D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ekstraklasa jest przepiękna :D
1
@MesQueUnClub96 czy to prawda, że on nie ma prawa jazdy?
1
@takisobiektos Assad Al-Hamlawi w Szwecji to jak Jan Kowalski w Polsce.
7
@Messibestplayerintheworld żółta była xD
Błędy się zdarzają, sędziowie się czasem mylą.
63
Real Madryt jest niesprawiedliwe traktowany...
Też Real Madryt:
44
Real Madryt - najbardziej obrzydliwy klub
1
@escarabajo będzie nagroda Puskasa?
2
@wojopancer mam ludzi od tego
1
@escarabajo w końcu jakiś dobry piłkarz w Al Nassr
1
@Herato kupiłbym go za 120 mln.
1
@Pitinho było głośno ostatnio, że sędziowie pomagają Realowi, to teraz trzeba było przykryć ich faworyzowanie.
0
Nie przesłuchamy go , bo się spóźnił, zamkniemy go do aresztu...
Tymczasem Ziobro:
Brawo komisja!
0
@MesQueUnClub96 tak mi przyszło do głowy, że może wrócić, bo jest to logiczne.
Są takie osoby z twojego regionu co nie poszli na spotkanie z nim z różnych powodów a dzięki temu, że będzie tam jeszcze raz, daję im drugą szansę.
2
@MesQueUnClub96 musisz czekać, jak nie to masz kłamstwo wyborcze Mentzena.
0
@MesQueUnClub96 wiadomo politycy kłamią, ale może wrócić, może tak sobie to ułożył logistycznie.
0
@MesQueUnClub96 ale jesteś pewny, że już nie wróci do tego regionu?
0
@MesQueUnClub96 bo skąd wiesz, że nie będzie, skoro do końca jeszcze parę miesięcy? Powiedział, że już tam nie będzie czy jak?
0
@MesQueUnClub96 pokaż ten Plan
0
@MesQueUnClub96 do maja jeszcze dużo czasu, pewnie będzie jeszcze.
0
@MesQueUnClub96 a czemu go tam nie będzie? Czy może już był?
15
@blakkudium ten to ma życie, być tak słabym i zwiedzać takie kluby
1
@clyde spokojnie w lato będzie jakiś Oriol Romeu do wzięcia za darmo i się skusimy.
0
@D10SLEO znaczy Hurkacz
3
@Kidd tak samo jak Hubert Dziurkacz
6
@GeneralXavi ogólnie się czuję jakby w ogóle okienka nie było, nawet głupich plotek nie ma.
3
@DonCarletto 25 mln to chyba nie jest jakaś fortuna?
Arsenal wydał 110 mln
Chelsea 240 mln
Liverpool 42 mln
Manchester United 250 mln
Tottenham 170 mln
0
@DonCarletto na usprawiedliwienie to, że w lato nie wydał nic.
(Savinho kupiony, ale on i tak był ich, bo oni z Troyes są połączeni)
2
@ShawnC ostatni taki transfer "duży" to Semedo za 32mln i rok wcześniej Malcom za 40 mln.
Potrafimy zarabiać, nie ma co xD
0
@Rastafarnianin tymczasem Ansu Fati:
"K*rwa widzisz mnie?''
5
Najśmieszniejsze, że najwięcej pieniądzy zarobimy na transferze w którym nie bierzemy udziału i tylko dzięki temu, że udało się wpisać jakiś procent od transferu a Nico wypalił w Porto :D
W ostatnich 4 latach tylko na Dembele zarobiliśmy więcej. (W sumie to nie, bo go kupiliśmy za 110 mln)