Cię.