D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Czemu ta Osasuna biega do kontry jak by mieli kupę w gaciach?
0
Gdzie czerwona kartka dla Mbappe?
1
Ten Zaragoza to tylko z nami mecz życia zagrał.
7
Taka prorosyjska to była władza, że Ukraina wszystko od nas dostawała , nawet 800+ xD
0
@MesQueUnClub96 pewnie, że uprawia stosunek z jego matką, w Hiszpanii często to mówią.
6
Brawo sędzia, już ostatnio powinien wylecieć, jak krzyknął Fuck Off do sędziego, które było słychać nawet na księżycu.
2
@Luciano99 Keep going!
Sukces jest za rogiem.
14
Wypad z ojcem.
0
@gumaz jak młody Bóg.
0
@7black4 ten licznik to zawsze pokazuje losowe liczby.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Komentarz usunięty
2
@MesQueUnClub96 żeby to wszystko takie proste było, o wielu rzeczach które się rozgrywają w krajach nikt nie wie.
Masz nadmiar informacji, często sprzecznych, bo z jednej stronie dowiesz się, że jedni sprzedają Polskę Niemcom, inni Ruskom a jeszcze gdzie indziej usłyszysz, że Żydom albo USA.
Jesteśmy wiecznie straszeni przez wszystkich i programują nas żeby kogoś nienawidzić.
1
@mekston jeszcze zamknięta trybuna na Legii Warszawa.
1
Ogólnie to się dziwię, że nikt jeszcze nie wpadł na pomysł, żeby podejść do rosyjskich żołnierzy, powiedzieć, że psy się boją strzałów i jeszcze, że planeta przez nich płonie.
5
Rok 2078
Dom Starców w Brazylii:
Neymar chce jeszcze zagrać w Europie, marzy o powrocie do Barcelony.
2
@Kapitan hawk człowieku, jabłko jadłem właśnie, bym się udławił.
1
@MichuZ44 już to zrobiłem.
1
Jeśli nie wiecie co kupić na Walentynki:
1
@KamQiX błąd z twitterem
1
@Szczygiel06 dobry z Ciebie człowiek
8
@Kgorecki2500 "I ja mu wtedy mówię: Oczyść go z tego trądu."
[List Lecha Wałęsy do Jezusa Chrystusa, 2, 54-57]
14
@Commando to jeszcze dzień powisi.
1
Trzeba te plakaty Trumpa znad łóżka ściągać.
4
@norbi77 Panie Areczku G8 jest dla Rosji, dla zwykłych państw są cła.
16
@Jakchcesz Skoro Tusk tak głęboko wchodzi w dupsko Niemcom to już zaczynam rozumieć czemu Platforma tak ich wielbi i się na nich wzrouje.
0
@Marian_Pazdzioch moim zdaniem Matka putina.
0
@Iniesta8i w FM ten Ebosse kozak
3
@Cule2013 ja czekam na dzikiego trenera, ale Bartosiak z Zychowiczem też w porządku.
1
@Popitek12 niskie wymagania, co druga na ulicy taka.