D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@TheNekro94 on już mu odpowiadał z 1000 razy, ale żaden argument nie przemawiał do posła Ćwika.
10
@Kgorecki2500 Ćwik jest posłem a zachowuję się jak typowy troll z Twittera.
3
@22_LR tak wygrał, że sąd powiedział, że Ćwik może sobie mówić co chce, bo jest to jego opinia, niczego nie wygrał.
Sąd tylko uznał, że nie ukarze Ćwika za zarzuty, które wygłosił.
Taka to wygrana.
1
@Kgorecki2500 najlepsze, że on nawet nie napisał co wydarzyło się w sądzie, tylko napisał Ćwik WYGRAŁ z Mentzenem.
4
Po to im był ten proces, żeby pokazać, że Mentzen przegrał w sądzie.
Hołownia obrzydliwy typ.
10
@wojopancer bo był naszym najlepszym pomocnikiem, umniejszanie mu, bo w City kiepsko idzie a Barcelonie lepiej, jest słabe...
11
Ten sezon chłopa zniszczy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Andi18 mnie boli, że Rychu Peja ma szansę uczciwie zarobić.
0
@MesQueUnClub96 zawalił? xDDD
2
Sędzia się już nawet nie kryje z kim gra
16
Czym lepsze City, tym bardziej zanosi się na bramkę Realu.
0
@MesQueUnClub96 rzut monetą
3
Grealish zadyszka już, nie te lata
4
Oni to tyle sprawdzali? xDDDDDDDDD
1
Piękne, Real dostał bramkę tak jak często oni strzalali z tyłka.
1
ale dobre jest to City, gniotą ten Real!
0
de Bruyne to też już po drugiej stronie rzeki, strasznie wolno myśli.
0
City gorzej zorganizowane od Getafe, takie dziury w pomocy...
1
City tego nie wygra, tragiczna drużyna.
0
@barteq o każdy piłkarzu możesz tak napisać.
1
@KamQiX o cholera, to wszytko wyjaśnia.
0
@kanver_ 300 bramek w pół roku
5
@kanver_ Dodi Lukebakio, mówi Ci to coś? wstawiasz go do PSG i robi lepsze liczby.
0
@MesQueUnClub96 zasłużył, ale Rodri też, zdecydowało zachowanie poza sportowe.
0
@A4ron nie, LM muszą wygrać.
0
@MesQueUnClub96 dzięki za fachową ocenę.
0
Dembele to w tym sezonie top10 do ZP.
0
@ricardo0705 a 2 i 3 tygodnie temu nie miałbyś w ogóle meczu. Co za brednie.
2
@Eklerek jakie ratio xD