D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn z tego co widziałem na Twitterze, to pod tymi teoriami Ćwika z 90% komentarzy były typu, że Ćwik nie ma pojęcia o czym mówi i robi z siebie idiotę.
1
@Bykunn nie, ale najpierw ten Ćwik był pewny, że Mentzen nic nie zrobi, bo to byłby jego koniec, więc cała ta teoria Ćwika upada
1
@Kgorecki2500 straszna głupota tego Ćwika, uderzać w gościa, który zna się na finansach o sprawy finansowe.
Nawet jeśli Sławek oszukiwał ludzi, to wątpię, że tak łatwo da się to udowodnić a Mentzena ma z 656 pomysłów jak to wyjaśnić.
5
@Kgorecki2500 Rozkład jazdy znany.
0
@vangoor Kambodża? Brzmi świetnie.
2
@AmigoBlancos już tu jeden taki był co oferował pewniaczki, nie będę wskazywał palcem @Luciano99
9
@norbi77 miło się patrzy, jak wyborcy KO, lubią być robieni od tyłu i sprawia im to radość.
Cieszę się waszym szczęściem, ale trochę się martwię, że może zacząć boleć.
6
@mmaciass "Minister finansów, Andrzej Domański, zapowiedział, że najprawdopodobniej podwyższenie kwoty wolnej nie nastąpi także w 2025 roku, choć zapewnia, że w obecnej kadencji rząd planuje jej wzrost."
Czyli, kiedyś będzie, ale nie teraz, tak jak paliwo po 5.19.
12
@TheNekro94 a jak myślisz, bez tego błędu przyjmą? Oni już raz głosowali przeciwko.
2
@Kgorecki2500 "Wszyscy równi wobec Prawa" xD
6
@Kgorecki2500 a co z nią? Czy Policja zadziałała tak szybko jak w sprawie Owsiaka?
0
@Lament natürlich!
3
@FCB_dimiC a jak myślisz?
21
Czy Madryt już opisał to jako największy skandal w historii? Tak pytam.
Szczęście, że Pedri unosił nogę, bo inaczej to byśmy go widzieli w następnym sezonie.
https://x.com/ZB_media_33/status/1887604281970467092
3
@MessiForeverTheBest Trump zrealizował więcej obietnic w parę dni niż Platforma w rok...
0
@Safrani nie wiem jak awans na Komendanta Włocławka ma hamować karierę, teraz jest twarzą tamtej policji, które wciąż jest sporym miastem.
Nie wiem czy mieszkańcy Włocławka będą z dumą o tym mówić.
0
@Safrani komendant pewnie zarabia więcej niż zastępca, więc chyba awans.
Lepiej być trenerem Valencii niż asystentem trenera w Sociedad.
2
Ja bym go wysłał do Gotham City, Batman nie byłby potrzebny.
2
@NeroTFP1 ten stary wysoki dziad to trauma dzieciństwa.
2
@DragonxNF
6
@Kengo przereklamowane "talenty" z Barcelony, 22- letni Asencio wchodzący dopiero do składu Realu dużo lepszy.
1
@NeroTFP1 kod: Więcej kasy
1
@Sulimo szkoda tylko, że nie dadzą aktualizacji do FM24
0
@Jakchcesz ale jaka hipokryzja? Ja w pewne rzeczy wierzę, Ty wierzysz w te drugie.
Gdzie tu hipokryzja? Ty uważasz inaczej, ja uważam inaczej, mamy do tego prawo.
Nie jesteśmy jedynymi takimi osobami, bo Polska jest podzielona na pół i w sumie jak każdy kraj.
A gdzie prawda leży nie wie nikt, możemy się tylko domyślać.
Ty jesteś przekonany do swoich poglądów ja do swoich.
A Ty to tak napisałeś jakbyś był tym lepszym i wiedział Lepiej co dobre a co złe.
Przecież ja bardzo dobrze zdaję sobie sprawę z wad Konfederacji czy Mentzena, ale nie powiesz mi że wszystko co mówi jest głupie? że w krytyce rządu nie ma racji.
3
@Jakchcesz nie on nie jest niezależny, przekonaliście mnie do Rafała Trzaskowskiego.
4
@Aragorn33 tylko PO i Rafał Trzaskowski, jedyny niezależny kandydat.
2
@patrickjacob mieli zamierzone, ale nie realizowali tego (na kiedy miała być realizacja?) przypominam ponownie, u nas w kraju też wiele rzeczy miało być w wdrożonych, ale jakimś cudem został odrzucone.
Kanada nie wdrożyła tego a Trump przyśpieszył im realizację tego, bo pokorny Pan premier ugiął się po 2 dniach
2
@patrickjacob miała zaplanowane, ale nic z tym nie robiła.
Przypominam, że Donald Tusk obiecał 100 konkretów w 100 dni, miał je wdrożyć, ale się nie udało.
Premier Kanady słowem nawet nie wspomina, że ten szantaz nie był potrzebny, bo i tak by to zrobili.
Tylko mówi, że wszystko zostało odroczone na 30 dni, żeby dalej kontyn współpracę w tym temacie.
0
@patrickjacob czemu Premier Kanady słowem o tym nie wspomina, tylko posłusznie się godzi i mówi że po rozmowie z Trumpem wdraża to:
2
@patrickjacob marnujesz się na La Rambli, pwinnienes być dziwnnikarzem śledczym