4

Czemu ta Osasuna biega do kontry jak by mieli kupę w gaciach?

0

Gdzie czerwona kartka dla Mbappe?

1

Ten Zaragoza to tylko z nami mecz życia zagrał.

7

Taka prorosyjska to była władza, że Ukraina wszystko od nas dostawała , nawet 800+ xD

0

@MesQueUnClub96 pewnie, że uprawia stosunek z jego matką, w Hiszpanii często to mówią.

6

Brawo sędzia, już ostatnio powinien wylecieć, jak krzyknął Fuck Off do sędziego, które było słychać nawet na księżycu.

2

@Luciano99 Keep going!
Sukces jest za rogiem.

14

Wypad z ojcem.

0

@gumaz jak młody Bóg.

0

@7black4 ten licznik to zawsze pokazuje losowe liczby.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Komentarz usunięty

2

@MesQueUnClub96 żeby to wszystko takie proste było, o wielu rzeczach które się rozgrywają w krajach nikt nie wie.
Masz nadmiar informacji, często sprzecznych, bo z jednej stronie dowiesz się, że jedni sprzedają Polskę Niemcom, inni Ruskom a jeszcze gdzie indziej usłyszysz, że Żydom albo USA.
Jesteśmy wiecznie straszeni przez wszystkich i programują nas żeby kogoś nienawidzić.

1

@mekston jeszcze zamknięta trybuna na Legii Warszawa.

1

Ogólnie to się dziwię, że nikt jeszcze nie wpadł na pomysł, żeby podejść do rosyjskich żołnierzy, powiedzieć, że psy się boją strzałów i jeszcze, że planeta przez nich płonie.

5

Rok 2078
Dom Starców w Brazylii:
Neymar chce jeszcze zagrać w Europie, marzy o powrocie do Barcelony.

2

@Kapitan hawk człowieku, jabłko jadłem właśnie, bym się udławił.

1

@MichuZ44 już to zrobiłem.

1

Jeśli nie wiecie co kupić na Walentynki:


1

@KamQiX błąd z twitterem


1

@Szczygiel06 dobry z Ciebie człowiek

8

@Kgorecki2500 "I ja mu wtedy mówię: Oczyść go z tego trądu."
[List Lecha Wałęsy do Jezusa Chrystusa, 2, 54-57]

14

@Commando to jeszcze dzień powisi.

1

Trzeba te plakaty Trumpa znad łóżka ściągać.

4

@norbi77 Panie Areczku G8 jest dla Rosji, dla zwykłych państw są cła.

16

@Jakchcesz Skoro Tusk tak głęboko wchodzi w dupsko Niemcom to już zaczynam rozumieć czemu Platforma tak ich wielbi i się na nich wzrouje.

0

@Marian_Pazdzioch moim zdaniem Matka putina.

0

@Iniesta8i w FM ten Ebosse kozak

3

@Cule2013 ja czekam na dzikiego trenera, ale Bartosiak z Zychowiczem też w porządku.

1

@Popitek12 niskie wymagania, co druga na ulicy taka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?