3

Ekstraklasa jest przepiękna :D

1

@MesQueUnClub96 czy to prawda, że on nie ma prawa jazdy?

1

@takisobiektos Assad Al-Hamlawi w Szwecji to jak Jan Kowalski w Polsce.

7

@Messibestplayerintheworld żółta była xD
Błędy się zdarzają, sędziowie się czasem mylą.

63

Real Madryt jest niesprawiedliwe traktowany...
Też Real Madryt:

44

Real Madryt - najbardziej obrzydliwy klub

1

@escarabajo będzie nagroda Puskasa?

2

@wojopancer mam ludzi od tego

1

@escarabajo w końcu jakiś dobry piłkarz w Al Nassr

1

@Herato kupiłbym go za 120 mln.

1

@Pitinho było głośno ostatnio, że sędziowie pomagają Realowi, to teraz trzeba było przykryć ich faworyzowanie.

0

Nie przesłuchamy go , bo się spóźnił, zamkniemy go do aresztu...
Tymczasem Ziobro:


Brawo komisja!

0

@MesQueUnClub96 tak mi przyszło do głowy, że może wrócić, bo jest to logiczne.

Są takie osoby z twojego regionu co nie poszli na spotkanie z nim z różnych powodów a dzięki temu, że będzie tam jeszcze raz, daję im drugą szansę.

2

@MesQueUnClub96 musisz czekać, jak nie to masz kłamstwo wyborcze Mentzena.

0

@MesQueUnClub96 wiadomo politycy kłamią, ale może wrócić, może tak sobie to ułożył logistycznie.

0

@MesQueUnClub96 ale jesteś pewny, że już nie wróci do tego regionu?

0

@MesQueUnClub96 bo skąd wiesz, że nie będzie, skoro do końca jeszcze parę miesięcy? Powiedział, że już tam nie będzie czy jak?

0

@MesQueUnClub96 pokaż ten Plan

0

@MesQueUnClub96 do maja jeszcze dużo czasu, pewnie będzie jeszcze.

0

@MesQueUnClub96 a czemu go tam nie będzie? Czy może już był?

15

@blakkudium ten to ma życie, być tak słabym i zwiedzać takie kluby

1

@clyde spokojnie w lato będzie jakiś Oriol Romeu do wzięcia za darmo i się skusimy.

0

@D10SLEO znaczy Hurkacz

3

@Kidd tak samo jak Hubert Dziurkacz

6

@GeneralXavi ogólnie się czuję jakby w ogóle okienka nie było, nawet głupich plotek nie ma.

3

@DonCarletto 25 mln to chyba nie jest jakaś fortuna?
Arsenal wydał 110 mln
Chelsea 240 mln
Liverpool 42 mln
Manchester United 250 mln
Tottenham 170 mln

0

@DonCarletto na usprawiedliwienie to, że w lato nie wydał nic.
(Savinho kupiony, ale on i tak był ich, bo oni z Troyes są połączeni)

2

@ShawnC ostatni taki transfer "duży" to Semedo za 32mln i rok wcześniej Malcom za 40 mln.
Potrafimy zarabiać, nie ma co xD

0

@Rastafarnianin tymczasem Ansu Fati:
"K*rwa widzisz mnie?''

5

Najśmieszniejsze, że najwięcej pieniądzy zarobimy na transferze w którym nie bierzemy udziału i tylko dzięki temu, że udało się wpisać jakiś procent od transferu a Nico wypalił w Porto :D

W ostatnich 4 latach tylko na Dembele zarobiliśmy więcej. (W sumie to nie, bo go kupiliśmy za 110 mln)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?